Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 2019

Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 2019

Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 27 11.02.2019, 18:26

Sudan'da eğlence parkı - Sudak'ta rahatlamak için daha iyi bir yer

Başlangıçta Sudan Kırım Sudan şehrindeSelvi geçidi tüm aile için güzel bir eğlence parkıdır. Bu şehirde bir tatil için gelen, sadece bu yeri ziyaret etmelisiniz, çocuklar mutlu olacak ve onlarla birlikte ebeveynleri.

Eğlence parkı sürmek

Kırım'da bu eğlence parkına giren ilkBir dönme dolap - şey, bu durumda en iyi araç olacaktır şehir ve çevresi hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Bu cazibe ile bütün tesisi ve yeşil bir çevre, deniz kıyıları ve Ceneviz kale görülebilir.

Kırım'da eğlence parkı

Eğlence parkında en popüler yerbir mancınıktır. Aşırı ve modern çekim büyük popülerlik kazanmıştır. İki kişi bir koltukta oturarak, yüksek bir yüksekliğe kadar atılırlar, zirveye ulaşırlar, insanlar serbest düşüşle uçarlar.

Kırım'daki eğlence parkı kendi bölgesinde çok sayıda eğlence barındırmaktadır:

 • engel kursu "Orman";
 • bungee;
 • santrifüje tabi tutulur;
 • sapan.

Havuzda, üzerinde çocuk scooter vardır.Çocuklar kolayca binebilir. En genç için parlak karuseller ve iddiasız sallanan sandalyeler vardır. Ebeveynler bir süre yalnız kalmak istiyorsa, parkta profesyonel dadılar olan bir çocuk odası var.

Parkın tam anlamıyla birkaç metre uzaklıkta deneyimli eğitmenlerin bulunduğu büyük bir kart pisti vardır, bu nedenle yetişkinlerin çocukları hakkında endişelenmelerine gerek yoktur.Kırım Sudak Eğlence Parkı

Şaşırtıcı derecede çok sayıda çekim galerisi, buradaneredeyse tüm silah türlerini vurun: yaylar, yaylar, tüfekler. Her aktif çocuk, çok sayıda şişme kaydırak ve labirent gibi bir şeyden hoşlanacak ve sonunda saatlerce tırmanabilirsiniz.

Yer, zaman çizelgesi

Burayı bulmak için Kırım'a (Sudak) gelmelisin. Eğlence parkıCypress Alley'in en başında yer alır,mesire caddesine çok yakındır. Bu çok uygundur çünkü herkes güneşte uzanıp günlerce denizde yüzmek istemez. Molalarda Kırım'daki eğlence parkını ziyaret edebilir ve harika zaman geçirebilirsiniz. Aynı caddede, açık hava aktivitelerinde oturabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz birçok kafe ve restoran bulunmaktadır. Selvi sokakları rekreasyon merkezleri ve oteller bakımından da zengindir, parkın hemen yanında olması mümkündür.

Kışın işe yaramıyor. Yaz aylarında, Kırım'daki en iyi eğlence parkı her gün açıktır ve hafta içi her gün 08: 00-20: 00 saatleri arasında ziyaretçileri ile buluşmaya hazırdır. Tatil köyüne gelince, fiyatlar oldukça kabul edilebilir. Bu sayede çocuklar bol bol dalış yapabilir ve ebeveyn cüzdanı fazla tüketilmez.Kırım'da en iyi eğlence parkı

Sonuç

Kiparisova Sokağı'nda bulunan Çocuk Parkı,Ziyaretçiler için oldukça klasik bir tatil yeri. Turistik yerler ve atlı karıncalar için oldukça makul fiyatlar kesinlikle yetişkinleri memnun edecektir, çocuklar da her çeşit eğlence ile çok sevineceklerdir. Burada, en küçük ve yetişkin aşırı sürmek için her zamanki carousels vardır. Kırım'da tatil beldesinde bir eğlence parkı vardır, günde 12 saat. Sudak’ta yer alan bu muhteşem yeri mutlaka ziyaret etmek kesinlikle gereklidir.

Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 2019

Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 2019

Related news

 • Hamileliğin ilk üç ayında sakın tedavi olmayın
 • Bulaşık makinesinin su kaynağına ve kanalizasyona bağlanması: adım adım talimatlar
 • Yıldız Savaşları. Bir kült epik aktörleri

 • Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 37

  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer


  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 61

  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 2

  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 23

  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 61

  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 24

  Sudanda eğlence parkı - Sudakta rahatlamak için daha iyi bir yer 55