Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 39 24.01.2019, 00:18

"Skyrim" oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı

Hearthfire eklentisi oyuncuların serbest bırakılmasından sonrakendi takdirine bağlı olarak araziler kazanma ve arazi edinme fırsatı buldu. Ancak her şey o kadar basit ki, başarılı olmak için "Skyrim" oyununun haritasında aranması gereken birçok farklı öğeye ihtiyacınız olacak. Taş ocağı taşı, yani bu rehberde tartılacaktır, temel yapı malzemelerinden biridir ve bu nesne, bir ev oluşturmak için büyük miktarlarda gereklidir.

skyrim ocağı taşı

İnşaat malzemelerinin satın alınması

Kendi mülkünüzü inşa etmek için ihtiyacınız olan şeypek çok farklı öğe var, ancak "Skyrim" oyunda temelini atmak bile mümkün olmayan temel yapı malzemeleri var: taş ocağı, kil, ahşap. Tüm bu ürünler menajerinizden satın alınabilir. Hâlihazırda bir "usta" yoksa, o zaman gelecekteki evine herhangi bir kabuk getirin ve o da "Skyrim" oyununda evinize bakmayı kabul edecektir. Taş ocağı, oldukça ucuz olmasına rağmen oldukça fazla masrafa mal olacak, çünkü çok zaman alacaktır. Tasarruf etmek isterseniz, elinize bir göz atın ve bu nesnenin birikintilerini arayın. Fakat bundan önce, aşırı yüklenmemesi için tüm aşırılıkları envantere koyun çünkü bu yapı malzemesi çok ağırdır.

Skyrim'de ocak taşı

"Skyrim" taş ocağı nerede

Bu materyali yakınında bulabilirsinizmülkünü. Tabii ki, dolaşmak zorunda kalacağız çünkü mevduat genellikle gizlidir. Bulmak için arazinin yakınında küçük dağlar veya kayalar bulun. Ve şimdi onlara daha yakından bir göz atın, çünkü "Skyrim" oyunundaki bu yapı malzemesinin kaynağı bunlar. Taş ocağı ya da onun mevduatı genellikle diğer dağlardan daha hafiftir. Buna ek olarak, yanında ipucu olduğu için yalancı yalan söylüyor. Artık madenciliğe başlayabilirsiniz ve metal yatakları olağan gelişimi gibi görünüyor.

Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağıresim galeriler Goruntuler

Related news

 • Çikolatalı Mandalina Dilimleri
 • Razi Canikligil
 • Bağırsak Detoksu Nasıl Yapılır
 • Yaza Kilo Vererek Girmek İçin Harika Öneriler

 • Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 9

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı


  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 63

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 61

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 60

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 32

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 83

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 11

  Skyrim oyunun yapı malzemeleri: taş ocağı 42