Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır 2019

Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır 2019
Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır


Tırnak süsleme nasıl yapılırsorusu günümüzde çok fazla sorulan ve ilgi duyulan bir  sorudur. Hanımlar tırnaklarını ince ince süsleyerek bakımlarına dikkat etmektedirler. Rengârenk ojeler çok eski tarihlerden bu yana bayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Her renk oje kullanılmakta ve satışa sunulmaktadır. Çok çeşitli markalar birbirinden farklı yüzlerce oje üretmektedirler.

Oje, renkli boyaların tırnakları sürülmesidir. Bu boyalar özel kimyasallardan üretilirler.  Tırnağa sürülen bu ojeler aseton yardımı ile çıkabilmekte ve onun dışında başka bir şeyle çıkamamaktadır. Son zamanlarda ojelerin çeşitlenmesi ile tırnak süsleme sanatı gelişmiştir. Tırnak üzerinde çok çeşitli süslemeler yapılabilmektedir. Farklı ojeler ve fırçalar ile tırnaklara şekiller çizebilmekte, tırnaklara stickerlar ve taşlar yapıştırılabilmektedir.Tırnak süslemeiçin öncelikle nasıl yapılacağına karar verilmelidir. Desenler çizilecekse, ince fırçalar temin edilebilir. Bunun dışında ince desenler için hazır kalıplar da mevcuttur. Bunların üzerinden boyamalar yapılabilir. Tırnak için sticker ve taşlar satılmaktadır. Bunlar tırnaklara oje sürüldükten sonra yapıştırılır ve üzerinde cila uygulanır. Aynı şekilde oje üzerine sim de dökülerek çeşitli modeller elde edilebilir.

Tırnak Süsleme Malzemeleri

Tırnak süsleme malzemeleri birçok yerde satılabilmektedir. Bu malzemelerin kaliteli ve kolay kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir.Tırnak süsleme malzemeleriarasında çok çeşitli malzemeler olabilmektedir. Çeşitli fırçalar, stickerlar, taşlar, tırnak baskı aletleri, renkli ojeler, cilalar, simler, takma tırnaklar ve benzeri birçok malzeme bulunabilmektedir. Zevke ve tarza göre bu malzemeler kullanılarak tırnaklar süslenmektedir. Gün geçtikçe yeni tasarımların artmasıyla bu malzemeler de çeşitlenmekte ve kullanıcıya sunulmaktadır. Bayanlar bu süslemeleri kendileri yapabildikleri gibi özel tırnak bakım merkezlerine de gidip profesyonel olarak yaptırabilmektedirler.

Tırnak Süsleme Modelleri

Tırnak süsleme sanatı bayanlar arasında rekabete girmiş durumdadır. Bakımda dikkat edilmesi gereken en önemli husus tırnaklardır. Bayanlar günümüzde sadece oje sürmenin yanı sıra tırnaklarını da süsleyerek kıyafetleri ile de kombinleyebilmektedirler. Tırnaklardaki küçük küçük süslemeler hem çok şık hem de dikkat çekici durmaktadır.Tırnak süsleme modelleri, çeşitli desenler, çeşitli taşlar, simler ve stickerların kullanılması ile yapılmaktadır. Çok daha süslü olmayı seven bayanlar genellikle parlak taş yapıştırmayı severler. Bunun dışında çeşitli desenler de günlük kullanım için tercih edilebilmektedir. Çeşitli tırnak süsleme aparatları ile tırnaklara farklı boyutlar kazandırılmaktadır. İnternet üzerinden çeşitli videolar izlenerek bu tırnaklara kolaylıkla kavuşulabilir ya da daha profesyonel olması açısından tırnak bakım merkezlerinde tırnaklar yaptırılabilir.

Tırnak Süsleme Taşları

Tırnak süslemede sıklıkla tercih edilen özel taşlar bulunmaktadır.Tırnak süsleme taşları, çeşitli boyut ve modellerde bulunmaktadır. Aynı zamanda ışıltılı olmalarının yanı sıra her renkleri de mevcuttur. Bu taşlar genellikle özel günlerde ve şık davetlerde tercih edilebilmektedir. Duruş açısından şık olması ile her türlü abiye kıyafetle de uyum sağlamaktadırlar. Bu taşlar, özel yapıştırıcılar ile yapıştırılmakta ve üzerlerinden cila geçilerek sabitlenmektedir. Çeşitli taş modelleri ile tırnaklar süslenerek farklı bir hava katılmaktadır.

Tırnak Süsleme Sticker

Stickerlar tırnak süsleme konusundan sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle günlük kullanımlar için de oldukça uygundur. Her desen ve şekilde stickerlar mevcuttur. Aynı şekilde çeşitli renklerle de farklı uyumlar yakalanabilmektedir.Tırnak süsleme stickerlaraher yerden kolaylıkla ulaşılabilir.


Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır 2019

Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır 2019

Related news Tırnak Süsleme Nasıl YapılırTırnak Süsleme Nasıl Yapılır


Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır


Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır


Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır


Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır


Tırnak Süsleme Nasıl Yapılır