Stil bir bütün 2019

Stil bir bütün 2019 Stil bir bütün

Stil bir bütün

Stil - kişiyi belirleyen şey budur.çağa, her zaman veya arazinin ayırıcı özellikleri. Stil bireysel ya da genel olabilir, bir evin iç mekânında sanat ve edebiyatı karakterize edebilir.

Bugün ne olduğunu anlamaya çalışacağıztarzı Provence ve Romanesk tarzı. Neden onlar? Çok basit - bugün bu talimatlar giderek daha popüler hale geliyor. Buna ek olarak, birbirlerinden çarpıcı farklılıklar gösterirler.

Stil Provence aynı adı taşıyorFransa, Alpler, Rhone Nehri doğusundaki sınırlı - batı ve Akdeniz kıyılarında - güneyde. Bölgenin bu tarz tanımlanan nitelikteki Özellikleri, dünyayı Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Auguste Renoir, Paul Cézanne, F. Scott Fitzgerald, Jean Cocteau, Henri Matisse gibi çok sanatçı kazandırdı.Provence stili

Dünyanın bu köşesi son derece çekici,Kelimeler cazibesinin yalnızca küçük bir bölümünü tanımlayabilirler. Huzur, olumsuzluk ve ışık, yüksek hisler - hepsi Provence ile ilgilidir. Sonsuz üzüm bağları ve baharatlı çayırlar, selvi ve çam ağaçlarıyla örtülü kayalıklar ile dönüşümlüdürler ve yüzlerce yıldır eski kaldırımlı sokaklar, Fransız vilayetlerinin rengini ve alışılmadık güzelliğini korumaktadır. Büyük çiçek tarlaları, cömert güney güneşinin havayı, özel bir baharatla baş döndürücü aromasıyla veriyor. İşte, bir peri masalı! Tarihine ve geleneklerine güçlü bağlarla birleşince, huzur, huzur, doğallık, boyutluluk ve doğaya yakınlık - Provence tarzı budur. Bunlar, hafif, güneş dolu ve sade tonlardır; ancak bu tonlar zarafet taşımazlar.

Stilin temel özellikleri (ister boya ister resimiç dekorasyon) - doğal renkler ve malzemeler, orijinallik ve hafiflik, doğanın uyumu sessiz cazibesi ve herhangi bir iddiaların tamamen ortadan kaldırılması, eskiçağın kolay bir izi. Kelimenin tam anlamıyla ruhu dinlendirmek provens tarzı kılar. Tam olarak sakinleşmek ve benzeri görülmemiş bir sakinlik ve iç barış duygusu ile teslim olmak istediğinizde tam da budur.stil

Roma mimarisi aksine,orantılılık, berraklık, hatların doğruluğu ve unsurların birliği. Romanesk stil, antik dönemin antik dönemine doğru ayrıldıktan sonra ortaya çıkan bir stildir; Roma İmparatorluğu'nun yıkılmasından sonra. Temel özelliği derin bir teoloji ve genellik - bu stilin tüm Avrupa'dır ve belirli bir kültüre ait bireysel özellikler yoktur.

İçinde bulunan her türlü aşırılık ve zarafetAğırlıksız Provence - Bu Romanesk tarzı ile ilgili değil. Buradaki ana şey form ve aynı zamanda pratikliktir. Romence tarzı - büyük duvarlar ve dar pencereler (meydan, yuvarlak, bir tüfek şeklinde), panjurlar tuval, monoton.Romanesk tarzı

Duvarların dekoru çoğunlukla bir kısmadır. Halı iç dekorasyonun ortak bir unsurudur, ışığa özel dikkat gösterilmektedir. Önemli, ama bağımsız değere sahip olmayan, bir heykeldi - binanın bir tür dekorasyonudur.

Bu tarz, duyguların, görüntülerin karışıklığının ve büyük heyecanın, dindarlığın ve kısıtlamanın trajedisidir.

Stil bir bütün 2019

Stil bir bütün 2019

Related news

 • Evdeki eski eşyalardan kurtulun Çünkü
 • Bayatlamayan Tarçınlı Kurabiye Tarifi
 • Likbez: iletişim ile bir sayfa yapma
 • Uterus miyomunu nasıl tedavi edebilirim Operasyona bir alternatif var mı
 • Sıvı duvar kağıdı nasıl yapıştırılır: duvar hazırlama ve uygulama teknolojisi

 • Stil bir bütün

  Stil bir bütün


  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün

  Stil bir bütün