Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 2019

Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 2019
14.10.2019

Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 85

Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar

Voronezh iyi bir güzel büyük şehirgelişmiş altyapı. O, Rusya'nın en büyükleri listesinde. Alanı 600 bin kilometrekaredir. Burada bir milyondan fazla insan yaşıyor ve bunun yanı sıra, sadece Rusya'dan değil aynı zamanda dünyanın diğer ülkelerinden çok sayıda turist geliyor. Nereye gideceğiniz ve ne göreceğiniz var. Kenti tanımak, tren istasyonlarından en iyisidir. Turistler üzerinde ilk izlenimi yaratıyorlar.Voronezh tren istasyonları

Voronez'deki hangi istasyon sakinleri tarafından bilinir veÖnümüzdeki? Kaç tanesi? Sahip oldukları özellikler ve bunlara nasıl ulaşılabilir? Voronez'i ziyaret etmeyi planlayan turistler için şehrin tren istasyonları hakkında gerekli bilgileri ve diğer yararlı bilgileri sunuyoruz.

Biraz tarih: meraklı gerçekler

Voronej'in ilk sözü XIII'ü ifade ederyüzyıl. Bununla birlikte şu an 16. yüzyılda yerel arazileri göçebe baskınlara karşı koruyan bir kale haline getirilmiş küçük bir yerleşim mevcuttu. Kent, XVI. Yüzyılın ortalarında kurulmuştur.

Modern Voronez, "Askeri Şehri"görkem. "Burada dolayısıyla Rusya'nın Donanma Fleet. Ve ilk tren garı ve istasyonun bina doğdu edildi, XIX yüzyılın seksenli yıllarında ortaya çıktı.

otobüs Voronezh tren istasyonu

Voronezh en ilginç ilçeler neler bulunuyor: otobüs istasyonu

Şehrin üç demiryolu istasyonu var. Onların her birini düşünelim. İlki otobüs istasyonu. Buradan Anavatanımızın başkenti de dahil olmak üzere Rusya'nın farklı şehirlerine gidebilirsiniz. Bu amaçla, Voronez - Moskova özel bir otobüs işletilmektedir.

İstasyon Moskovsky Prospekt, 17'de bulunuyor. Şehir merkezinden uzaklığı en fazla üç kilometre. XX yüzyılın altmışlı yıllarında inşa edilmiştir.

Benzersiz özellikleri arasındabüyük ücretsiz otopark. Yolcuların hizmetine, basın satan kiosklar, hediyelik eşyalar ve hamur işleri, hamburgerler, sosisli sandıklar vb. Sunuluyor. İstasyon binasında bir otel, bir bekleme odası ve bir kafe var. Burada önceden rezervasyon yaptırabilir ve gerekli sayı için bir bilet satın alabilirsin. (05.00 - 22.00 saatleri arasındaki çalışma saatleri). Ayrılma zamanını, biletlerin fiyatını ve diğer gerekli bilgileri belirleyebileceğiniz bir referans otobüs istasyonu da var.

Demiryolu istasyonu Voronezh-1

Bu istasyonun adresi: Chernyakhovsky Meydanı, 1. Günün 24 saati, şehrin sakinlerini ve çok sayıda turisti görmeye hazırlanıyor.

Buradan gelen ilk tren Moskova'ya gönderildi.XIX. Yüzyıl. Ve Büyük Yurtsever Savaşı sırasında şehir Alman birlikleri tarafından işgal edildiğinde eski bina havaya uçuruldu. Savaşın bitiminden sonra, ören yerinde yeni bir yapı kuruldu. Yapımı için on milyondan fazla tuğla kullanıldı. Duvarlar mozaik ile süslenmiştir. Yapı, mimaride klasik akımın bütün yasalarını karşılamaktadır - basitlik, titizlik, biçim netliği ve anıtsallık.

Buradan, Moskova da dahil olmak üzere ülkemizdeki herhangi bir şehre gidebilirsiniz. Voronez'ten gelen tren, çoğunlukla Paveletsky tren istasyonuna ulaşıyor.

Voronezh-2 veya Kursk

Şehrin başka bir tren istasyonu bulunurSokakta Donbass, 30. Bundan temelde banliyö trenlerini terk edin. Bazı trenler ve uzun mesafeden geçin, ancak bu istasyonda durmak yok. Ayrıca buradan Kursk şehrine gidebilir, böylece istasyonun adı budur.otobüs Voronezh moscow istasyonu

Şehir içi ulaşım

Şehrin herhangi bir yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ve şehirde popüler olan otobüs özellikle otobüs. İstasyonları tarafından tanımladığımız Voronezh, bazı otobüs güzergahlarında (örneğin No 90 ve 64'te) ücretsiz İnternetin olması gerçeği ile gurur duyuyor.

Örneğin, merkez istasyona, çok sayıda otobüs yolu var (3n, 6, 6m, 10a, 13n, 20b, 26a.67a, 68, 68a, 76, vs.)hem de troleybüsler ve sabit rota taksileri.

Geçen yılın sonunda Voronez'de toplu taşıma için yapılan ödemeler on beş ruble idi.

Şehre gelen turistler için bilgi

Tahmin ederek zaman kaybetmemek için aşağıdaki bilgilere dikkat edin:

 • Herhangi bir kılavuzda şehrin tüm tren istasyonları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Açılış saatleri bilet büroları, otobüs servisleri ve trenler hakkında bilgi, bilet fiyatları ve çok daha fazlası.
 • Tüm istasyonlarda, hatıra ürünlerinin satıldığı kioskların yanı sıra lezzetli ve ucuz yiyebileceğiniz bir kafe var.
 • Ayrılmak için bir yere gidecekseniz, yardım masasını arayıp, trenlerin veya otobüslerin hareketleri için zaman çizelgesinde değişiklikler olup olmadığını açıklığa kavuşturmanız daha iyi.
 • Hatıra ürününün en popüler varyantlarıVoronez kentinde turistler, ürünler, Lizyukova Caddesi'ndeki bir kedi imajına sahip çeşitli seramikler; şehir manzaraları çeşitleri ile çay kupaları; lezzetli markalı tatlılar - "Voronezh"; çan, bir anahtar veya ahşap termometre şeklinde mıknatıslar.
 • Kaldığınız yerin ve hangi otelin kiralayacağı konusundaki düşüncelerin gölgesinde kalmamasını sağlamak için konaklamalarınızı önceden ayırtın.

Paveletsky tren istasyonu Voronezh

Voronez tren istasyonları günün her saatinde her an hazırdır.karşılamak ve misafirleri almak. Bu amaçla, otel, kafe, kantin ve daha pek çok şey gerekli yerlerde inşa edilmiştir. Voronez tren istasyonları her zaman dakik, temiz ve insanları önemsiyor.

Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 2019

Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 2019

Related news

 • MAKARNALI PATLICAN SARMA
 • Lisans MES: alma. Acil Durum Bakanlığının ruhsatı için belgeler. Acil Durum Bakanlığının ruhsatı için son tarih
 • Hamilelikte Saçı Boyamak Zararlı Mı
 • İğne Oyası Küçük Kelebekler Modeli Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Domatesli Kızarmış Ricotta

 • Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 73

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar


  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 5

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 17

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 40

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 92

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 38

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 41

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 98

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 96

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 46

  Voronez tren istasyonları: ilginç bilgiler ve açıklamalar 39