Split Güç Menüsü 2019

Split Güç Menüsü 2019 Split Güç Menüsü

Split Güç Menüsü

Ayrı ayrı yemek yeme fikri çokFarklı köken ve kompozisyon ürünlerini birbirleriyle karıştırmaktan daha yararlıdır, yeni değildir. Ayrı yemeklerin menüsü birçok gösteri yıldızı, politikacı ve sıradan insan tarafından düzenleniyor. Antik Yunanlılar, soyluların ve soyluların yemeklerinden söz eden ilk defa, yemeklerin farklı gruplara ayrılmasından söz etmeye başladılar. Gluttonlar diyetlerine dikkatsiz davranmakla suçlandı ve bu da onların sağlığını olumsuz yönde etkiledi. Antik Yunan "diyetisyenleri" hastalarına bir menü yaptı. Bununla birlikte, modern dünyada, ayrı yemekler için menüler 1928'de konuşmaya başladı, şu anda Amerikalı doktor Herbert Sheldon, 20. yüzyılın ikinci yarısında değerlendirilen mantıklı bir kavram önerdi.

Sheldon teorisine göre, insanlar tarafından sıklıkla kullanılan ürünler, birleştirilen veya birleştirilmemiş birkaç gruba ayrılmalıdır. Grupları ayırmak için kurallar basittir, eğer anlıyorsanız.

 1. Et, yanı sıra kümes hayvanları ve balık ile kombine ediliryeşil sebzeler ve nişasta içermeyen ürünler. Bu ürünlerin kombinasyonu, sindirim sürecinin iyileştirilmesine yardımcı olur, hayvansal proteinin negatif özelliklerini nötralize eder.
 2. Fasulye, tahıl (fasulye, mercimek, fasulye, vb.) Yeşil renkte yağlar ve sebzeler ile iyi kombine edilir.
 3. Büyük oranda nişasta içeren sebzeler(patates, bezelye), yanı sıra ekmek, yarı-nişastalı sebzeler (şalgam, turp, turp) ile makarna. Hayvansal kökenli yağlarla birleşmeyin. Ekmek bir yemekten bağımsızdır ve hamurla birleşmez (örneğin pelmeni).
 4. Asitli sebzeleri mükemmel bir şekilde uyumlu hale getirin veyameyve. Ana yemeklerden 20 dakika önce onları ye. Karpuz, kavun da bağımsız yemeklerdir, onları aynı anda başka bir şeyle birlikte yemek gerekmez.
 5. Yeşillikler yağlarla yenir, yeşilliklerin şaşırtıcı özelliklerinden biri de yağda bulunan yağların nötrleştirilmesidir. Böylece, yeşil sebzeler ve yağların bir salatası neredeyse hiç kalori yoktur.
 6. Süt bir yemektir, içecek değildir, bu yüzden diğer yiyeceklerden ayrı olarak da içmelisiniz. Sütü sindirme süreci oldukça uzundur.
 7. Süzme peynir, bağımsız bir yemek olarak kabul edilir, bu nedenle sadece ekşi süt ürünleri ve otlar ile birleştirilir. Ekmek, meyve ve tatlılar ile süzme peynir yoktur.
 8. Yumurta yeşillikleri ile yenmelidir.
 9. Somunlar - bağımsız, kolay sindirilebilir, yüksek kalorili, ancak son derece kullanışlı ürün
 10. Ayrı bir kategoride, hem karbonhidrat hem de protein ile yenebilen mantarlar vardır.

Ayrı güç menüsü sayesinde kanıtlanmıştır.Kendinizi sadece büyük şekillerde korumakla kalmaz, aynı zamanda kilo verebilirsiniz. Sadece ilk bakışta ayrı bir diyet basit görünüyor, aslında çok sayıda kural ve ürünlerin uyumluluğunu ezberlemek uzun zaman alıyor. İlk başta, ayrı yemeklerin menüsüne alışkın olmayan bir adam, açlık ve rahatsızlık hissi duyuyor ama geçiyor. Kendinizi kontrol etmek her zaman zordur, özellikle de evden uzaktaysanız, deniz ürünleri ile kızartma ya da makarna şeklindeki yemeklerin bizi kafelerde ve restoranlarda beklediği yerler. Aslında, beslenme uzmanları kendi cephanelik tariflerinde, sadece aşina oldukları için değil, aynı zamanda da ilgi çekici olan ayrı yiyeceklerdir. Menü, bir gün, bir hafta veya bir ay boyunca dağıtılabilir, bu nedenle kahvaltı, öğle veya akşam yemeği için ne pişireceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu diyetin tüm kurallarını hızlıca öğrenirseniz, kafede lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, faydalar enerji görünümü, kuvvetlerin restorasyonu, mide ve bağırsak aktivitesinin normalleştirilmesini içerir. Alışılmış diyetlerden vazgeçmeye ve yeni bir şey denemeye hazır mısınız - bu size kalmış.

Split Güç Menüsü 2019

Split Güç Menüsü 2019

Related news

 • Kova bıçakları. Seçim, değerlendirme ve açıklama
 • Yüz şekillerine göre makyaj nasıl yapılır
 • Yeni Doğan Kabızlık Yeni Doğan Bebek Kakasını Yapmazsa Ne Yapılmalı
 • Vajinal akıntının tedavisi nedir
 • Nikolay Lysenko, Ukraynalı besteci: biyografi, yaratıcılık

 • Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü


  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü

  Split Güç Menüsü