Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 68 20.02.2019, 00:54

Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir

Yani, piknik yapmak, elbette, ilk şeyshish kebabı için kıyılmış eti nasıl doğru ve lezzetli hale getirdiği sorusu ortaya çıkıyor. Her tat ve tercih için çok miktarda tarif yapar. Bununla birlikte, hazırlık yöntemlerinin tümünde ortak olan birkaç kural vardır. İlk tavsiye, her parçayı aynı hale getirmeye çalışmanız gerektiğidir. En az 50 gram olmalıdır. İkinci olarak: marine cam veya emaye kaplarda olmalıdır. Fakat üçüncü kural, shish kebabı için eti ne kadar peynirle çekilecek. Ne yazık ki, burada tam bir cevap veremiyoruz. Şiş kebabı marine etme zamanı, et türüne, 3 saatten bir buçuk güne kadar değişir.

shish kebabı için kıyılmış et

Domuz eti için reçete

Bir kilo et için 2 kilogram soğan, soğan alınhalkalara kesilmiş, etle parçalanmış parçalar. Domuz eti soğan, tuz ve karabiber ile karıştırın ve karabiber ekleyin. Ayrıca marine, programında et baharatlı bir tat vermek ve daha iyi marine, domuz izin ve yumuşak hale gelecektir asit nar suyu ekleyebilirsiniz. Bu þekilde doðmuþ kefalý ýsmarlama eti çok sulanacaktýr!

Maden suyu üzerinde marine

Ve burada nasıl bir shish kebabı için etle turşu yapacağımMaden suyu ilavesi, herkesin bildiği değil. Etin oranları önceki taramadaki ile aynıdır, 3-4 baş soğan alır, baharat ekler ve domuz etini yüksek derecede karbonlu maden suyu ile birlikte dökün. Et sulu ve olağanüstü derecede ihale olur. Bu marineaya "Taşkent" denir.

 shish kebabı için eti ne kadar turretsin

Tavuk turşusu

Bu tarife göre pişirilen shish kebabı için tavuk marine edilmiş et, ağızda eritecektir. İki tavuğun ihtiyacı olacak:

- beş yemek kaşığı hardal;

- bir litrelik koyu bira;

- tuz, baharatlar ve soğanlar.

Doğrama doğrayın, soğan, baharat ve hardal ekleyin. Birayı dökün. Shish kebabı en az 5 saat süreyle marine edilmelidir. Hardal severler için, bu ürünü sadece makarna şeklinde değil aynı zamanda tahıl olarak da kullanabilirsiniz. Aksine, bu baharatın tatsız lezzetinden endişelenenler endişelenmemelidir. Bitmiş shish kebabı içinde hiç hissetmeyeceğim ve etin lezzeti çok lezzetli olacak.

Barbekü kaburgaları için Marinade

10-12 kaburga bir şişeye ihtiyaç duyacaktırşampanya, tuz, baharatlar. Bu turtada soğan ekleyemezsiniz ve pişirme süresi çok azdır. Et tuzu ve baharat serpin. Şimdi sadece kaburgaları şampanyayla doldurmak için kalıyor. Bir saat sonra bu tarife göre pişirilen şiş kebabı için marine edilmiş etler çoktan kızartılmış olabilir. Bu, bence, yürüyüş koşullarında hızlı bir turne için tek seçenek. Ama etin tadı inanılmaz derecede lezzetlidir. İsterseniz, tabii ki, soğan ekleyebilirsiniz, ama şiş kebap ihale, sulu ve kokulu.

 şiş kebap için et turşu nasıl

Sebze seçeneği

Sebze shashlik hakkında unutma. Ayrıca çok popüler ve oldukça basit bir şekilde hazırlanır. Yıkanmış ve kesilmiş patates, tuz, mevsim baharatları dahil olmak üzere herhangi bir sebze. Sebzeler karamelizasyon için yağ ve balzamik sirke ile dökülmelidir. Şiş veya yağ ile dönüşümlü şiş üzerinde küçük parçalar. Sonra sebze şiş kebap sulu ve inanılmaz derecede lezzetli olacak.

Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilirgaleriler resim Fotograf fotograflar

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Gökkuşağı Tatlısı Tarifi
 • Küresel piyasalara Çin etkisi

 • Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 2

  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir


  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 59

  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 33

  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 84

  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 2

  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 94

  Shish kebabı için hazırlanmış et: nasıl düzgünce pişirilir 37