Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 92 10.02.2019, 01:05

Sretenka Restaurant "Dolma": Kafkas gelenekleri

Moskova'da metroya yakın Sretensky Bulvarı üzerinde"Temiz Göletler" restoranı, misafirlerine en iyi geleneklere uygun olarak pişirilen çok çeşitli Kafkas yemekleri (ve sadece) sunmaya hazır olan "Dolma" restoranıdır.

Moskova'nın merkezinde ev yemekleri

Restoran "Dolma" tamamen yansıtırKafkas halklarının yardımseverliği ve samimiyeti. Vakfın kuruluşundan bugüne kadar misafirler bu özel atmosferi hissediyorlar. Restoranın tüm personeli, oryantal misafirperverliği ile bilinir. Bu sebeple, her türlü müşterinin zevklerini, en zorlu gurme bile tatmin etmeye çalışırlar. Restoran, ev yemekleri için ünlü olduğu için kolaylaştırın.

Doğu rahatlığı

Sretenka'daki Dolma restoranının tasarımıAntik unsurların kullanımı ile oryantal tarzı: büyük desenli lambalar, duvar kağıdı, oyma ahşap üzerine şirin çizimler. İç mekanın genel renk çözümü, Doğu'nun zevklerini dinlendirmeye ve eğlenmeye yardımcı olur. Yumuşak koltuklar, abajurlar ve şöminenin kuşkusuz iç mekana bir bireysellik kazandırır.

Toplamda, Dolma restoranda iki salon var.Kendiniz ve sevginizdeki bir çift ve büyük bir şirket için yalnız bir yer bulunacaktır. Her iki salon da tek bir tarzda yapılmış, tek fark, birincisi sessiz toplantılar için tasarlanmış sanki, ikincisi kutlamaları tutmak için daha uygun.

tezgah üzerinde restoran dolma

Restoranda müziğin genel yönelimini korumak için Doğu yatıştırmaya Moskova boşuna gelen kulak ve transfer misafir okşa yatıştırıcı oryantal motifler içerir.

Ne servis edilir

"Dolma" restoranın menüsü çok çeşitlidir.Kafkas mutfağının sadece yemeklerini değil, örneğin herkesin en sevdiği salatası "Caesar" ı ve her zamanki Ukraynalı borsch'i içeren pozisyonlar. Restoranın ünlü olduğu Kafkas mutfağının yemek çeşitleri çeşitliliği ile hayrete düşüyor. Burada her türden etin yanı sıra ulusal kebdari fırınlanmış ürünler, odun kömürü üzerine sıcak ajap, khinkali ve çok daha fazlasından gerçek bir Gürcü shawarma ve lezzetleri sipariş edebilirsiniz. Bu arada, "Dolma" denilen bir tabak da bir çeşit inceliktir. Hazırlanması için, kıyılmış etleri (ya da kuzu sakatatları), pirinç ve baharatla sarılı veya sebze yapraklarına alın ve sıcak olarak servis yapın. Bu uzmanlık sırasına göre, dikkatli olmalısınız, çünkü dolma oldukça baharatlı bir yemektir. Barda Fransız şaraplarından ev yapımı meyvelere çeşitli içecekler sipariş edebilirsiniz.

restoran dolma menüsü

Ayrıca, restoran "Dolma" çocuklara sunabilirküçük misafirlerine menü. Küçük ama komik çocuk isimleri kesinlikle çocukları memnun edecektir. Onlar için restoranda özel sandalyeler, çizim için masalar vardır ve Pazar günleri her çocuk lezzetli çocuk khinkali bir hediye alır.

Tatiller, kutlamalar ve usta sınıflar

Restoranın salonları her biri 60 kişi kapasitelidir. Kutlamalar ve kutlamalar için, bir salon ya da bir bölümünü ya da tüm restoran kiralayabilirsiniz ve tüm kutlamalar genellikle% 30 indirim kazanır. Ziyafet menüsünde sadece Kafkas değil, aynı zamanda Avrupa mutfağının Rus halkına daha aşina oldukları pozisyonlar da var. Restoran, benzersiz bir doğum günü pastası veya düğün hazırlamak için kendi şekerlemesine servis sağlayabilir. Ayrıca, Dolma restoran, profesyonel olarak ve ziyafetin düzenlenmesine yardımcı olacak fotoğrafçılar, dans ve müzik grupları, dekoratörler ile aktif olarak işbirliği yapmaktadır.

Dolma Restaurant

İlginç bir yenilik iletken olarak adlandırılabilirEn popüler menü yemeklerini pişirirken ustalık dersleri. Bu eğitimin maliyeti 2500 ruble civarında olup, ürünlerini, birkaç kadeh lezzetli şarabı ve ödül çekilişini içerir. Birkaç yıldır ana sınıflar yürütmek büyük bir başarı oldu ve Dolma restoran için geleneksel hale geldi.Related news

 • Celta Vigo - Manchester United maçı hangi kanalda, saat kaçta
 • Kahvaltı Yapmamanın Zararları
 • Ağızda Dağılan Az Malzemeli Kurabiye Videosu
 • Kertenkele 82.Bölüm Fragmanı izle

 • Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 18

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri


  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 37

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 70

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 2

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 48

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 32

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 86

  Sretenka Restaurant Dolma: Kafkas gelenekleri 7