Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlarSivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar


Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 12 23.02.2019, 09:00

Sivilce "Zinerit" için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar

Eczacılar çok büyük miktarda gelişiyorsivilce ve sivilce mücadele ilaçları. Bu yazıda "Zinerit" ilacının tüm avantajlarını ve kontrendikasyonlarını ele alacağız. Kullanım talimatları, bu ilacı kullanmanın uygunluğuna karar vermenize yardımcı olacaktır. İlaç, doktor reçetesi olmadan eczanelerden dağıtılmaktadır. Ancak, "Zinerit" dahil olmak üzere herhangi bir ilaç, kontrendikasyonları ve yan etkileri vardır, çünkü doktorunuza danışmadan, onun kullanımına başvurmamalıdır.

Zinerit nedir?

Kullanım talimatı, araçlarınderideki iltihapları gidermek, mikroplarla savaşmak ve komedonolitik özelliklere sahip olmak akne ve aknenin nedenlerini ortadan kaldırır. İlaç "Zinerit" bir antibiyotik ve alerjik reaksiyona neden olabilir, bu yüzden kullanmadan önce, bir doktordan tavsiye almanız gerekir.

Bu preparat, toz formunda üretilir.hangi harici kullanım için bir çözüm veya merhem "Zinerit" hazırlar. Karton paketleri Fasuetsya, ilacın kendisi plastik şişelerde, ayrıca bir etanol ve diizopropilsebaktat ve bir aplikatör oluşan bir çözücü (bir renk, şeffaf olmayan) vardır.

Sivilce "Zinerit" için merhem bileşimi içerirçinko ve eritromisin. Eritromin, akneye neden olan bakterilerle savaşır ve çinko iltihabı önler, yağ bezlerinin salgılanmasını azaltmaya yardımcı olur, mikroorganizmaların eritromisin alışkanlığını önler.

Hazırlık "Zinerit" kullanma yöntemi

Kullanım talimatları uygulanmasını öneririzSorunlu bölgelere sabah ve akşam (hasta yıkandıktan sonra) bir çare. Gerekirse, ilacı uyguladıktan hemen sonra makyaj uygulamak, kozmetik kullanmak için yasak değildir. "Zinerit" on ila on iki hafta arasında kullanılır, süre insan hastalığının şiddetine bağlıdır. Hasta nihayet akneden kurtulana kadar kullanılabilir.

Bir çözüm veya merhem "Zinerit" nasıl hazırlanacağı hakkında daha ayrıntılı bilgi, danışma sırasında doğrudan paketin yanı sıra doktora bağlı kullanım talimatları verilecektir.

Zenerit ilacı almak için endikasyonlar

Kullanım talimatı kullanılmasını önerirAkne (çeşitli tiplerde) ve akne tedavisi için bir ilaç. Doktor gerekli dozu ve ilacın süresini reçete ederek hastalığınızın derecesini belirlemenize yardımcı olacaktır.

Hamilelik ve emzirme döneminde bu ilaç kullanılabilir, ancak gerekli dozu belirlemek için önce bir doktora başvurmalısınız.

"Zinerit" hazırlık kontrendikasyonları

Ilacı almadan önce, ihtiyacınız olacakherhangi bir kontraendikasyon olup olmadığını belirleyecek bir doktor. "Zinerit", ilacın (çinko, eritromisin, mikrolidler ve diğer maddeler) herhangi bir bileşenine karşı artan duyarlılıkla alınmamalıdır.

Ilacın "Zinerit" yan etkileri

Bu ilacı kullanırkentip reaksiyonlar uygulama alanında yanma, küçük tahriş, kuru cilt gibi lokal lokalizasyon meydana gelebilir. Yukarıdaki reaksiyonlardan herhangi biri meydana gelirse, derhal lezyonun derecesini belirleyecek ve ilacı kullanmaya devam edip edemeyeceğinizi söyleyeceğiniz bir doktora başvurmalısınız. Semptomlar açık bir şekilde ifade edilirse, terapiyi derhal iptal etmeli ve antialerjik ilaçlar almaya başlamalısınız.

Yanık veya şiddetli tahriş şeklinde bu tür ciddi sonuçlara yol açabileceğinden, ürünü göze ve burnun ve ağzın mukoza zarlarına sokmayın.

Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlarSivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar

Related news

 • Strasbourg - Lille maçı rakamları
 • DÜĞÜMLÜ AJUR MODELLİ BEBEK YELEK VE HIRKA TARİFİ
 • Ali Koç
 • Şoygu: Rusyada her 5 yılda bir büyük tatbikat yapılacak
 • Sütlü Mantar Çorbası Tarifi Videosu
 • Çekmecelerin sandığı plastikten yapılmıştır. Satın al ve doğru seçmek zor olmayacak

 • Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 89

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar


  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 49

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 56

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 73

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 19

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 4

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 42

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 71

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 41

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 53

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 29

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 81

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 5

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 75

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 28

  Sivilce Zinerit için çare. Bir kurtarma ürününün kullanımı için talimatlar 3