Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan AdamSevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam

23.05.2019

Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 96

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş,Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam

Ana Sayfa > 21 Kasım, 17:27'de eklendi,22 Kasım, 11:39'da güncellendi

Sevdiği kadını tam da Dünya Kadınlar Günü'nde öldürdükten sonra beynini ızgara yapıp yiyerek ve kanını içerek şeytan çağıran yamyam, Rusya'da 19 yıl hapse mahkum edildi.

23 yaşındaki Dmitry Luchin, sevgilisini bir şarap şişesiyle vahşice öldürdükten sonra kadının beynini ızgara yaparak yedi, kanını içti ve bütün iç organlarını boşalttı.

Novgorod'daki mahkemede söylenene göre Olga Budunova'yı katleden yamyam daha sonra şeytan çağırmaya çalıştı. Cinayetten yargılanan yamyama 19 yıl hapis cezası verildi.

45 yaşındaki sevgilisinin kafasına şarap şişesiyle defalarca vurarak onu öldüren adam, kadının vücudunu bir kasap satırıyla parçalara ayırdı.

Rapora göre bununla da yetinmeyen cani daha sonra kadının vücuduna mor renkli bir ojeyle ''or*spu'' gibi küfür içeren kelimeler yazmış. Planlanmış cinayetten suçlu bulunan Luchin, mahkumların gönderildiği ağır sürgün yerinde 19 yıl hapis yatacak.

Mahkemeye çıkarılabilecek derecede akli dengesinin yerinde olduğu bildirilen Luchin, duruşma esnasında salondakilere ruh hastası, katil ya da yamyam olmadığını beyan eden oldukça tuhaf bir şiir okumuş.

Cani, ritüel havasındaki bu cinayeti uzun süredir planlıyormuş ve onu bu sürece getirenin de İnternette uzun süreden beri takıntılı olduğu seri katil öyküleri olduğunu söylemiş.

Vicdansız psikopat daha sonra, sevgilisini öldürmenin onu cinsel anlamda tatmin ettiğini de polise itiraf etti.

Bu olay bir de Dünya Kadınlar Günü'nde yaşandı. Cinayetten kısa süre sonra kan donduran manzaraya tanıklık eden 21 yaşındaki komşu Alexandra Dedova, katilin, kurban Budunova'nın kanıyla yere şeytani desenler çizmiş olduğunu ifade etti.''Şeytan çağırmaya kalkmış, tam beş dakika beklemiş ama gelmemiş.''diyor Dedova. Şeytanın gelmemesine sinirlenen adam satırı alarak kadının kafatasını parçalamış ve beyninden kopardığı parçaları ızgara yaparak yemiş. Sevgilisinin beyninin tadı oldukça hoşuna gitmiş. Daha sonra kadının kanından bir kadeh doldurmuş ve içmiş.''En son kadının karnını deşmiş ve kulaklarını kesmiş. Kulaklardan birini yemiş, diğerini de kediye vermiş.''diyor Dedova ifadesinde.

''Beynin tadı çok hoşuma gidince, süzerek bir kadeh de oradan kan içtim.''

Savcı Olga Bondarenko'nun ifadesine göre Luchin, İnternette hakkında yazılar okuduğu bir seri katilin yaptıklarından etkilenmiş ve aynılarını sevgilisi üzerinde uygulamış.

Luchin ismindeki sapık, ''Manyaklar ve Seri Katillerin Dünyası'' adlı bir siteye üye olmuş ve burada seri katilleri araştırmaya başlamış. İçlerinden biri, Jeffrey Lionel Dahmer adındaki katil özellikle ilgisini çekmiş ve onun yüzünden yamyam olmuş.

Dahmer aynı zamanda Milwaukee Yamyamı olarak biliniyor ve bu katil de 1978 ve 1991 yılları arasında 17 erkeğe tecavüz ederek onları öldürmüş.

Luchin mahkemedeki jürilerden birine, ''Sizin karşınızda bir manyak ya da seri katil yok. Bir öğrenci, bir sporcu ve bir şair var. Gerisi önemsiz.'' diye seslendi.

''Sayın Hakim, size sesleniyorum. Sizden dürüstçe ve adilce beni ibra etmenizi istiyorum.''diye de utanmadan hakime ricada bulundu. ''Masum bir adamı hapse gönderemezsiniz.''Luchin, sözlerinin devamında Rostov Kasabı kod adıyla bilinen Sovyet seri katil Andrei Chikatilo'dan bahsetmeye başladığında hakim, katili daha fazla dinlemek istemediğini bildirdi ve Luchin cinayet suçundan 19 yıl hüküm giydi.

Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan AdamSevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam

Related news

 • Enerji zengini Venezuela kaynaklarından faydalanamıyor
 • Ne tür bir vakıf iyidir
 • Erken boşalma bitkisel tedavi
 • Asya düğünçiçekleri - savaşçıların patronları ve zenginlik koruyucular
 • Germknödel nedir Germknödel nasıl yapılır

 • Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 33

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam


  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 24

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 40

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 12

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 65

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 82

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 95

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 83

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 41

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 89

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 99

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 34

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 85

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 13

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 26

  Sevgilisinin Beynini Yiyerek ve Kanını İçerek Şeytan Çağırma Ritüeli Yapan Adam 30