Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 2019

Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 2019
31.03.2019

Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 37

Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar

Daha fazla insan tekrar farklı ilgileniyorsanat çeşitleri. Elbette, en popüler entelektüel eğlencelerden biri klasik dramdır. Makale, Oda Tiyatrosu'nun (Ekaterinburg) tarihini, özelliklerini ve repertuarını tanımlayacaktır.

Popülerleşme yöntemi

Performanslar için eşsiz bir arena ortaya çıktıUralların yazarlarının birleşik müzesinin temeli. Bu Rusya'nın en büyük edebi kuruluşlarından biridir. Bu sendikanın temel amacı, kitap gençlik arasında popülerleştirmek. 1986'da dernek liderliğinin müzenin üssü üzerinde bir dal oluşturma fikri vardı; bu da yerli ve yabancı yazarların çalışmalarını destekleyecek. Bu nedenle bir oda tiyatrosu oluşturmaya karar verildi.

Yekaterinburg Oda Tiyatrosuİngilizce'den kelime odası,"küçük oda". Sahne hemen az sayıda halka için tasarlandı. Bu kurumun amacı, bir zamanlar aristokrat evlerde sahnelenen gösteriler için şartlar yaratmaktı.

1980'lerin sonlarında zaten yeterli alanlar vardıoyunculuk oyunu Yekaterinburg. Kurucusu müze olan Oda Tiyatrosu, hemen şehir yetkililerinden "yeşil ışık" almadı. Uzun zamandır Uralların yazarları projelerini savunmak zorunda kaldılar ve yetkililere böyle bir dalın gerekli olduğunu kanıtladılar.

Var olma hakkı

Ancak, çabalar boşuna değildi. Bu tesisin inşaatı 12 yıl sürdü. Ve sadece 1998'de, 1 Aralık'ta, uzun zamandır beklenen prömiyeri gerçekleştirildi. Açılış, Yekaterinburg kentinin kuruluşunun 275'inci yıldönümü ile aynı zamana denk geldi. Bu sahnede oynanan ilk performans, "Taş Çiçek" - bu bölgenin ünlü yazarı Pavel Bazhov'un eseriydi. Bu üretimin bugün gösterildiğine dikkat edilmelidir. Gösteri çocuklara yönelikti ve şubenin bir tür ziyaret kartı.

Bir keresinde sakinlerden ve misafirlerden iyi yorumlar aldıOda Tiyatrosu (Yekaterinburg) şehri. Fotoğraf yapının sadece rahat değil, ev gibi rahat olduğunu doğruladı. Projenin tasarımcıları ve mimarları, evin sadece elverişli değil aynı zamanda lüks olduğunu da önemsedi.

oda tiyatrosu екатеринбург

Oda Özellikleri

Toplam koltuk sayısı 157'dir. Salonun formu bir amfi tiyatrodur. Bu nedenle, herhangi bir koltuktan sahnede olan her şeyi görmek ve duymak kolaydır. Konforlu ve geniş bir fuaye var.

Binalar şehrin merkezinde yer almaktadır.sakin edebiyat çeyrek. Bu en popüler bölgelerden biridir. Şehrin misafirlerinin Oda Tiyatrosu'nu (Yekaterinburg) bulması çok kolay. Yer geri bildirimi de olumlu. Metro istasyonu "Dinamo" yakınlarında. Otopark var. Ancak, ziyaretçiler şikayet ediyorlar, çok az yer var, o yüzden arabanızı otoparkta bırakmak istiyorsanız daha erken gelmeniz gerekiyor.

Bu şubenin adresi: st. Proleter, 18.

Birçok ziyaretçi personeli övdü. İşçiler çok dikkatli ve nazik. Fuayede, misafirleri doğru atmosfere mükemmel bir şekilde ayarlayan küçük bir orkestra oynuyor. Küçük, açık büfe olarak rahat bir atıştırmalık alabilirsiniz.

odası tiyatro екатеринбург yorumlar

Ev ruhu

Birçok ziyaretçi bunun bir tanesi olduğunu söylüyor.Yekaterinburg şehrinin sunabileceği en iyi entelektüel eğlence. Oda Tiyatrosu oldukça küçüktür, bu nedenle seyirci bölünür, sahnede meydana gelen tüm olaylar - avucunuzun içinde olduğu gibi. Sanatçıların kopyaları her yerden duyulabilir. Bazı insanlar, odanın küçük olması nedeniyle, her misafirin performansın bir parçası olduğunu söylemektedir. Bu odada çok rahat ve güzel. Konuklar buraya romantik bir tarih ve arkadaş ya da aile şirketi olarak gidebileceğinizi düşünüyorlar.

Bir sonraki artı klasik repertuardır. Burada izleyici, kabadayılık ve saçmalık görmeyecek. Ebeveynler bunun çocuğu edebiyat dünyasına tanıtmak için mükemmel bir fırsat olduğunu söylüyorlar.

Genellikle kalıcı bir kitle burada toplanır. Genellikle salonda Yekaterinburg şehrinin konukları ile tanışabilirsiniz. Bazı yerel halkın Oda Tiyatrosu, öğretmenler ve emekliler için bir sığınak olduğunu söylüyor. Modern sanatın destekçileri, tanınmış hikayelerin sıradışı yorumlarını sevenlerin, yapacak hiçbir şey olmadığını şikayet ediyorlar.

 Aralık екатеринбург için oda tiyatro posteri

Ebeveynler için ek bilgi

Bu tiyatronun bir başka avantajı ilginç veparlak yılbaşı manzaraları. Kışın, yönetmenler Cinderella'yı koydu. Ebeveynler, birkaç saat boyunca hem çocukların hem de yetişkinlerin bir peri masalı haline geldiğini söylüyor. Onlar sadece sahne değil, aynı zamanda fuaye de dekore edilmiştir. Her yerde ışıklar vardı ve muhteşem bir yılbaşı ağacı vardı.

Performansa ek olarak, çocuklar için yarışmalar ve bilmeceler düzenledi. Çocuklar ana karakterin kristal ayakkabısını arıyorlardı. Tatil Noel Baba olmadan değildi.

Genellikle ünlü masal kahramanları çekiyorAralık ayı için Oda Tiyatrosu'nun posteri. Ekaterinburg çok yer, sahip olduğu gösteri Yılbaşı ama ebeveynlerin Müzesi'nin bir şubesi bulunan çocukları için bilet satın alıyor. Gösteriden izlenimler sadece olumlu.

Görüntüleyenlere yaklaşım

Çocuk yapımları o kadar harika kiHer yıl daha fazla çocuk bu komplekse girmek istiyor. Buna ek olarak, ebeveynler performansların sadece eğlenceli değil, aynı zamanda bilgi işlevi taşıdığını söylüyorlar.

Ancak ziyaretçiler, ilk sıra için bilet almanın daha iyi olmadığını söylüyor. Çocuklardan bile bahsetmeyen yetişkinler bile kafalarını zorlamak zorundalar, çünkü sahne yeterince yüksek.

Oda Tiyatrosu'na çok pahalı olmayan biletler. Ekaterinburg, diğer sahneler için de ünlüdür, buna göre salonlar arasındaki rekabet harikadır. Ancak, bu dalın diğerlerine göre önemli bir avantajı vardır. Seyircilerini önemsiyor - misafirlerin durumu. Örneğin, özel nedenlerden dolayı performans ertelenirse, o zaman gösterinin yapıldığı akşam, idare başka eğlenceler düzenleyecektir. Yazarlarla edebi akşamlar ve bilişsel karşılaşmalar var. Dikkat edilmesi gereken - tamamen ücretsiz.

 oda tiyatrosu Yekaterinburg repertuarı

Geçici kompozisyon

Konukların fark ettiği temel dezavantajlardan biri,- Kalıcı bir tiyatro Odası Tiyatrosu yok. Ekaterinburg birçok ünlü aktörü ile ünlüdür. Zamanımızın bazı yıldızlarının bu sahnede görülebileceği belirtilmelidir. Özellikle, burada (en iyi TV dizisi "Birlikte Mutlu" için bilinir) Viktor Loginov ve Rusya Yuri Alexeev emektar Sanatçısı (film "Postman Beyaz Geceleri" oynadığı) Irina Yermolov oynadı.

Bilet satın alırken, alabilirsinizGünün en iyi oyuncularının göstereceği performans, yetenekleri en yüksek otoriteler tarafından kabul edildi. Bununla birlikte, diğer yandan, grubun kompozisyonunu sürekli izlemek çok zordur. Bu nedenle, şikayetçi ziyaretçiler, genellikle az bilinen litsedeyev oyununa "katlanmak zorunda".

Ölümsüz repertuar

Şehirde performanslar için birçok arena varEkaterinburg. Odadaki tiyatronun diğer misafirlere olduğu gibi burada da geniş bir odada iyi sanatçıların tadını çıkartabilirsiniz. Ziyaretçiler, her zaman liderliğin bu görüntüye mükemmel şekilde uyan ve kahramanlarının deneyimlerini de kapsayan aktörleri seçtiğini söylüyor.

Bu tiyatroda çok çeşitli repertuar. Genellikle yönetmenler zaten iyi bir şöhrete sahip performanslar koydu. Seyircilerin en popüler performanslarından biri "Scarlet Sails". Ayrıca daha az popüler olmayan "Varşova Melodi" dir. Tabii ki, sahne Pygmalion, Kiraz Bahçesi ve Vanya Dayı gibi klasiklerin ölümsüz eserleri olmadan hayal edilemez. Çocuk oyunları "O, Tsarevna", "Aladdin ve Sihirli lamba" büyük talep görüyor.

Oda tiyatrosu Yekaterinburg biletleri Bu tiyatroya katılan herkes buraya tekrar döner. Her zaman ülkenin her yerinden misafirleri çeken, çok iyi bir atmosfer.

Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 2019

Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 2019

Related news

 • Enerji Topları Tarifi
 • Tek kelime İngilizce bilmeden ABD’ye gidip profesör oldum
 • Çok İzlenen Videolar
 • Zengin Olmak İsteyen Gençler Buraya Dünyanın En Büyük Milyonerleri 20 Yaşında Ne Yapıyordu
 • Modern sakız ne kadar yararlıdır

 • Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 61

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar


  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 56

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 73

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 32

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 43

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 33

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 98

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 4

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 8

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 64

  Yekaterinburg, Birleşik Yazarlar Urallar Müzesi Odası Tiyatrosu: repertuar, fotoğraf, yorumlar 90