Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlarToaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar


Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 98 18.02.2019, 03:38

Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar

Kahvaltı rosy sıcak istersenizTost, kesinlikle bir ekmek kızartma makinesi almalısınız. Sadece bir dakika içinde bu basit ve kompakt mutfak cihazı ısınır ve sandviçler için ekmeği kızartır. Tabii ki, bu kaliteli ve pahalı bir tost makinesi Bork T700. Fonksiyonel özellikler, cihaz özellikleri, tost hazırlama talimatları ve müşteri geri bildirimleri makalemizde sunulmaktadır.

Marka Tarihi

Rus markası Bork kuruldu2001 yılında aynı adı. Bunun nedeni, Sovyet sonrası geçmişten ve düşük kaliteli ürünlerden kurtulmak, montaj kalitesini geliştirmek ve şık ve çekici bir endüstriyel tasarım geliştirmek için liderlik arzusudur. 2004 yılında, marka ilk Rusya pazarında ortaya çıktı.

tost makinesi bork t700

Markanın çeşitleri farklıdır, amaKüçük ev aletleri ve aksesuarlarının yanı sıra ev için iklim cihazlarına özel önem verilir. Markanın tüm ürünleri premium mal olarak konumlandırılmıştır. Ticari marka hakları Alman şirketi Bork Elektronik GmbH'ye aittir.

Tost makinesine genel bakış

Taster markadan T700Bork farklıbenzersiz ve kompakt tasarım. LCD ekran ve elektronik kontrol ile şık ve modern bir model. Çelik kasa, ergonomik düğmeler ve benzersiz işlevler, Bork T700 tost makinesini her mutfakta bir karşılama konuğu haline getirmektedir. Üretici, ekmeği kızaran dokuz dereceden birini seçerek ve otomatik merkezleme işleviyle eşit olarak hazırlamayı sağlar. Dilimlerin kalınlığına bakılmaksızın, tostlar oldukça lezzetlidir.

tost makinesi

Model ek fonksiyonlarla donatılmıştır,Her insanın en sevdiği tostlarını alabildiği için, bir veya iki taraftan kızarmış. Pakete, cihazın temizliğini ve bakımını daha kolay hale getiren bir kırıntı tepsisi dahildir.

işlevselliği

Ana fonksiyona ek olarak (kızartma kızartması), ekmek kızartma makinesi 4 ilave yapar:

 1. LIFT & LOOK - olmadan tost kontrolüesmerleşme sürecini keser. Fonksiyonu istediğiniz zaman uygulayabilirsiniz. Bunu yapmak için, muhafazanın sağ tarafında bulunan kontrol kolunu kaldırmak yeterlidir. Eğer tost size yeterince hoş görünmüyorsa, kolu yerine geri takın.
 2. CRUMPET - tek taraflı kızartma. İlave orta ısıtma elemanları sayesinde, tostlar sadece bir tarafta kızartılır. Fonksiyonu uygulamak için kontrol panelindeki düğmeye basın ve kolu indirin.
 3. REHEAT - önceden ısıtılmış tost. Bu işlevi ana kızarma sırasında zaten kullanabilirsiniz. Bunun için herhangi bir aşamada REHEAT düğmesine basabilirsiniz ve tostlar 30 dakika daha uzun bir süre hazırlanacaktır. Onları ısıtmak isterseniz, önce ilgili düğmeye basmalı ve ardından kasanın sağındaki kolu almalısınız.
 4. DEFROST - dondurulmuş ekmek ve buz çözme. "Bork" tost makinesi önce donmuş ekmeği eritecek, ardından otomatik olarak kızartma işlemine geçecektir.

tost bork t700 kullanım kılavuzu

Ek işlevler sayesinde, tam olarak sevdiğiniz ekmeği alabilirsiniz.

Teknik özellikler

Cihaz, küçük boyutlu (20 x 28 x 18) ve çok az bir ağırlığa (2,2 kg) sahip olan mutfak masasında en az alan kaplar ve kolayca binaların iç sığabilir.

Bork T700 tost makinesinin teknik özellikleri:

 • güç - 960-1050 W;
 • Kızartma için 2 bölme;
 • 9 derece kızartma;
 • 4 mod;
 • Autocentered;
 • ön ısıtma hazır tost;
 • tek taraflı kızartma;
 • defrost;
 • kırıntıları için çıkarılabilir tepsi;
 • LCD ekran;
 • bisküvileri ısıtmak için bir raf;
 • paslanmaz çelik gövde;
 • renk - çelik.

Çin'de Bork marka bir tost makinesi üretilmektedir.

Toaster Bork T700: kızartma talimatları

Ekmek kızartmadan önceCihazın çalışmaya hazır olması gerekir. Bunu yapmak için, (9) ama ekmek dilimleri yüklemeden kızartma azami derecede kullanarak, o zaman iyi sıcak ekmek kızartma makinesi "Bork" tüm ambalaj malzemelerini sökün ve. konut sağa kontrol kolu indirildiğinde cihazı aktif hale getirmek için.

tost bork t700 özellikleri

Bork T700 tost makinesinin tostunu kızartmak aşağıdaki sırayla gerçekleşir:

 1. Cihaz şebekeye bağlanmıştır.
 2. Ekmek dilimleri tost makinesi yuvalarına yerleştirilir.
 3. Regülatör yardımıyla istenen kızartma derecesi ayarlanır (1'den 9'a kadar).
 4. Sağdaki serbest bırakma kolu, tıklamaya doğru hareket ettirilir.
 5. Tostlar hazır olduktan ve sesli bir sinyal duyulduktan sonra, tost dilimleri artacaktır. Şimdi cihazdan kaldırılabilir
 6. Gerekirse, kızartma işlemini iptal etmek için İPTAL düğmesini kullanabilirsiniz.

Farklı ekmek türleri için farklı pişirme zamanlarına ihtiyaç duyulduğundan, ilk kez kızartılırken, üretici ortalama veya nötr bir derece ayarlamayı önerir (4).

Toaster Bork T700: müşteri yorumları

Ancak, bu, müşterilere göre, bu cihazın hiçbir eksiği olmadığını düşünmek zor. ekmek kızartma makinesiBork T700 eşit ekmek parçalarını kızartırkalınlıklarına bakılmaksızın ve ızgarada çömlek çörekler de ısıtır. Bu cihaz ideal tostlar pişirebilir: gevrek, güzel bir kabuk ile. Cihazın temizlik işleminin iki dakika sürmemesi sayesinde, kırıntı tepsisi olması çok uygundur. Alıcılar ve tostlar kullanılabilirlik izleme fonksiyonu değerlendirildi ve bunların hazırlanmasını gösteren bir ses sinyali alındı.

tost bork t700 yorumlar

Genel olarak, bu bir kalite ve çok işlevliGüvenle mutfakta mutfak asistanı denilen cihaz. Ama aynı zamanda böyle bir tost makinesi ucuz değil. Üreticinin resmi web sitesi 6880 ruble fiyatını gösteriyor ki, bu da ekmek kızartma makinesi için oldukça fazla.

Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlarToaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar

Related news

 • Nutellalı Çiçek Kurabiye Tarifi Videosu
 • Büyüme hızı
 • Maxim Grigoriev: genç oyuncu Lokomotif hayatı ve kariyeri

 • Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 9

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar


  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 23

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 4

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 50

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 53

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 41

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 79

  Toaster Bork T700: bir daha gözden geçirme, talimatlar, teknik özellikler ve yorumlar 10