Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması

Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması


Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 65 21.03.2019, 13:58

"Tribestan" uyuşturucu: hastaların geri çağrılması

İlaç hakkında "Tribestan" çok farklı bakış açıları vardır. Bu ilaç nedir ve neden bu kadar belirsiz?

"Tribestan" Bulgarca üretiyorilaç şirketi Sopharma. İlaç, Tribulus terrestris'in ekstresinden elde edilir (popüler isim, dolandırıcıların üremesidir). Bitki, güney Avrupa, Asya, Afrika ve Avustralya'da bulunur. Geleneksel olarak Tribulus, Hindistan'da ve Çin'de bir tonik olarak ve özellikle cinsel sağlığı güçlendirmek için kullanılmıştır.

Tribestan incelemesiBugün, ilaç "Tribestan" en iyi değerlendirmeleriCinsel bozuklukların tedavisinde erkeklerden ve kadınlardan tam olarak alır. Bilim adamları, araştırma sonucunda izole edilen aktif madde protodiyosininin androjen reseptörlerine bağlanabileceğini keşfettiler. Sonuç olarak, libido ve cinsel aktivite artar. Uzmanlar, bir ilacı almanın spermatozoa sayısını artırdığını ve hareketliliğini etkilediğini bulmuşlardır.

Libido ve doğurganlığın azaltılması arasındaTüm dünyada en sık görülen patolojiler. Alkolizm, sigara, hipodinamik, ekoloji, yetersiz beslenme, stres - tüm bunlar ihlallere yol açar. Cinsel düzenlemenin ana merkezleri insan beynindedir. Beynin bazı bölgeleri olumsuz etkilere maruz kaldığında (örneğin, depresyonun bir sonucu olarak), seks hormonunun miktarı azalır ya da hiç üretilmez. Sonuç olarak, testosteron üretimi azalır ve adam cinsel isteğini kaybetti. Infertilite de olduğundaEczanede Tribestan fiyatı"Tribestan" adını verin. Değerlendirmeler pozitif izin ve bu araç ile tedaviden sonra gübreleme yeteneğine sahip olmuştur.

İlaç kadınlarda hormon düzeyini etkiler,vücuttaki dengeleri normalleştiriyor. Artan uyarılabilirlik döneminde, apati, menopozla birlikte, uterusun çıkarılmasından sonra, bu ilacın alınması şiddetle tavsiye edilir. İlaç "Tribestan" ile tedaviden sonra, olumlu yorumlar birçok kadına bırakır.

Bu nedenle, ilaç kullanımı için endikasyonlar yeterlidir. Bunları listeliyoruz:

 • kısırlık;
 • premenopoz sendromu;
 • soğukluk;
 • premenstrüel sendrom;
 • menopoz.

"Tribestan" ilacına talimatların incelenmesiBu konuda yorum, bu yan etkileri belirtilmemiş görebilirsiniz. Kontrendikasyonlar sadece hamilelik ve emzirme döneminde kullanılabilir. İlaç üzerinde hayvanlar üzerinde çalışıldığında, düşük toksisitesi not edildiğine dikkat edilmelidir.

kabile nasıl alınırBazı insanlar fitoterapi olduğunu düşünüyorBir doktora danışmadan kendiniz kullanabilirsiniz. Cinsel bozukluklar için "Tribestan" nasıl alınır, doktor en iyi anlatacak. İlaçlar aterosklerozun önlenmesi olarak da ele alınmaktadır. Kurs yaklaşık üç aydır ve bu yüzden bir doktor konsültasyonu gereklidir.

Gibi bir ilacı kullanırken"Tribestan", eczane fiyatının son değeri değil. Bu ilacın bileşimine bağlıdır. Satın almadan önce talimatları dikkatlice incelemeniz önerilir, kaputun ne yapıldığını görün. Eğer sadece tribulusun gövdesi ve yaprakları belirtilmişse, bu nispeten ucuz bir ilaçtır, pratik olarak etkisizdir. Orta fiyat kategorisinde çim satılan ilaçların tohumlarından. En pahalı ve etkili ilaç, polenden ekstraksiyon esasına göre yapılır.

Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması

Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması

Related news

 • Kaburga Dolması Tarifi
 • Çok İzlenen Videolar
 • CEVİZLİ HURMA TATLISI TARİFİ
 • Nilüfer Varsa Söyle
 • Moda İspanyol Paça Pantolon Örnekleri

 • Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 28

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması


  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 26

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 94

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 63

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 70

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 84

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 37

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 69

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 54

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 91

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 17

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 91

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 47

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 78

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 93

  Tribestan uyuşturucu: hastaların geri çağrılması 91