Yablonevy kurtardı süslemesiz 2019

Yablonevy kurtardı süslemesiz 2019

Yablonevy kurtardı süslemesiz 64 19.01.2019, 20:53

"Yablonevy kurtardı" süslemesiz

"Apple Blossomed" filmi Rus komedisi "Çilek Cenneti" nin orijinal devamı niteliğindedir.elma ağacı kaydedildiKısaca hikaye şöyle tanımlanabilir: İlk bölümdeki iki aile, Sveta ve Vadim'in ana karakterlerinin düğünüyle büyük bir beraberlik çekiyor ve yetenekleri nedeniyle mutlu ve mutlu yaşıyorlar. "Apple Blossom" filmi, her iki ailenin dacha'da kalmasıyla başlar. Akrabalarının akrabalarından olan gizemli bir çift var olana kadar her şey sessizce ve iyi gidiyor. Kahramanlar sabırsızlıkla, teorik olarak yakında yeni çift arasında yer almalı ve her biri kendi yolunda gelecekteki evlilik sürecini hızlandırmaya çalışan bir düğün bekliyorlar. Aslında, filmin tüm arsa. İncelemelere göre zamanın geri kalan kısmı "köpüklü mizah", "beklenmedik olayların dönüşümü" ve "mükemmel şakalar". Ve şimdi yukarıdaki tümceleri daha yakından incelemeye değer. Örneğin, "Apple Blossom" filminin orijinal tanımını yapanların fikrinde "pırıl pırıl mizah" anlamına mı gelir?

Düşme veya kıkır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır gülüyor muyuz?

elma ağacı kaydedilmiş şarkıOrijinal Rus rengiyle tecrübeli olan mizah,- çok özel bir şey. mizahi melodram olarak kabul edilir bir film - Sadece "Apple kurtarmak" değil ima. Evet, hikaye hakkında özellikle düşünmek istiyorum ve bir şey can sıkıcı olduğunu görmek istiyor olmayanlar için, Rus sinemasının bu şaheseri mükemmel uyum sağlar. Herkes için tavsiye verebilirsiniz: izlemeye başlamadan önce düşünün.

Çünkü resim "Apple Blossom" gerçektenhem mizah hem de söylemlerde, karakterlerin diyaloglarında mizah açısından zengin ve şakalar zengin, ancak bir nüans var. Filmin tüm komik durumları, sinemanın bu tür yaratımlarında zaten birden fazla kez oynandı, ancak siparişten sıkılmayı başardı. Öte yandan, tüm mizahi bileşenler kabul edilebilir sınırları aşmamakla birlikte, televizyon ekranlarındaki bayağılık, cinayet, kan ve suçlardan bol miktarda yorulan izleyici, şovu izlerken rahatlayabilir ve rahatlayabilir.

Melodramatik bir klişe ve başka bir şey yok mu?

"Apple Blossom" da ihtiyacınız olan her şey varkeyifli bir eğlence için potansiyel ortalama izleyici: entrika, yeni yüzler, meraklar, aptallığa neden olan yanlış anlama, acele etme ve geleceğin düğününde mükemmel bir an; kahkaha atmadan da yönetemedi. Son olması mutlaka mutludur.elma ağacı kurtarılan filmAyrıca, yazarlar ve yönetmenler tayin etmeyi de ihmal etmedikarakterler arasındaki karşıtlık: bizden önce, kısa ömürlü ana karakterleri ve Anne ve O'nu (evlenmeye çalışan akrabaları) karşı olan ebeveynlerini, akıllı, güzel, iyi, sadece zekice ve akıllı bir örnek olarak görürüz! Ama hepsi için sonunda, bir domuzun gıcırtısına ve şeker gözyaşlarına kadar mutlu olurlar. Hepsi çok tatlı, çok tatlı ve tatlı. Genel olarak, epitet sona erdi. Ve aynı zamanda "Apple Blossom" filminde, tart erkek gözyaşları olmadan dinlenemeyen bir şarkıya ses çıkarır. İçeriğini alıntı yapmak mantıklı değil: Onu isteyenler için izlemek için başka bir entrika ve ilham olsun.

özet

Görünüşe bakılırsa film filelere veToz? Hiç de değil. Sadece “bir kerede” uygun bir film var ve bu konuda özel bir şey söylenemez, çünkü tek seferlik bir şey bir defalık bir şeydir. "Apple Blossomed" adlı resim, ilk bölümün şaşırtıcı derecede düzgün bir devamıdır, içinde radikal bir şekilde yeni bir şey bulamazsınız, sadece basit bir gündelik mizah.

Yablonevy kurtardı süslemesiz 2019

Yablonevy kurtardı süslemesiz 2019

Related news

 • Bit Kurabiye Videosu
 • Kuzey Kore’ye giren’ AFP’den Pyongyang’ın Yüzleri’
 • Kasım Ayının En Mayhoş Meyvesi Olan Cennet Hurması Kullanarak Yapabileceğiniz 13 Tarif

 • Yablonevy kurtardı süslemesiz 67

  Yablonevy kurtardı süslemesiz


  Yablonevy kurtardı süslemesiz 79

  Yablonevy kurtardı süslemesiz 25

  Yablonevy kurtardı süslemesiz 9

  Yablonevy kurtardı süslemesiz 92

  Yablonevy kurtardı süslemesiz 90

  Yablonevy kurtardı süslemesiz 54

  Yablonevy kurtardı süslemesiz 23