Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 2019

Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 2019

Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 16 08.02.2019, 22:03

Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak

Yaşayan ve büyük bir çalışan kızlarÇılgın ritmiyle bir şehir olan Gün boyunca iyi muhafaza edilmiş ve temiz bir görünümü muhafaza etmek zordur. Bu gibi durumlarda özellikle önemli olan saçın görünüşüdür. Uzun bir gün için yapılan makyaj birkaç kez ayarlanabiliyorsa, stil yapmak veya başınızı yıkamak biraz daha zor.

Yunan saçlarına soyunma

Moda haline gelen Yunan motifleri çokBu arada. Sadece bir sargıya ihtiyacınız olan yaratıcılık için basit ve sofistike bir tarz yaratabilirsiniz, alt katta değil. Yunan saçlarının çok fazla zamana, özel araçlara ve becerilere ihtiyacı olmadığı için. Bu stil, her yüz türü için uygundur ve gerçekleştirilmesi çok basittir; bu da gerektiğinde kendiniz düzeltmenizi sağlar.

Yunan saç stili için kullanılan bandaj en sıktakı ve aksesuar satan dükkanlarda satılıyor. Ancak özel bir şey istiyorsanız veya sadece bir mağaza çeşidiniz gereksinimlerini karşılamıyorsa, kendiniz yapın.Yunan saç modeli için bandaj

Kendi ellerinizle bir Yunan saç modeli için giyinmekmağaza analoglarına kıyasla birtakım avantajlara sahip olacak: benzersiz bir görünüm ve kesin boyut. Yazar fikrine göre ürün herhangi bir malzemeden yapılabilir: örgü, şerit, deri kordon, kumaş şeritleri, boncuklar, cam boncuklar veya inci iplikleri. Bandaj, oluşturulduğu imaja bağlı olarak dar veya geniş, düz veya hantal olabilir.

Talimatlar Yunan için bir bandaj nasıl yapılırsaç stili, çok basit. Bandaj iki ana bölümden oluşur: dış kısım (örgü, şerit vb.) Ve sırt (tutkal), bandajı koymayı kolaylaştırır ve tüm stilleri sıkı bir şekilde tutar.

Önce çevrenizin ölçülmesi gerekir.kafası. Daha sonra, yazar dış parçanın malzemesine karar verdiğinde, başın ölçülen çevresinden 4 santimetre daha kesti. Kalan 4 santimetre elastik bir bant tarafından işgal edilecek. En uyumlu kombinasyonu sağlamak ve derzlerin daha az fark edilmesini sağlamak için dekoratif parçanın genişliğine ve rengine göre seçilmelidir. Hasat edilen parçanın boyutuna dikkatle dikilmesi gerekir. Dikiş düz (üst üste) yapılabilir veya içeride normal olabilir.Yunan saç için bandaj nasıl hazırlanır

Bağlantı noktalarını görünmez yapamazsanız boncuklarla süsleyebilirsiniz. Ayrıca, benzersiz bir sürüm oluşturmak için, bandajın önüne boncuk desen yapabilirsiniz.

Şimdi Yunan saç stili için bandajhazır, bir resim oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu tür aksesuarlar üretme süreci çok basit olduğu için, her kıyafet kümesi için bir kopyasını alabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, bandaj boyutu doğru seçilmişse, bandaj yardımı ile yapılan stil uzun süre devam edecektir. Bütün gün için çok sıkı olan çoraplar, kan durgunluğu nedeniyle baş ağrılarına neden olabilir ve çok gevşek saçları düzeltmez. Yunan saç modelinin bandajı çok yönlü bir aksesuar. Normal saç elastik olarak kullanılabilir, birkaç kez bükülür veya saçları jant gibi çıkarmak için.

Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 2019

Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 2019

Related news

 • Salon ve Salon Mobilyaları tasarımları
 • En kolay sigara böreği tarifi
 • Fransada denizde dinlenin: mevcut seçeneklerin kısaca gözden geçirilmesi

 • Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 81

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak


  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 67

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 25

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 74

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 53

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 75

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 31

  Yunan saç stilini giymek - zarif bir görüntü oluşturmak 53