Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdırTavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır


Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 56 09.02.2019, 10:13

Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır.

Modern teknoloji sürprizleri, sevinçler,dikkat çeker, bir kişinin hayatını daha rahat ve daha kolay hale getirir. Bu yüzden tüketiciler çeşitli yeniliklerin ortaya çıkmasına çok dikkat ediyorlar. Daha yakın zamanda, piyasada bir başka yenilikçi cihaz ortaya çıktı - tavana yansıtılan bir saat. Bu gadget'ın yadsınamaz avantajları var ve bu makalede tartışılacaklar.

Projeksiyon ile elektronik saat nedir?

Bu yeni cihazın adı kendisi için konuşur. doğal olarak,tavana bir projeksiyon ile saatBurada baskın rol elektronik tarafından oynanır. Saatler uygun herhangi bir yüzey üzerinde arama görüntülenen bilgileri taşıyan bir minyatür projektör ile donatılmıştır. Bu işlem, küçük bir ışık-yayan diyot kullanılarak gerçekleştirilir. Örneğin, özellikle karanlıkta, tavana projeksiyon ile saati kullanımı çok kolaydır. Öncelikle, böyle bir cihaz kez görmek istediği zaman mümkün kılar, ve ikinci olarak, o bir gece lambasının rol oynamaktadır.

Çeşitli fonksiyonlar

Bugün, üreticiler oldukça uygun bir fiyata sahip bu tür araçların geniş bir yelpazesini sunuyor.projeksiyon ile masaüstü saatiEn gerekli projeksiyonlu masa üstüleriek özellikler kütleli fonksiyonlar ve pahalı modeller. Basit sürümleri temelde mevcut zaman ve tarihi gösterir ve daha fazla "yığın" cihazlar bu yılın yanı sıra, ayın ve günün adı, sıcaklık, atmosferik basınç, önemli tarihler ve önemli toplantılar uyarmak ve hatta bir hava tahmini verir. Tüm modeller bir alarm fonksiyonu ile donatılmıştır. Ve bazı cihazlarda elle ayarlanabilen bir ay takvimi ve üç renkli aydınlatma vardır.

Kullanım kolaylığı

Yukarıda görüldüğü gibi, bir projeksiyon ile basit bir saat bileprojeksiyon ile elektronik saattavan sadece kişisel rolünü üstlenmezSekreter, ama aynı zamanda önemli ölçüde ek rahatlık sağlayabilecek. Doğrudan, saat herhangi bir uygun yere konabilir ve 180 derece projektör, tavan, duvar veya bitişik odada açık kapıdan bilgi görüntülemenizi sağlar. Kullanıcı, cihazın işlevlerini kendi ihtiyaçlarına göre uyarlayarak istenen senaryoyu bağımsız olarak seçme imkanına sahiptir.

Komple set özellikleri

Tavanda bir projeksiyon ile bir saat seçmek, yapmanız gerekirSadece cihazın işlevselliğine değil, aynı zamanda hangi elemanlarla donatıldığına da dikkat çekmek için. Cihaz ile birlikte sadece gerekli miktarda yedek akü tedarik edilmemeli, aynı zamanda ani bir elektrik kesintisi durumunda saat çalışmasının kapanmasına izin vermeyecek bir adaptör ve ayrıca çıkışta akım yoksa alarm saatinin çalışmasına izin verilecektir. Ekipmana ek olarak, projektör tipini - gündüz veya gece ve maksimum projeksiyon mesafesini bulmanız gerekir. Bu cihazı seçerken, elbette, üretim ülkesini, montaj kalitesini ve garanti süresini de kapının.

Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdırTavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır

Related news

 • VKontakte grubu nasıl yapılır
 • TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI KARANFİL ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI
 • Horlama, Çocukların Okul Başarısını Düşürüyor

 • Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 67

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır


  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 53

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 62

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 11

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 63

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 51

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 36

  Tavana yansıtma yapan bir saat, güvenilir yardımcınızdır 68