Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 2019

Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 2019
30.03.2019

Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 80

Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu?

Birçok yolcu için uçakta uçuşBir noktadan diğerine hızlı bir şekilde geçme ve zaman tasarrufunu en üst düzeye çıkarma yeteneği. Çoğu turist için bu, norm haline geldi ve çoğu kez bir iş gezisine giden insanlar için günlük bir ihtiyaç haline geldi. Minimum süreye sahip uçak, herhangi bir mesafeye seyahat etmenizi sağlar. Ayrıca, uçuş seyahat etmenin en güvenli yolu olarak kabul edilir. İstatistikler bu konuda kuşkular doğurmaz, çünkü daha çok insan yollarda uçaklardan daha çok ölür.

Uçak özel bir ulaşım aracıdır. Tüm yolcular tarafından saygı görmesi gereken kendi kuralları vardır. Bütün havayolu şirketlerinin uçuşlarının etkinliği ve güvenliği buna bağlıdır.

bir uçakta bir aeroflot için taşıma bagajı

Temel ulaşım kuralları

Her havayolu şirketi için kurallar farklıdır.Gemideki davranışlar, bagaj paketleri ile ilgili temel gereksinimler vardır. Ayrıca, düzlemde izin verilen maksimum el bagajının tarif edildiği özel kurallar vardır. "Aeroflot" ve diğer havayolu şirketlerinde, yolcular genellikle aynı soruları ele alırlar. Tüm bilgiler havayolu temsilcilerinden alınabilir.

Şüphesiz, en popüler havayolları biriRusya'da Aeroflot. Bir uçaktaki el bagajı belirli gereksinimleri karşılamalıdır. Aynı zamanda, iş sınıfında uçan yolcuların bazı ayrıcalıkları vardır: salonda kullanabilecekleri bir çanta maksimum büyüklüğü ve ağırlığı, ekonomi sınıfının yolcularına göre daha fazladır.

Uçakta Aeroflot el bagajı

Sınırlı olmasının nedenleri nelerdir?Uçakta el bagajı mı? Aeroflot ve diğer havayolu şirketlerinde, öngörülemeyen durumları ve olası yasa dışı eylemleri önlemek için yolcular girişte sıkı kontroller geçirirler.

Güvenlik önlemleri varoluşun ana nedenleridirEl bagajının düştüğü kısıtlamalar. Bir uçakta (özellikle Aeroflot'ta), yolcular en fazla bir parça bagaj koyamazlar. Bu durumda, torbanın toplam büyüklüğü belirli göstergeleri aşmamalıdır. Bu standart tüm havayollarında tanıtılmaktadır - uçaktaki el bagajının toplam boyutları 115 cm'yi geçmemelidir.

uçakta el bagajının boyutları

Ancak, aynı zamanda bir dizi şey var"uçakta el bagajı" kavramını içerir. Aeroflot'ta bir yolcunun bir parça valiz haricinde aşağıdaki eşyalardan birini almasına izin veren kurallar vardır: baston, el çantası, belgeler için bir klasör, bir buket çiçek, şemsiye, dış giyim, kamera, dizüstü bilgisayar, çocuk aksesuarları, yiyecek, cep telefonu, gümrüksüz alışveriş mağazasından alışveriş çantası da dahil olmak üzere.

Bir gezi planlarken ve şeyler toplarkenBazı yasaklar dikkate alınmalıdır. Örneğin, uçakta el bagajı içermeyen şeyler. "Aeroflot" da, diğer havayollarında olduğu gibi, sıvıların ve emülsiyonların taşınmasını kısıtlayan kurallar vardır. Kabarcıkın maksimum boyutu 100 ml'yi geçmemelidir. Ayrıca, çakmaklar dahil olmak üzere kimyasal sıvılar ve gaz şişeleri, aynı zamanda yolcuların güvenliğini tehlikeye atabilecek keskin ve batıcı nesneler, silahlar ve diğer şeylerin alınması yasaktır.

Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 2019

Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 2019

Related news

 • Dark Soya Soslu Sebzeli Spagetti Tarifi
 • Patates Ezme
 • İçli Köftenin Dağılmaması İçin Püf Noktalar
 • İncelten çorba tarifi
 • İngilizce Ticari Yazışmalar

 • Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 47

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu


  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 38

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 67

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 1

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 27

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 52

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 60

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 39

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 71

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 83

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 1

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 21

  Uçakta el bagajı. Aeroflot başkalarına da hükmediyor mu 66