Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 2019

Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 2019
20.09.2019

Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 13

Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek

Yüksek teknoloji çağında insanların bir şeyleri zorlamasısürprize. Araçların bolluğu hayatımızı daha rahat, hızlı ve enerjik yapmıştır. Dünyanın iki yerinde aynı anda olabilir, dünyanın farklı yerlerinden insanlarla iletişim kurabilir, seyahat ederken para kazanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Öyle görünüyor, başka ne bekliyorsunuz? Bununla birlikte, modern teknoloji sadece ivme kazanıyor.

Su ile çizim için bir tablet yenimodernitenin icadı. Yetişkinler için, günlük rutinden kurtulmanıza, çocukken kendinizi sanatsal bir şekilde yeniden hayal etmenize ve çocukların yaratıcı yetenekler geliştirebilmelerine olanak tanıyacak. Kısacası, su boyama için bir tablet, her yaştan insanlar için vazgeçilmez bir kazanımdır.su ile çizim için tablet

Yaratılış tarihi

Böyle bir mucize platformu yaratma fikri daha da arttı.2000 yılında Kanada tasarımcısı Eric Thrall'a aittir. Gelişmenin temeli Budist öğretiyi burada ve şu anda yaşaması gerektiğini, dolayısıyla platformun adını - Buda Kurulu'nu ortaya koydu. Bir tablet alırsınız, zarif vuruşlarla fırçalayın, düşünün ve birkaç dakika sonra yine bir battaniye ile yüz yüze gelin. Bunu yapmak için bir yığın kağıt, boya, kalem ve silgi gerekmez. Bütün bunlar su ile çizim için bir tableti birleştirdi. Kullanımı, gevşeme, insan bilincinin saflaştırılması, dünyanın sanatsal vizyonunun geliştirilmesi üzerine kuruludur.Suda çizim için tablet Buda Kurulu

Su için yapılmış bir tablet nedir?

Yüksek manevi kalkınma görevleri sunulmaktadırson derece basit bir cihaz. Görsel olarak, ağırlık olarak bir kilogramdan daha küçük, küçük bir plastik kutu. Bütün sihirler içeride gizlidir. Tablet bir kitap gibi açılıyor. Içinde bir çizim platformu ve bir fırça var. Fırça gücü ve dayanıklılığını sağlayan bambu ve doğal elyaftan yapılmıştır. Geniş bir yelpazede, kutu kutusu sanatsal süreçte bir stand olarak kullanılabilir. Tabletin özel kaplaması sonsuz su tasvirleri uygulamak için izin verir. Platformun iki versiyonu var. Fark sadece miktardır.

Su çizmek için Tabla Buda Kurulu

32 x 26 x 5.5 cm

Buda Board mini çizim tahtası

15,5 x 15,5 x 1 santimetre

Nasıl işler?

Tabletle yapılan çalışmada karmaşık bir şey yoktur. Sadece ilham ve basit suya ihtiyaç vardır. İlk olarak cihazı uygun şekilde yerleştirin: diz, masa üstleri veya stand üzerine. Sanat eserleri iki tekrarlayan eylemi içeriyor: suya bir bambu fırçası daldırma ve desen çizme. Su standa dökülür. Suyun içinde yaratıcı bir atmosfer yaratmak için, birkaç dekoratif taş koyabilirsiniz (ayrı olarak satın alınır). 3-4 dakika sonra sıvı plakanın yüzeyinden tamamen buharlaşır ve yine sanatsal deneyler için hazır olur.Su ile çizim için bir tablet Buda Board mini

avantajları

Buda Board su çizim tableti dikkatle düşünülürken bir takım önemli avantajlar ortaya koymaktadır:

 • pratiklik. Diğer platformların aksine, yenilikçitablet, özel boyalar, mürekkepler, işaretleyiciler ve kimyasal maddeler gerektirmez. Yeterli miktarda su var - ve tablet doğaçlamacının hayal gücünü yansıtacak. Bir silgi de gerekli değildir. Çizim yakında buharlaşacak ve boş bir tuval daha fazla kullanılmak üzere hazır olacak. Böylece yabancı nesneler hakkında endişelenmeden özgürce yaratabilirsiniz. Buna ek olarak, su çekmek için tablet oldukça "sert" kullanmaktır. Kırılgan unsurları içermez ve bu nedenle çocukların ellerinin "saldırı" na kolayca karşı koyar.
 • hareketlilik. Platformun kompaktlığı ve kolaylığı nedeniyle,Onlarla çalışmak, yolda ve tatilde onları almak. Mini su ile çizim masası, çocuk çantasına ve el çantasına ve hatta yolcunun çantasına daha çok sığar. Buda Kurulu harika bir eğlence ve çocuk için dünyanın gelişimi ve bilgisi konusunda bir asistan olacak.
 • Kullanımı kolaydır. Platform iki pozisyonda kullanılır: Bir stand-stand ve onsuz, bir albüm olarak. Platformun yüzeyi hassastır, bu nedenle konturlar tuvalde herhangi bir fırça bastırma ile net kontrastta görünecektir. Basit manipülasyonlar sayesinde, karşınızda oturan kişinin portresini oluşturabilir veya basit desenler uygulayabilirsiniz.
 • kullanılabilirlik. İlgilenen herkes kullanabilirgüzel sanatlar. Su yardımı ile net çizgilerin çizilmesi süreci ve bunların daha sonra ortadan kaybolması, hayranlık uyandırır ve rahatlar. Her şey için bonus, platformun uygun fiyattır.

minyatür su çizim tableti

Bir başkası kendini ifade etmenin yollarını arıyorsa, su ile çizim yapmak için tabletin bu konuda yardımcı olması amaçlanmıştır.

Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 2019

Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 2019

Related news

 • 60lı emekli öğretmen kadın yeniden üniversiteli oldu
 • Sanal Dünyada Zirveye Bayrak Diktiler: Günümüzde En Çok Oynanan Oyunlar
 • Zeytinyağlı Bamya Videosu
 • Kiraz Dünyası: mert
 • HALKALI YILDIZ HAVLU KENARI DANTEL TIĞ OYASI TARİFİ

 • Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 25

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek


  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 48

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 60

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 25

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 47

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 63

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 64

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 97

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 25

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 18

  Su ile çizim için tablet: yeni bir sanat yüzünü keşfetmek 70