Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 98 18.02.2019, 09:56

Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme?

Sonbahar, sıcaklardan sonra balığın hayata geçtiği ve şişmeye başladığı zamandır. İştahta keskin bir artış olan bu dönemin adı zhor'dur. Pike istisna değildir.Bir kaşık-yem sonbaharda Pike balıkçılıkSıcaklık düştükçe, bu yırtıcı, yüzülen her şeye saldırarak harekete geçirilir.

Sonbaharda bir kaşık yemi üzerinde bir turna yakalamak zor ve zor bir iştir. Başarı sadece balıkçının becerisi ve ısırma ile bir yer seçimi değil, aynı zamanda yem doğru seçimi için de azalır.

Pike üzerindeki en iyi kaşık-yemleri hangisi sorusu üzerinesonbaharda, cevaplanması kesinlikle açıktır. Bu mücadeleyi seçerken, avlanma derinliği ve rezervuarın özellikleri gibi birçok faktör göz önüne alınır. Bazıları, en büyük etkinin dönen eğiricilerle elde edilebileceğine, diğerlerinin ise kategorik olarak katılmıyacağına inanıyorlar. Her halükârda, her bir dönek namlunun cephaneliğinde bu yapay yemden birkaç tür bulunur.Sonbahar kekinde kaşık-yem

"Spinner"

Bazı durumlarda düşen bu kaşık yemiyırtıcı kuşun kural olarak yavaş yavaş kayan avı tercih etmesine rağmen "yalpalamadan" çok daha fazla yakalamaktadır. Bu, bu yemin tasarımı ile açıklanmaktadır. Sonbaharda bir turna üzerinde kaşık yemleri döndürme, metal taçyaprağının kablolama rotasyonundan dolayı büyük başarılara imza atıyor. Maksimum sürükleyerek artırarak bunu gerçekleştirin. Yaprak ve eksen arasındaki açı en az yetmiş derece olmalıdır. Bu, sonbaharda turna için kaşık yeminin seçildiği ana parametredir. Elbette, bu yapay yemin boyutu da önemlidir. İkinci ya da üçüncü sayıların "döndürücüsü" üzerinde, elbette ki pay da gagalacak ve oldukça başarılı olacak. Bununla birlikte, gerçek bir kupayı yakalamak imkânsız, madencilik en fazla yarım kilo ağırlığında olacak. Bu nedenle, ağır bir av için bir turna üzerinde büyük bir döner başlık alınır. Sonbaharda, en büyük cephe direncine sahip uzatılmış bir taçyaprağı olan modellerin kullanılması tercih edilir.

Ağır "salınımlar"

Sonbaharda en iyi kaşık-baiterlerBirçok tecrübeli avcı böyle bir mücadele kullanıyor,çukurdaki yem gibi. Sonbaharda, bu yırtıcı büyük ve ağır "osilatörler" için ağır bir koşu ile "sessiz av" yapmak daha iyi. sebebi onlardan sonbaharda bir zorunluluk bu dişlek balıktır ağır üretim, simüle güçlü bir akustik dalgalar yaratmak olmasıdır. Bu durumda, sadece genişlikte değil, aynı zamanda yemlerin uzunluğu farklı olan, oldukça spesifik bir de kullanılır. Sonbahardaki bir turnada on santimetre "savrulma" ile "avlanmak" daha doğrudur. Bu yapay yem ana avantaj olarak görülüyor ki zaman sekiz metre, çok benzer taklit bir hasta veya zayıf balık derinliğe hareket edebilmektedir yetkili kablolama. Bu durumda, yanıp sönen "sallanma" da takımın - bobin - başka bir bileşeniyle eşit ve sabit bir çalışma gerektirir. Yeni başlayanlar için "damovskie" yemler veya "cyclops" üreticisi "Mepps" ten daha iyi kullanılır. Kuusamo Profesörü gibi, sonbaharda bir pike için böyle bir cazibe kullanmak çok da zor değildir.

Bilmek zorunludur

Sonbaharda Pike balık tutmaYakınlarda elde edilen yapay yemleri bir dönme hareketine koymak için acele etmeyin. Üzerinde büyük olasılıkla hala bir vernik parlıyor. Deneyimli balıkçılar, sonbaharda turnadaki kaşık yeminin donuk olduğunu bilir.

Gerçekleştirilen "salınım" hızı mümkün olduğunca düşük olmalıdır. Suda yavaş ve sorunsuz hareket etmelidir. Hareket hızı, bu tür bir kaşık yemi için kabul edilemez olan dönmeye başlar.

Ve son olarak, Putin sadece "çalkalamak" için rekorunu yakaladı.Related news

 • Biber Gazından Bir Şey Olmaz Ya Demişti: Aydın Valiliği Tepki Çeken Görüntü Hakkında Soruşturma Başlattı
 • Bugün Belarustaki yaşama ücreti ve temel sosyal haklar
 • Beyaz laleler - bahçenizdeki bahar çiçekleri
 • Selülitlerinizi dondurun
 • Çok İzlenen Videolar

 • Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 81

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme


  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 53

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 91

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 23

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 34

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 95

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 26

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 46

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 73

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 85

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 73

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 38

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 98

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 75

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 13

  Sonbaharda turna kaşığı: Titreşim veya dönme 39