Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılırVanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır

26.05.2019

Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 59

Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır

acil sıcak mevsim başlangıcı ilesoru sinir bozucu midges kurtulmak için nasıl olur. Bu küçük böcekler, doğadaki herhangi bir dinlenmeyi bir kabusa dönüştürür. Özellikle akut problem, bütün tatillerini Sims'in karanlık olduğu yerde geçirenler için.

sivrisinek çareEn büyük sayı,Genellikle Mayıs-Haziran aylarında meydana gelen iğne yapraklı ağaçların çiçeklenme. Bu zamanda, bu sinir bozucu böceklerden saklanmak imkansız. Sadece kanatlarını delici sesini duyan bazı insanlar, panik hemen başlıyor. Ölüm vakaları kaydedildi; bunun nedeni, ısırığın ısırığına alerjik bir reaksiyondu.

Midelerden kurtulmak imkansızdır. Bununla birlikte, bu problemle savaşmak için çeşitli başarılara rağmen birçok kimyasal madde bulunmaktadır. Ancak birçok insan zararlı kimyasalların kullanılmasına bağlı değildir, bu yüzden halk yöntemlerini tercih ederler.

Herkes için uygun bir araçvanillin. Diğer bir deyişle, bu, midge karşı ucuz bir korumadır. İnsan için iyi bir kokuya sahiptir, ancak böcekler için mükemmel bir repeller.

Damarlardan vanilin kullanan kişiler (su içinde seyreltildikleri gibi, aşağıda açıklanacaktır), sadece olumlu bir sonuç elde edildi. Düşük fiyatı nedeniyle, bu madde herkese açıktır.

tatarcıklara karşı korumaVanilyayı midelerden uygulayın (nasıl sulandıracağız, yakında öğreneceğiz) size bir sorun yaratmayacak, örneğin alerji formunda olan, oldukça zararsız bir meseledir.

Satılık şekerlemeler içinde baharatlar, içindekristallerini içeren Birçok insan, maalesef nasıl doğurulacağını bilmedikleri için vanilyayı maalesef kullanmak ister. Bu gibi durumlarda, özellikle de çözümün hazırlanmasıyla kendinizi şaşırtmak değil, sadece tozu pudra uygulayıp ovalayın. Bunu yapmak kesinlikle yasaktır, çünkü bu eylemler vanilin kristalleri tarafından cilde zarar verebilir.

Özellikle ustaca kremaya baharat ekleyin ve ardından vücudun açık alanlarına uygulayın. Bu yöntem, basit toz sürtünmesinden daha zararsızdır.

vanillin, midgesinden seyreltilmiş olarakSuda çözülür - bu yüzden uygulamak en iyisidirvanilyalardan Korkutucu bir ilaç hazırlamak için nasıl çözülür, şimdi düşüneceğiz. Soğuk suda çok az çözünür olduğu için sıcak bir sıvı alması önerilir - yaklaşık 50 santigrat derece. Bir paket (5 g), 500 ml su içinde seyreltilir. Hazırlama sürecinde, daha iyi karışmanızı ve daha hızlı bir çözüm üretmenizi sağlayan küçük hacimli plastik bir şişeyi kullanmak daha iyidir.

Bu şekilde hazırlanan vanillin (nasıl sulandıracağınız, zaten biliyorsunuz) üç gün boyunca saklanabilir. Bu süre boyunca, böcekleri korkutmak için yeteneğini kaybetmez.

Böylece, vanilin -Midges için etkili ilaç. Bunun hazırlanması çok zaman almaz ve tek uygulamasının etkisi 4-5 saat sürer. Sabahları vücuda uygulayarak, yosunların ne kadar yarım gün olduğunu unutacaksınız.

Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılırVanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır

Related news

 • Simon Fraser Enstitüsü
 • Zeytinyağı İle Sabun Yapımı
 • HSYKdan 82 hakim ve savcı hakkında göreve iade kararı
 • Sosyal Medya Beslenmeyi Etkiliyor mu
 • İkili Yan Örgü Nasıl Yapılır

 • Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 96

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır


  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 17

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 38

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 30

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 11

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 98

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 43

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 94

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 7

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 82

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 8

  Vanilinden midges: nasıl çözülür ve kullanılır 56