Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleriTiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri


Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 15 22.02.2019, 17:14

Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri

Hayvan kaplan güçlü bir yırtıcı, güçlü veamaçlı, avına devam etmeye hazır. Kaplan'ın Zodyak burç takımyıldızı altında doğan insanın karakteri ne olacak? Bu konuyu makalemizde daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Başak-Kaplan (erkek): burcunun özelliği

Bir Bakire takımyıldızı altında doğan bir Kaplan adam,güvenilir, sorumlu, doğru ve iyi huylu olarak nitelendirilebilir. Pek çok sorunun cevabını bilen doğadan bir entelektüel. Arkadaşları sık sık tavsiye için ona geliyor. Tiger-Virgo insanı, toplumu seven, geniş bir arkadaş çevresine sahip, sosyal bir kişidir.

adam kaplan hizmetçiİlk bakışta, o da görünebilirkapalı ve kısıtlanmış. Fakat muhatapla birkaç dakika iletişim kurduktan sonra, onun dürtüsel ve duygusal olduğu ve anlaşmazlıklarda asla taviz vermediği açıkça ortaya çıkıyor. Onun bakış açısını sonuna kadar savunan herkes - bu Virgin-Tiger. Karakterizasyonu kendisini sosyal ve taktikçi bir insan olarak temsil eden bir adam da hem otoriter hem de inatçı olur.

Kendine güvenen insan-Başak, altında doğmuşkaplanın işareti olgun yaşta kazanır. Bu noktaya kadar, çoğunlukla döküntü ve spontan eylemler yapan bir erkeğe benziyor. Yaşı ile Başak Kaplanları'nın adamı bir eylem planı çizmeyi ve bunu açıkça takip etmeyi başarıyor. Ancak her zaman bu kişi baştan sona işe başlıyor ve zaten yarısının yarısına varmaya devam edebilirsiniz.

Bir insanın karakteri Tiger-Başak olumlu özellikleri: güvenilir, sorumlu, eğitimli, sosyal, kendine güvenen.

Olumsuz özellikler: otoriter, dürtüsel, inatçı, naif, kendiliğinden.

Tiger-Virgo man: Aşık uyum

Dışa doğru, Deva-Tiger adamı yakışıklı, heybetli,terbiyeli, karşı cinsin dikkatini çekiyor. Dış avantajlarını kullanmıyor. Bu adam kadını arıyor. Ve o sadece kıskanılacak. Tiger-Virgo adamı sabırlı, sadık ve sadıktır. Kadınlara hızla bağlanır, bu yüzden onun için ayrılık genellikle acı verir.

kaplan erkekRomantik, yumuşak ve özenli - yaniBu kişi burç karakterize eder. Bakire (Kaplan'ın yılı) kıskanç bir adamdır. Flört ederek ve başkalarıyla flört ederek onu kızdırma. Bu sayede onun güvenini kaybedersiniz ve çok yakında seveceksiniz. Gizlilik başkalarından gizlenmeyi tercih ediyor.

Evlilikte Bakire Kaplan

Bu adam yetişkinlikte evlendi. Ciddi ilişkilere karşı değil, aynı zamanda onların gelişimini engelliyor. Tiger-Virgo adamı plan yapmayı, hesaplamayı ve analiz yapmayı sever. Sevgilinize bir teklif vermeden önce, bir kez daha artılarını ve eksilerini tartacaktır. Fakat evliliği hiçbir zaman kişisel çıkarlara dayanmaz, sadece gerçek duygulara dayanmaz.

adam kaplan hizmetçi uyumluBaşak-Kaplan adamı harika bir aile babasıdır, sevgi dolukoca ve şefkatli baba. Kadın görevleri de dahil olmak üzere tüm ödevleri yapmaktan mutluluk duyar. Bu adam akşam yemeği pişirmek, bir apartman dairesinde temizlenmek veya çocuklarla oturmak için kolaydır. Evliliği eşitlik ve güvene dayanır. Böyle bir erkeğin tek dezavantajı, her kadın tarafından tolere edilemeyen eleştiri sevgisidir. Durumu kötüleştirmemek için, bir adam zamanla iyi gelişmiş mizah anlayışını birleştirebilmelidir.

Iş nitelikleri

Kaplan yıllarında doğan Başak adamı,iyi bir sorumlu icracı ve yetkili lider olarak olabilir, bu yüzden yüksek bir zekaya sahiptir. Ancak, ikinci seçenek nadirdir. Erkek Tiger Başak - İyi bir uzman, ama nedeniyle denetimsiz öfke, sık sık yetkilileri ile tartışma içine girer. Eğer kendi zevkine göre bir anlaşma bulmadan önce adam birkaç iş değiştirmek nedeni budur.

Başak-Kaplan adamı genellikle planlar ve analiz eder.Böylece iş gereksiz yere yavaş olabilir. İletişim becerileri sayesinde, bu kişi iş kolektifinin üyeleri ile iyi ilişkilere sahiptir. İş arkadaşları onu seviyor ve amirlerini takdir ediyor.

burç kızlık yıl kaplan adamToplumsallığa değer verenlerden bir meslek seçmeli. Böyle bir adam iyi bir analist, siyaset bilimci, yüksek öğrenim kurumunda öğretmen olacak.

Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleriTiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri

Related news

 • 6 günde 1,2 milyar dolarlık mobilya ihracatı
 • Sarışın bayanlar nasıl giyinmelidir
 • Sina üzerinde felaket: Fotoğraf, nedenleri ve soruşturma
 • Deniz filosu. Rusya Federasyonu Donanması
 • Tığ İşi Fıstıklı Kiraz Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu
 • Çok İzlenen Videolar

 • Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 84

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri


  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 16

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 10

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 66

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 58

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 34

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 38

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 88

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 74

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 46

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 79

  Tiger-Virgo adamı: işaretin özelliği, sevgi ve evlilikte uyumluluk, iş özellikleri 18