Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 39 23.01.2019, 13:54

Tanrı'nın Annesi'nin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi

Tanrı'nın Annesi Igorevskaya simgesi

Ortodoks türbelerin arasında birçok simge var.Belirli insanlarla, bu tarihi ya da insanların tarihinin ya da manevi hayatında iz bırakmış bireyler ile ilişkili. Bunlar Alexander Nevsky, Matrona Moskovskaya, Boris ve Gleb ve daha birçokları.

Tanrı'nın Annesi'nin simgesi neden - Igorevskaya?

Tanrı'nın Annesi'nin Igorevskaya simgesi diğerine geri dönerKutsal görüntü - "hassasiyet Our Lady", 14 yaklaşık sonuna ilgilidir oluşturulma tarihi - 15. yüzyılın başlarında. Bu Vladimir, ona "oplechnoe" resmin bir varyantını temsil etmektedir. Varlığını sırasında görüntü ile kopya bir sürü kapalı yazılmıştır. Bu Igorevskaya Theotokos saygın bu güne kadar hoşlanır ve İnancın gerçek sembolü olduğunu göstermektedir. Moskova Varsayım Katedrali Kiev Lavra - Ana kopya birinin Şu anda koltuk. Ve o eski Rus karadan paramparça hayatının kanlı bir iç savaşın kurbanı, en zor anlarında dua çünkü onun önünde Igorevskaya denilen genç İgor, Kiev ve Chernigov Prensi, Büyük Prens Yaroslav torununun torunu.

Igorev Simgesi

Trajik, acı, ama aynı zamanda şanlı düştüBirçok Hıristiyan Büyük Şehit olarak kader. kronikleri Prens hakkında söylediği, kimin şeref ve adlandırılmış Igorevskaya Theotokos içinde cesur bir savaşçı, iyi bir avcı oldu. Önemli olan -, inanç ve burs konusunda üstün kitapların büyük bir aşığı, onun gençlik rahipler ve kutsal büyükleriyle konuşurken, Tanrı hakkında düşünme, dua zamanlarının çoğunu geçirdiği dan sonra var olan manevi edebiyat çok okumak oldu. O Kiev tahta kardeşinin ölümünden sonra başlayacaktır tarafından vardı, Igor uzak sıradan hayattan almak için zaten yakındı.

Tutuklama sırasında ve "kilit" altında kalmakPrens, ölümcül bir şekilde düştü ve daha sonra, manastırda ve bir keşiş haline geldi, o kurtardı, o bir işaret olduğuna karar verdi ve onun daha sonraki yaşamı Rab ile bağlı olmalıdır. Ancak Providence emirleri farklı verdi. Tanrı'nın Annesi'nin Igorevskaya simgesi - prensin dualarını cennete götürdüğü son görüntü.

Tanrı'nın annesi dua Igorevskaya simgesi

Monastisizm prensi felaketten kurtarmadı,trajik ölüm - öfkeli bir kalabalık tarafından dövüldü. Dahası, masumca öldürülen cesedi bile, azarlandı ve alay edildi. Puşkin'in daha sonra uyardığı kalabalığın aynı isyanının kurbanıydı. Bu acı ölümün anısına, İgorev Simgesi de adlandırıldı. Gümüş kaplama ile kaplanmış Yunan tarzında yazılmıştır. Ve görüntü üzerindeki yazıt doğrudan bir keresinde kime ait olduğunu gösterir. Prensin bayram günü, her sene haziran namazı ve hizmetiyle 5 Haziran (18) günü kutlanır.

En önemlisi, insanlar tarafından çok mutsuzTanrı'nın Annesi Igorevskaya simgesi. Dua, daha doğrusu, onun için dualar, eğer bir kişi zor bir durumda, tehlike ya da üzüntü halinde, özellikle güçlüdür. Ciddi sağlık sorunları başarıyla çözülür, insanlar iyileşir. Aile üyeleri uzlaştırılır, acımasız kavgalar ya da dünyevi koşullar altında uzun bir süre ayrılır.

Bu hikaye ne öğretiyor? Birinin her zaman iyi, hakikat ve adalete olan inancını ve inancımıza bağlı kalması, bizim için ödüllendirilecek!Related news

 • Stanislav Morozov - biyografi ve kişisel hayat
 • Örgü Yeni Takı Modelleri
 • Ev Dekorunda Odun Parçaları Kullanmanın 26 Yolu

 • Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 7

  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi


  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 90

  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 21

  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 27

  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 4

  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 28

  Tanrının Annesinin Igorevskaya simgesi - türbenin tarihi 10