Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama

Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulamaYlang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 45 11.03.2019, 11:17

Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama

Ylang Ylang yağı, uygulamaUzun zamandan beri kozmetolojide sıklıkla bir sır değildi.çeşitli uçucu yağlar kullanılır. Onları doğru bir şekilde seçerseniz, rahatlayabilir ve sakinleşebilir ya da tezahürat yapabilirsiniz. Gerekirse, cilt, saç, tırnak ve benzeri bakımlarda yağlar vazgeçilmez bileşenler haline gelecektir. Ylang-ylang (yağ) uygulaması sadece kozmetolojide değil. Yararlı özellikleri uzun bir süredir incelenmiştir. Bu yağın kardiyak aktivite, kan dolaşımı ve duygusal durum üzerinde yararlı etkileri olduğu belirlenmiştir.

Petrol nasıl üretilir?

Bu yararlı ürün ağacın meyvesinden çıkarılır,tropiklerde büyüyor. Kananga kokulu denir. Bitmiş ürün, ağacın yeni toplanmış çiçeklerinden damıtılarak elde edilir, bunun mevcudiyeti yılda yalnızca üç haftadan oluşur. Ve hoş ve biraz tatlı lezzetini korumak için, ağacın çiçeklerinden tereyağı yapın.

Ylang-ylang (yağ) uygulaması birçokda buluralanları. Ancak, bu ürünün yüksek oranda yoğunlaştığına ve makul bir şekilde kullanılması gerektiğine dikkat etmelisiniz. Seyreltilmemiş yağ kullanılması tavsiye edilmez. Temel olarak, bu ürün kozmetik ürünlere eklenir veya maskelerin hazırlanması için bir bileşen olarak kullanılır.Yağ Ilang Ylang ile MaskelerYlang-ylang (yağ): uygulamakozmetolojide

Doğru bileşenleri seçerseniz, o zamanKokulu çiçeklerden tereyağı yardımı, her türlü cilt tipine bakım yapabilir. Yağ bezlerinin aktivitesini artırmaya yardımcı olur ve cildi genç tutar. Yağın iyileştirici özellikleri yatıştırıcı etki yapar, tahriş eder. Ayrıca, bu ürünün tırnak bakımında düzenli kullanımı, kırılganlık ve delaminasyon problemlerini çözmeye yardımcı olur.

Cilt için Ylang Ylang YağıCilt için Ylang Ylang Yağı

Kananga ağacının çiçeklerinden yağ kendi başınaCilde nüfuz etme ve kozmetiklerin yararlı bileşiklerini çekme yeteneğine sahip bir tür mıknatıs. Kalitesiz ürünler cildinizi faydası olmaz kimyasallar içerebilir çünkü bu ürünün daha iyi, tamamen eminiz sadece bu kozmetik, zenginleştirmek olduğunu belirtmek gerekir. Ylang-ylang yağı ile doğal maskeleri evde tek başına hazırlamak daha iyidir.

Ylang Ylang yağı, uygulamaKuru ciltler için maske

Maske yapmak için avokadoyu vesonuçlanan yulafın bir çorba kaşığı alın. Daha sonra burada tarif edilen iki damla yağ ve bir damla gül ağacı yağı eklemeniz gerekir. Tüm malzemeleri iyice karıştırın. 20 dakika boyunca cildinize ağırlık uygulanır.

Sorunlu cilt için maske

Ylang-ylang (yağ) uygulaması bulur ve bakımdadır.sorunlu ciltler için. Maske aşağıdaki tarifi hazırlanıyor: Jojoba yağı bir çay kaşığı limon yağı damlatın ve ağacın Kananga çiçeklerinden yağı birkaç damla ilave edilmesi gereklidir. Tüm malzemeleri iyice karıştırın ve maskeyi 30 dakika boyunca yüzünüze uygulayın.

Gençleştirme etkisi ile maske

Bir maske hazırlamak için bir çorba kaşığı karıştırınzeytinyağı ve bir tatlı kaşığı bal. karışıma ekşi krema ve yulaf ezmesi ve ylang-ylang üç damla bir çorba kaşığı ekleyin. Tüm bileşenler iyice karıştırın ve yüz ve boyun bölgesi ile kalın bir tabaka uygulayın. 20 dakika bekletin.

Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama

Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama

Related news

 • Stratejik serinlik zamanı
 • Çocuklu aileler için Kıbrısda oteller - genel bakış ve öneriler
 • Niğde kolları sıvadı
 • Rusya ve Çin imzayı attı
 • İletişim sekmesinde kim olduğumu nasıl öğrenebilirim

 • Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 33

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama


  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 13

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 2

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 21

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 41

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 36

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 14

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 80

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 80

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 26

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 51

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 9

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 80

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 37

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 8

  Ylang-ylang (yağ): kozmetolojide uygulama 14