19.06.2019

Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 43

Walder Frey, "Oyunların Tanrısı" nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı

Walder Frey en renklifantezi romanı "Buz ve Ateş Şarkısı" nın karakterleri ve uyarlaması - televizyon dizisi "The Thrones of Game". Geçiş Lordu, pek çok okuyucu ve seyirci tarafından özen ve kurnazlığı ile hatırlandı. İkincil olarak, ilk bakışta, karakter ana karakterlerin arsa ve kaderi gelişimini doğrudan etkilemiştir.

Walder Frey

Evin tanımı

Walder Frey, Västerås'ın efendilerinden biridir. Evi, Nehir Lands'ında küçük paylara sahiptir. Ev temsilcileri Tally'ye sadık kaldıklarını ve onların vasalları olduklarını belirttiler. Bu büyük evin bayrağı haline geldikten sonra Walder, haraç ödemeyi ve gerektiğinde birliklerini görevlendirmeyi üstlendi. Tally de Demir tahtına ve Kral Robert Baratheon'a bağlılık yemini etti. Buna göre, Walder Frey ve evi de Kraliyet Limanı'nın yetkisi altındadır.

meraklısı aktör

Waller'in kalesi İkizler. Bunlar Trident Nehri'nin her iki yakasında bulunan iki küçük kuledir. Kale yerinin tuhaflığı erişilebilirliğini belirler. İkizler herhangi bir orduda başarılı olamazlardı. Bu nedenle, Wolder ustalıkla bu avantajdan yararlanır ve çoğunlukla geçmekte olan gezginlerden aldığı haraç harcamayla yaşar.

Karakter tanımlaması

Walder Frey, takma adı altında da bilinirLatecomer. Ayaklanma sırasında Kral Robert'den aldı. savaşlar başından itibaren Freya onların tarafsızlığını gözlemlemek ve açık kazanan tasvir edilmemiştir kadar savaşta katılmadı. Bu bölüm, yaşlı Freya'yı en iyi tanımlıyor. Kurnazlık ve vasatlık onun temel erdemidir. Walder'ın büyük bir yavru var. On tanınmış çocuğu ve piçleri var. Evli 7 farklı kız. "Buz ve ateş Şarkısı" eyleminde 90 yaşında.

Robb Stark kendini kral ilan ettikten sonraKuzey ve bir ayaklanma yükseldi, Tally onu hemen destekledi. Ancak, vassalları savaşa girmeyi reddetti. Genç Kurt'un Lannisterlere karşı kampanyası sırasında Trident'i geçmesi gerekiyordu. Tek çıkış köprüyü geçmektir. Wolder Frey, uzun müzakerelerin kapıyı açması için bazı şartlar altında anlaştı. Bunlar arasında Robb'un kızlarından birine evlenme taahhüdü vardı. Sabırsız kral kabul etti. Ancak daha sonra başka biriyle evlendi. Bunun için kırmızı bir düğünde, Walder Frey tarafından öclendi. "Thrones Oyunu" bu olaydan sonra önemli değişiklikler geçirdi. Hayal kırıklığına uğramış Frey, kahramanın izini durdurdu ve aslında Kuzey'in ayaklanmasını tamamladı.

Walder Frey: Oyuncu

Eski Walder serisinde İngiliz aktör oynuyorDavid Bradley. Bu aktör, franchise "Harry Potter" a katılmasından dolayı dünya çapında ün kazanmıştır. Argus Filch ile “The Game of Thrones” daki karakterin benzerliği birçok hayran tarafından not edildi.

wolder frey taht oyunları

Bradley'in oyunu çok renkli ve yüksekeleştirmenler beğendi. Film çekimi sırasında David, kitap karakterini daha iyi göstermek için senaryoda kendi ayarlarını yapar. Çalışması romanın yazarı George Martin tarafından not edildi. Ama David Bradley de sahnede iyi performans gösteriyor. “King Lear” oyunundaki en iyi yardımcı oyuncu için aldığı Lawrence Olivier'in ödülünün sahibidir.Related news

 • Reflü özofajiti semptomları nasıl ortaya çıkıyor Hastalığın tedavisi
 • Behzat Uygur ikinci kez evlendi
 • Biberli tavuk kıymalı dolma tarifi
 • Dünya yeni yıla eski sorunlarla giriyor
 • Su çiçeği nasıl yetişkinlerde tedavi edilir: bazı incelikleri

 • Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 2

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı


  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 36

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 2

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 24

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 26

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 31

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 77

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 84

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 44

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 54

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 51

  Walder Frey, Oyunların Tanrısı nda yer alan bir karakter. Kahramanın ve aktörün tanımı 2