Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 2019

Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 2019
18.05.2019

Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 1

Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü

Togliatti, Samara bölgesindeki şehirlerden biridir,18. yüzyılın ortalarında Vasily Tatishchev tarafından kuruldu. Başlangıçta, Rus toprakları göçebe kabileler tarafından baskınlara karşı korunan bir kale olarak inşa edilmiştir. 21. yüzyılda Tolyatti, Rusya'nın en büyük şehirlerinden biridir. Çok sayıda turist buraya gelir. Uygun fiyatlı catering kuruluşları ararken zaman kaybetmemek için makalede belirtilen bilgileri kullanmanızı öneririz. Hangi Tolyatti çubukları en popüler? Nerede bulunurlar? Konut sakinleri ve misafirler menüden ne sipariş ister? Şehrin en ünlü barlarının en iyi 5'i ziyaretçilerden gelen geri bildirimler temel alınarak derlenmiştir.Togliatti'deki barlar

Barlar, restoranlar (Tolyatti)

Şehrin hangi kurumları sakinleri tarafından en çok sevilen hangisidir? Size en popüler yerlerin adreslerini ve açıklamalarını içeren bir liste sunuyoruz. Bunlar arasında şunlar bulunur:

 • "Karl ve Clara" restoranı. Böyle tatlı bir adla kurum nerede ve ziyaretçilere ilgi duyacakları ne olacak? Onun adresi: Karl Marx sokak, ev 50. Açılış saatleri - günlük, saat 12.00 ile 23.00 arası. Birçok avantaj arasında dikkat çeken: kaliteli hizmet, makul fiyatlarla, güzel iç mekan, lezzetli ve çeşitli menü. Çok sakin ve rahat bir kez ziyaret, kesinlikle tekrar gelmek istiyorum. Yüksek hizmet kalitesi, herhangi bir aile tatili veya romantik bir tarihe kutlamak zorundadır. Restoran personeli menü seçiminde her zaman yardımcı olacak ve en lezzetli yiyecek ve içecekleri sunacak. Fiyatlar memnuniyetle memnun. Kurum, çok mütevazı bir gelir bile olsa insanları ziyaret edebilecek.
 • Bar-restoran "Pinta Pub". Karl Marx caddesi boyunca yer alan 39. Açılış saatleri ziyaretçiler için çok uygundur: 10.00 - 24.00 arası. Bu çubuğu ziyaret ederseniz hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Keyifli bir atmosfer, çeşitli bira çeşitleri, her zevke uygun aperitifler. Arkadaşlarınızla iyi bir akşam geçirmek için başka ne gerekir? Belki de müzik. "Pinta Pub" da herşey yolunda, yalnızca buraya gelip bunu görmeye kalmış.
 • "Oji bar" (Togliatti). Sokakta 70 yıl Ekim, ev 3 şehrin en iyi kurumlarından birinde yer almaktadır. Öğleden sonra ebeveynler ve çocuklar burada gelip en lezzetli dondurmayı tadabilirler ve akşamları Togliatti'nin en ilginç kulüplerinden biridir. Tatilcilerin hizmetinde: bir nargile, iki dans pisti, birinci sınıf DJ'ler, isabet parçaları, çok sayıda indirim. Onlarla daha ayrıntılı olarak konuşalım. Perşembe günü, tüm kızlar bir sürpriz bekliyorlar - nargile ve bar menülerinde% 50 indirim. Pazar günü size güzel bir bonus sunulacak - ikinci bir sipariş hediye olarak.Togliatti nin efendisi

Togliatti'deki en popüler barlar

Şehrin sakinleri ve ziyaretçileri, yanlışlıkla bu tür kurumları ziyaret etmekten hoşlanmazlar. Burada, demokratik fiyatlar, yırtıcı müzik ve en iyi içecekler. Şehrin en popüler barları arasında şunlar bulunur:

 • "Piyano Bar 1888". Onun adresi: 47 no'lu Mira Caddesi. Togliatti'nin merkezinde bu pub atmosferini bulacaksınız. Ziyaretçiler çok sayıda leziz birayı ve çeşitli atıştırmalıkları not ediyor. Onlar sadece haftasonları değil, aynı zamanda hafta boyunca gelirler. Tüm sorunlar ve sıkıntılar bir yana çekiliyor ve "Piyano 1888" 'i ziyaret ettikten sonra artık ciddileşmiyor gibi görünüyor.
 • Bar "Pantolon". Bu kurum zaferin 40 yıllık evinde 50B sokakta. Bu yerin kasaba halkı arasında o kadar popüler olduğu tesadüftür. Burada, sadece bira içip dinlenip rahatlamakla kalmaz aynı zamanda entelektüel olarak dinlenebilirsiniz. Bar, ziyaretçilerin ilginç yazarların eserlerine tanıtıldığı ve eserlerini okuduğu "Edebi Çarşamba" yı barındırır. Ayrıca barda bu gün tüm menülerde% 20 indirim var. Her zaman heyecanlı ve eğlenceli, bilgilendirici ve eğlenceli.
 • "Küçük Bar". Kurumun adresi: Stepan Razin, ev 40. Barı karakterize eden avantajlar arasında sıradan ziyaretçiler, konfor ve rahatlığı not edin, iyi müzik, geniş bir bira ve atıştırmalık seçimi. Önemli bir avantaj, kuruluşun kapılarının her zaman açık olması.
 • Bar "Frau Greta". Sverdlov Caddesi üzerinde bulunan 1. İnsanlar mutfağa hoş geldiniz ve buraya gelmek hoşunuza gidiyor. Her zaman nazik ve özenli Garsonlar ve pişmiş yemekler tüm övgü layık.
 • Cafe "Barin" (Togliatti). Adres: 72A Devrimci cadde. Burada geniş bir ürün yelpazesine sahip hamur işleri ve çeşitli atıştırmalıklar sunulacak. Sevdiğiniz herhangi bir yemek evde sipariş edilebilir. Kuruluşun ayırt edici özellikleri, hizmet kalitesi ve keyifli bir atmosfer olarak düşünülmelidir.
 • Bar "Merkez". Sıkıldın mı, neşelendirmek mi istiyorsun? Cadde Jubilee'ye, ev 8'e gelmekten çekinmeyin. Çaydan çalışanlar neşeli bir ruh hali yaratacaktır. Her zaman çirkin bir atmosfer ve geniş bir içecek yelpazesi.Togliatti'nin kafe barları

Togliatti'deki kamu yiyecek içecek işletmelerinin özellikleri

Tolyatti barları, halkın ve ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Bu kuruluşların avantajları arasında ziyaretçilerin sayısız incelemesi kaydedildi:

 • Kalite ve hızlı hizmet.
 • Çok çeşitli menüler.
 • Rahat, konforlu bir ortam.
 • İyi müzik.
 • Neşeli bir atmosfer.

Şehrin en popüler 5 bar

Beşinci yerde - "Pinta pub".

Dördüncüsü "Merkez".

Üçüncüsü "Pantolonlar" çubuğu.

İkincisinde - "Frau Greta".

Birincisi "Oji bar".Togliatti restoranında barlar

Menüdeki en popüler yemekler

Togliatti'deki restoranlar, kafeler ve barlarda müşteriler ne ister ister?

"Karl and Clara" restoranda kesinlikle aşağıdaki yemekleri denemelisiniz:

 • Elma ve kiraz çekirdeği.

"Pantolon" tuhaf bir ismi ile bara ziyaretçi gelmenizi öneririz:

 • Milano'da sebzeli Tomeled biftek.
 • Patates püresi. Bu çanakta nadir olan şey nedir? Böyle bir soruya cevap verecek okuyucular için şu cevabı veriyoruz: Bu ev yapımı lezzetli, ihale ve kremalı patates pürelerini denemediniz.Oji bar Togliatti

Sonuç olarak

Togliatti'nin kafe ve barları yanlışlıkla büyük bir ilgi görmez.ziyaretçi sayısı Her ziyaretçiyi rahat ve rahat hissettirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar. Togliatti Barları, şehrin sakinleri ve ziyaretçileri için günlük olarak bekliyor.

Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 2019

Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 2019

Related news

 • Dudak Dolgusu Nedir , Nasıl Yapılır
 • Bebeğiyle İlgilenen Babalar Daha Mutlu
 • Erkekler Ne İster
 • Deri Mont Nasıl Yıkanır
 • Algılama ve algılama

 • Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 24

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü


  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 91

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 18

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 24

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 29

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 55

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 54

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 41

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 26

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 69

  Togliatti Barları: adresler, açıklamalar, menü 5