Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 2019

Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 2019
31.03.2019

Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 30

Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması

Yaz güzel bir zamandır. Her şey çiçek açar ve kokar. İnsanlar kıyafetlerine parlak renkler katmaya çalışırlar. Hatta diyetinizi yaz yemekleri ile çeşitlendirmek istersiniz.

Yaz diyet

Yaz sebze salatalarının zamanı, meyveler vedondurma. Ama taze meyveleri ile ev yapımı kekler olmadan nerede do? En azından her gün kendinize yararlı tatlılar, taze meyve suları, tatlılar, çeşitli ve kek ne büyük bir seçim şımartmak için olabilir!

Siyah frenk üzümü ile charlotte

Siyah frenk üzümü ile Charlotte, kırmızıkuş üzümü, elmalı turta, armut ve kayısıdan - bu listeye uzun süre devam edebilirsiniz. Ama kışın ne yapmalı? Taze çilek kokan bir pasta nasıl pişirilir? Sonuçta, reçel, zengin bir tat ve aroma vermeyecektir.

Kışın böyle bir pişirme ile kendinizi şımartmak için, ihtiyacınız varBiraz dondurulmuş meyveleri hazırlayın veya şekerle öğütün. Daha sonra yılın herhangi bir zamanında pişirme, kokulu ve meyvelerin zengin tadıyla olacak. Birçok ev hanımı şimdi pişirme için çok çeşitli malzemeler kullandığından, charlotte'ın kış versiyonunu fırında ve aynı zamanda multivarkta siyah frenk üzümü ile değerlendireceğiz.

blackcurrant tarifi ile charlotte

Charlotte fırında

Siyah frenk üzümü ile charlotte tarifi çok basittir. Küçük bir turta pişirmek için 5 yumurtaya, 200 gram şekere, 400 gram una, 2 bardak donmuş meyvelere ihtiyacınız var, ya da 1,5 bardak şeker-ovuşturulmuş çilek alabilirsin, ama sonra 100 g şekere ihtiyacın var.

Yumurtaları kalın bir köpük içinde yavaş yavaş karıştırın.şeker ekleyerek. Tamamlanan karışımda, elenmiş unu dökün ve meyveleri dikkatlice yerleştirin. Daha sonra, turta için şekli seçeriz, yağ ile yağlayın ve bitmiş hamurları kalıba dökün. Fırını 180 ° C'ye ısıtınyaklaşıkC. Pastayı yarım saatliğine gönderdik. İlk 20 dakika içinde fırın açılmamalı, böylece fırın çökmemelidir. Bundan sonra, hazır olup olmadığını kontrol ediyoruz, çünkü siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlamak için zaman, fırının şekline, fırının gücüne bağlı olarak değişebilir.

Turta şekli ince ise, o zaman sıcaklıkazaltmak için arzu edilir. Eğer fırın kalın duvarlı bir kapta hazırlanırsa, bu rakam artırılmalıdır. Pişirilmiş turta reçel ile bulaşabilir, pudra şekeri serpilir veya bütün frenk üzümü meyveleri ile dekore edilebilir. Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlamak için toplam süre yaklaşık 50 dakikadır. Kalorik içerik, bitmiş ürünün 100 gramı başına 268 kcal'dir.

bir multicrew içinde Siyah frenk üzümü ile charlotte

Charlotte multivark içinde

Multivark siyah frenk üzümü ile Charlotte için Reçetepratik olarak fırının tarifinden farklı değildir. Aynı ürünleri alırız: yumurta, şeker, un, kuş üzümü meyveleri. Sadece kabartma tozu ekliyoruz.

Hamuru aynı sırayla hazırlıyoruz. Sonunda, karışımı daha havadar hale getirmek için bir torba kabartma tozu dökün ve pasta yüksek döndü. Hamuru daha önce yağla yağlanmış olan multivarka için tanka döküyoruz ve 1 saat pişmeye hazırız. Ayrıca, periyodik olarak turtanın hazır olup olmadığını kontrol edin, ancak yarım saatten daha kısa bir sürede değil. Pişirme hazır olduğunda, çıkar ve çevir.

Sonra, bitmiş turtayı taze çileklerle süsleyin.pudra şekeri, vb. Bir multivarkta bir charlotte hazırlama zamanı bir saatten biraz fazladır ve kalorifik değer bir fırından bir turta için olandan farklı değildir.

Bu tarifi esas alarak, dolguyu değiştirebilir, taze meyveleri ve reçeliyle her türlü lezzeti hazırlayabilirsiniz.

Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 2019

Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 2019

Related news

 • Habertürk, Şenol Güneşin hastane raporlarına ulaştı
 • Patlıcan Soslu Makarna Yapılışı Videosu
 • Kroşe sarafan tığ işi
 • Küçük Korely - Arkhangelsk Ahşap Mimarlık ve Halk Sanatları Müzesi
 • Her Kaşığı Mutluluk: Çikolatalı Sufle

 • Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 59

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması


  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 17

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 12

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 17

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 92

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 52

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 43

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 85

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 53

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 74

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 37

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 54

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 27

  Siyah frenk üzümü ile charlotte hazırlanması 72