Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulurTeoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur

22.05.2019

Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 20

Teoriden uygulamaya "VKontakte" uygulaması nasıl oluşturulur?

teori

VKontakte uygulamasını nasıl oluşturacağınızı öğrenmeden önce, bu terimin ne anlama geldiğini anlayalım.bir vkontakte uygulaması nasıl oluşturulur?Sadece iki yazılım türü vardır:

 1. Temel. Buna göre, mantık işlemleri temelinde çalışan ve herhangi bir koşul altında değişmeyen herhangi bir cihazda kurulan bu yazılımı taşımak mümkündür. Örneğin, ev bilgisayarınızı kullanın. Bir kişisel bilgisayar (örneğin Windows OS) de dahil olmak üzere her zaman karşılaştığınız olağan işletim sistemine ek olarak, BIOS gibi yazılımlar vardır (İngilizce "Temel İşletim Sistemi" nden - temel sistemden). Bir kişisel bilgisayara ilişkin her şeyin servis edilebilirliği ve doğru çalışmasından sorumludur: monitör, fare, klavye, yazıcı, RAM ve diğer şeyler. Bir şeyin işe yaramaması durumunda, BIOS ekranda bir hata mesajı görüntüler.
 2. Uygulama yazılımı - herhangi bir yazılım,Örneğin, bir bilgisayarda kurulu olan tüm favori Windows, Unix veya Linux olabilir. Herhangi bir işletim sistemi altında çalışan herhangi bir program bir uygulamadır.

"VKontakte" uygulaması nasıl oluşturulur?

VKontakte uygulaması bir uygulamadırbir işlevi yerine getirmesi gereken yazılımlar. "VKontakte" uygulaması nasıl oluşturulur? Bunu yapmak için, programlar oluşturduğunuz programlama dillerinden en az birini bilmelisiniz.bir vkontakte uygulaması yarat

Pek çok programlama dili var,Muhtemelen onlar hakkında birçok makale okumak ve şimdi karışıklık geliyor ettik: Eğer bunlardan herhangi bilmiyorsanız nasıl bir "VKontakte" uygulaması oluşturmak için? Ama endişelenme. tüketen, ancak uygulanabilir sürecin - Size, "VKontakte" app oluşturulmasını güvence için acele.

Herhangi bir web uygulamasını programlamak için yalnızca üç ana dil kullanılır:

 1. Dallara ayrılmış olan PHP (Önişlemci Köprü Metni)çok uzun zaman önce değil C ++ ve oldukça hızlı bir şekilde gelişiyor. VKontakte uygulamasını nasıl oluşturacağınızı öğrenmek için, en yeni ve güvenilir kaynaklardan bu dil için öğreticiler ve öğreticiler gerekecektir. Bu dile dayanarak, yalnızca uygulamalar oluşturulurken, aynı zamanda en modern ve çok fonksiyonlu web siteleri de yazılmıştır.Vkontakte uygulamaları oluşturma
 2. JavaScript. Çoğu zaman bu dil, cep telefonları, akıllı telefonlar ve gadget'lar için uygulamalar oluşturmak için kullanılır. Bu dili temel alabilirsin. Java'ya dayalı bir "VKontakte" uygulamasının nasıl oluşturulacağını anlamak için en azından html'yi anlamalısınız. Java, PHP kadar karmaşık değildir ve böylece kendiniz de ustalaşabilirsiniz.
 3. Flash uygulamaları Web programlama için en ilginç araçlardan biri. Flash uygulamaları oluşturmak için "VKontakte" Adobe Flash 2.0 veya Flex Builder'a ihtiyacınız olacak. Ancak her durumda, yeni başlayan bir üst düzey dil (PHP gibi) olan ActionScript'i öğrenmeden yapamaz, ancak başka amaçlar için kullanılır. Programlamada amatör biriyseniz ve henüz bu süreçle karşılaşmamış ve herhangi bir dil bilmiyorsanız, ActionScript'in ne olduğunu anlamanız çok zor olacaktır.

Programlama dillerinin çeşitliliğine rağmen,Bu tür uygulamalar oluşturmak için, JavaScript en uygunudur. VKontakte uygulaması için çekici bir arayüz oluşturmak için bir API ("Uygulama Programlama Arayüzü") - uygulama oluşturmak için bir arayüze ihtiyacınız olacaktır.

Başlangıçta, bir başlangıç, programlama dilleri konusunda ustalaşmak imkansız bir görev olarak görünebilir. Ancak en basit html dilinde anlıyorsanız, VKontakte uygulamasını yaratamazsınız.

Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulurTeoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur

Related news

 • Trileçe Tarifi Video
 • Korporatif bayram giyimi
 • FLORANSA 4.GÜN – SİENA GEZİSİ —
 • 3 Boyutlu İğne Oyası Kasımpatı Çiçeği Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Neden Malzeme Güvenlik Bilgi Formuna ihtiyacım var

 • Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 92

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur


  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 39

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 98

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 34

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 80

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 59

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 74

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 83

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 97

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 52

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 9

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 69

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 83

  Teoriden uygulamaya VKontakte uygulaması nasıl oluşturulur 30