Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 2019

Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 2019

Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 48 15.01.2019, 07:55

Voronez'in kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli

Tüm evcil hayvan sahipleri, er ya da geçrutin bir muayene, mevsimlik bir aşı veya bir evcil hayvan rahatsızlığı olsun, bir veteriner hekimi ziyaret etme ihtiyacı karşısında. Bir uzman tarafından reçete edilen çoğu ilaç, tıbbi muayeneden hemen sonra klinikte satın alınabilir. Ne yazık ki, tüm veteriner hekimlik kliniklerinde kendi eczaneleri bulunmamaktadır ve sahibi zor bir görevle karşı karşıyadır: doğru tıbbın nereden alınacağı ve sahte ya da kalitesiz bir çare bulmadığı durumlar.

Makalede, bu kurumu ziyaret ederken neye bakacağımızı değerlendireceğiz, Voronez'deki en popüler vetaptek'in adreslerini ve çalışma saatlerini göstereceğiz.vetapteki Voronezh

Kaliteyi belirlemek

Herhangi bir eczanenin kalitesinin göstergelerinden biri de dahil olmak üzeresayı ve veterinerlik, odanın saflığı ve büyüklüğüdür. Tozlu raflar ve kirli zeminler hijyen standartlarına ve uyuşturucu madde depolama konusundaki kurallara uyulmadığını gösterebilir. İlaçlar için uygun raflar ve özel buzdolapları, ürünlerinin kalitesini izleyen bir eczane için zorunlu bir özelliktir.

vetapteka Voronezh adresleriTüm ilaçların lisanslı olması vesertifikalar. Ürünün kalitesi hakkında bir şüpheniz varsa, eczacılardan bu belgeleri göstermelerini isteyebilirsiniz. Kurumun yönetimi, saklayacak hiçbir şeyi yoksa, hepsine gereksiz sorular olmadan verilmelidir.

İtibarlarını takip eden eczaneler kalifiye uzmanları çalıştırır. Bir ilacın kullanımı hakkında sorularınız varsa, ihtiyacınız olan bilgiyi bir eczacısından kontrol edebilirsiniz.

Uzman, soruları cevaplayamazsa veya belge sunmayı reddederse, bu başka bir eczaneye başvurma vesilesidir.

Lomonosov Caddesi'nde Vetapteka

"Doktor Agrofarm" - popüler vetaptek biriVoronej. Tarım Üniversitesi'nden uzak olmayan Lomonosova Caddesi, 114B adresinde yer almaktadır. Burada kendi üretimleriyle üretilen ilaçları satıyorlar. Sürekli kontroller, ilaç testi ve üretim sürecinin her aşamasında izleme, kalitesini garanti eder. Deneyimli eczacılar her zaman ilacı en iyi etkiyi elde etmek için nasıl uygulayacaklarını söyleyecektir. Üretimin yanındaki konum, aralığı sık sık güncellemenizi ve gecikmiş ilaçların satılmasına izin vermemenizi sağlar. vetapteka lomonosov adresindeÇok çeşitli kaliteli ürünler veYetkili personel bu kurum Voronezh sakinleri arasında giderek daha popüler hale geliyor. Lomonosov'daki Vetapteka, hafta içi 08: 00-18: 00 saatleri arasında, cumartesileri 09: 00-15: 00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Petrovsky Meydanı yakınında "İki Köpek"

Central vetapteka Voronezh "İki köpek"Bu hemen hayvan uzmanı incelenmesinden sonra gerekli ilaçları satın almalarına olanak tanıyan Komsomol, Hastane gerekçesiyle bulunur evin 50, 20. yıl dönümü sokakta, Petrovsky kamu bahçe yakınında. hayvanlar için ürün ve malların Büyük seçimi yerinde ihtiyaç ve şehrin diğer mağazalarında doğru ürünlerin arayışında etrafında koşmak değil herşeyi satın alma sağlar. 09:00 16:00 00 ve hafta sonları: 00-19: 08 hafta içi müşterileri bekliyor Eczane çalışanları.

"İki köpek" - Voronezh'de bir vetaptek ağı. Petrovsky Meydanı - merkezi olanın yeri. Başka bir eczane, Friedrich Engels caddesi, 20. evdedir. Hafta içi 08: 00-19: 00 saatleri arasında ve hafta sonları 09: 00-16: 00 saatleri arasında çalışmaktadır. 26 yaşındaki Serafimovich Caddesi'ndeki üçüncü eczane ağı, iş günlerinde 08: 00-19: 00 saatleri arasında, cumartesi ve pazar günleri ise 09: 00-14: 00 saatleri arasında ziyaretçileri bekliyor.vetapteka Voronezh adresleri

Tüm vetaptek molalar ve günler olmadan çalışır.

Günde 24 saat yardım

Bazen evcil hayvanlar için ilaç gerekebilir.Geceleri, çoğu vetaptek işe yaramadığında. Bu durumda, hayvanlar için 24 saatlik eczanelerin adreslerini bilmek faydalı olacaktır. Bu modda, ilaç bölümleri "Hayvan Sağlığı" veteriner klinikleri ile çalışır.

Vetapteka Petrovsky Meydanı Voronezh

Hastanelerin uzmanları, günün her saatinde her gün kuyruk hastalarını almaya hazırdır. Ve eczacı eczaneler doğru ilacı satacak ve kullanımı hakkında tavsiyelerde bulunacaklar.

Saat vetaptek Voronezh adresleri etrafında çalışmak:

 • Volgogradskaya sokak, ev 44;
 • 60. Ordu'nun caddesi, ev 29a;
 • Prospekt Truda, ev 28.

Özetlemek için

Veteriner kliniğinin seçimi ciddi bir konudur. Satılan ilaçların kalitesi ve eczacının profesyonelliği yalnızca sağlığa değil, bazen de evcil hayvanın hayatına bağlıdır. Gecikmiş veya sahte bir ilaç kullanımı, hayvan için ciddi sağlık sonuçlarına yol açabilir. Bu nedenle, ilaç satın almak için evcil hayvanınızın sorumlu bir şekilde tedavi edilmesi gerekmektedir. Eczane ve eczacılar güven duymazsa, bir başkasını bulmak daha iyidir, eczanenin tercih edilmesi daha iyi olan bir doktor veya tanıdıklara danışmak daha iyidir.

Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 2019

Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 2019

Related news

 • Android de Skype dan nasıl ayrılır ve sadece
 • Gebe kadınların idrarda artmış beyaz kan hücreleri
 • Parmak Kebabı Tarifi Videosu
 • Fırında Kuzu Gerdan

 • Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 75

  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli


  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 39

  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 67

  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 41

  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 39

  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 29

  Voronezin kibritlenmesi. Şehrin en popüler eczanelerinin adresleri ve çalışma şekli 52