Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesindeSubaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde

22.05.2019

Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 24

Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde

Subaru Impreza hatchback

Geleneksel olarak, Subaru Impreza Wagon ile ilişkilisportif sürüş tarzı, iyi dinamizm, ekonomi. Japon otomobil firması araba Fuji Heavy Industries işlenmesi gelince, o, açıkçası, benzersizdir. Çin Kenji ilk cumhurbaşkanı mükemmeliyetçi, o iki şeyden ikna bütün hayatı oldu. İlk olarak: Japon otomobilleri en iyisidir. Ve ikincisi: Japon otomobillerin Japonca isimleri olmalı. Nedenle yukarıdaki markası Japon romantizm, şekil alabilir Eponymous adlı parçası Boğa takımyıldızı belli bir derece ile seçilmiş olması şaşırtıcı değildir. Genellikle "yol gurmeler" Onun keyfini Subaru Impreza hatchback satın almak "itaat". Şoförün düşüncelerini yakaladığını söylüyorlar. Arabanın şanlı geçmişi değiştirilmiş Legacy platformu (spor ralli) ile başlar.

Subaru Impreza yorum

Dört koltuklu dört tekerlekten çekiş Subaru Imprezahatchback, "K1" Subaru Forester sınıfının dördüncü nesil otomobil gibi, yeni şık geliştirilmiş tasarım tarafından hoş bir sürpriz. Bu arabanın dünya tanıtımı geçen sonbaharda Los Angeles'taki Auto Show'da gerçekleşti. Mühendislerin ana başarısı, yeni modelin ağırlık merkezinin azaltılmasıydı. Tasarımcılar, salonun genişletilmesi ve Subaru Impreza hatchback'in kullanımının iyileştirilmesi, bu model için interaksans mesafesini 2 cm arttırdı (toplam 2644 mm.). Makinenin uzunluk, genişlik, yükseklikteki boyutları sırasıyla 4414, 1804, 1463 mm'dir. "Iron Heart" Subaru Impreza hatchback, 1.5 (107 hp), 2.0 (150 hp), 2.5 (230 hp) deplasmanlı şirketin üç motor hattına göre seçildi.
Subaru Impreza vagonu

CVT motor ile uyumludurLineatronic (inovasyon, önceki model 4 ileri otomatik) veya beş vitesli manuel şanzıman ile donatılmıştır. Fuji Heavy Industries'in know-how'ı, alıcıların üç tip tekerlek arasından seçim yapabilmeleridir: On beş, on altı ve on yedi inç. Ön süspansiyon bağımsız, McPherson, bükülmüş yay. Yeni arka süspansiyon bağımsız, iki kollu, doğrudan zeminin altındaki alt şasiye monte edilmiştir. Dört yastık ile vücuda bağlanır. Yeni Subaru Impreza hatchback'in yumuşak süspansiyonu benzeri görülmemiş bir özellik.

Subaru Impreza hatchback

Araba ekonomiktir: Şehirde yakıt tüketimi 100 km başına 9.8 litre, kırsal alanda - 6.3 litre. 1,5'lik bir deplasmanlı motor için dinamik özellikler şunlardır: maksimum "çalışma" hızı 167 km / s'dir; yerden ivme süresi 100 km / saat - 15.1 saniye. Motor hacmi 2.0 litre. dinamikler fark edilir derecede gelişiyor. Maksimum hız 182 km / s'dir; 100 km / s hızlanma süresi - 11,6 s. Önceki modele göre açıklık azalır ve 155 mm'dir.

Subaru Impreza hakkında yorumlar son derece olumlu. Sürücüler sürüş zevkini vurgulamaktadır. Dinamiklerden, yönetilebilirlikten ve ekonomiden memnun. En olumlu değerlendirme, iki litrelik bir motor ve bir kutu makinesi ile elde edilir. Doğru, bir yıldan fazla süredir otomobil tutkunları, iç mekânı çeşitlendirmek ve bilgisayarlaştırmak için bir istek ifade ettiler. Ayrıca, müzik severler, çocuklarına “havalı” bir ses sistemi sağlamaları için yalvarırlar. Şimdilik, Japon yıldızlarının bu istekleri duymasını bekliyoruz.

Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesindeSubaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde

Related news

 • Manikür kedi, kedi pençeleri, kısa çiviler üzerinde kedi gözü. Bir kedi manikür nasıl yapılır, fotoğraf
 • Yakadan Başlanan Kız Bebek Yeleği Yapımı
 • ARA MODELLİ FISTIKLI BAYAN YELEK YAPIMI
 • Yemek Pişirme Sorunlarına Cözüm Önerileri
 • 10 dakika boyunca hızlı adımlarla yürürseniz

 • Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 71

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde


  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 24

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 24

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 91

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 50

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 37

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 41

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 23

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 1

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 46

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 31

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 48

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 18

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 43

  Subaru Impreza hatchback: kullanım övgü ötesinde 7