Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 84 15.02.2019, 05:55

"Traumel" (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları

"Traumel" uyuşturucu, homeopatik ilaçları ifade eder. İlaç tablet formunda, merhem, enjeksiyonluk çözelti şeklinde üretilir. Etki mekanizması, bileşenlerinin özelliklerine dayanır.

Merhem "Traumel". Kullanım Endikasyonları

İlaç, entegre bir ürünün parçası olarak reçete edilirçeşitli doku ve organlarda inflamatuvar doğanın patolojisinde terapi. Özellikle, çare, kas-iskelet sisteminin periartrit, epikondilit, bursit, tendovaginit, styloidit ile yenilmesi için etkilidir. İlaç "Traumel" (merhem) talimatı travma sonrası durumlar için önerir. Özellikle, tıp, germe, çıkıklar sırasında, ameliyat sonrası şişlik oluşumunu önlemek için reçete edilmiştir. Ek olarak kırıklar ve artrozlar için enjeksiyon çözümü önerilir.merhem traumel kullanım endikasyonları

Kontrendikasyonlar

Hoşgörüsüzlük için bir çare önermeyinbileşiminde bulunan maddeler (yarrop, papatya, papatya, tıbbi çivi, ekinezya, dağ dağcılığı ve Compositae ailesindeki diğer bitkiler gibi). Kontrendikasyonlar arasında multipl skleroz, lösemi, otoimmün tip patolojiler (HIV, AİDS), kollajenoz, tüberküloz sayılabilir. Uyuşturucu "Traumeel" (merhem) talimatı çocuklukta önerilmemektedir (3 yıla kadar). Karaciğer patolojileri, TBI, alkolizm, beyin hastalıklarının tedavisinde önlemler alınır. Prenatal dönemde ve emzirme dönemindeki tedavinin uygunluğu doktor tarafından belirlenir.

merhem traumeli uygulamasıİlaç "Traumel" (merhem). Advers reaksiyonlar

Uygulandığında cilt tahrişi, kuruluk,kızarıklık. Kural olarak, bu olumsuz tepkiler bireysel hoşgörüsüzlükle ilişkilendirilir. Bu belirtiler göründüğünde, tedavi durdurulur. Tıbbi danışma gereklidir.

Merhem "Traumel". Uygulama, dozaj

Gerekli liniment miktarı (etkilenen bölgeden) deriye ince bir tabaka uygulanır. Sorun alanının kolay masajı yapılmasına izin verildi. Başvuru sıklığı günde en fazla üç defa yapılmaktadır. Özellikle geceleri bir bandaj kullanabilirsiniz. posttravmatik eyaletlerde ilaç "Traumeel" (merhem) talimat inflamasyon arka planı, iki hafta veya daha dahilinde kullanılmalıdır - en az üç ya da dört.

Ek bilgi

Tedavi zemine, özellikle de ilklere karşıevrelerde mevcut semptomlarda bir artış olabilir. Böyle bir "birincil bozulma" ile, ilacın kullanımı durdurulur. Bir doktora gitmek gereklidir. "Traumeel" (merhem) ilacının harici kullanımı ile - talimat böyle bir bilgi içerir - doz aşımı olası değildir. Yanlışlıkla yemek borusuna girerseniz, karnınızı yıkamanız gerekir. Uygulamada, ilacın hastaların psiko-duygusal durumu üzerindeki etkisi belirtilmemiştir. Bu bağlamda, ilacın farklı meslek mensupları tarafından kullanılması yasaktır.traumel merhem manuelTerapinin azami etkinliğini sağlamak içinilacın çeşitli şekillerde kombine kullanımını önerdi. Terapi ancak doktora gittikten sonra yapılmalıdır. Son kullanma tarihinden sonra ürünün kullanılması yasaktır. İlaç çocukların erişemeyeceği bir yerde saklanır.

Traumel (merhem) ilacı. Kullanım TalimatlarıFotograf resim

Related news

 • EVDE BROWNİ NASIL YAPILIR
 • Sanal bir arkadaş gerçek iletişimi değiştirebilir mi
 • Demirtaş: Artık HDPde eşbaşkanlık dahil seçilmişlik pozisyonu gibi bir düşüncem yok
 • Etli yahni tarifi

 • Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 4

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları


  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 64

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 28

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 71

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 75

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 29

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 91

  Traumel (merhem) ilacı. Kullanım Talimatları 86