Sergey Sukhanov: palmiye yürek 2019

Sergey Sukhanov: palmiye yürek 2019
09.05.2019

Sergey Sukhanov: palmiye yürek 74

Sergey Sukhanov: palmiye yürek

Her işlemin kalbinde ışıl ışıl olmalıdır- insan düşünce, inisiyatif, yetenek. Kıvılcım bir alev üretebilirse, o zaman ışık var. Hayat veren ve milyonlarca insanın hatırasına saklanmış olan yolu gösteren böyle bir ışık, benzersiz bir güç ve sınırsız ihtimalli bir adamdı Sukhanov Sergey Germanovich. Güzel tıbbın kuru bilimlerine yatırım yapan büyük bir kalp cerrahının ölümü, sanatçının zarif ruhu sadece şok yaratmakla kalmadı, kalbi vurdu, bu bir metafor değil.

Ölüm nedeni Sergey Sukhanov

Yolculuğun başlangıcı

1953'te doğan Sergei Sukhanov neredeyseOkulun sonu, sanatsal bir kariyer hayal etti; kendisi kesin bir amaç koyduktan sonra, ani ve açık şekilde yaşam planlarını değiştirdi; kalp cerrahı profesörü haline geldi. Onu başarmak için, henüz bir öğrenci olarak anladığı gibi, büyük ustanın asıl amacı kırk'ı başardı. Bundan önce binlerce insan hayatını zaten elleriyle çizmişti.

1976'da zekice sona eren PermDevlet Tıp Enstitüsü, büyük bir tıbba giden bir genç uzmanı açtı. Gelecekteki doçent ve profesör ve daha sonra lisansüstü öğrencisi olan Sergei Sukhanov, Akademisyen Eugene Wagner'in rehberliğinde, Perm bölge hastanesinde yeni bir vasküler bölüm düzenleme konusunda inisiyatif kullanmaktan korkmadılar.

Yeni bir çağın başlangıcı

Bu dönemde, yetmişlerin sonunda,kardiyovasküler cerrahinin yeni bir döneminin başlangıcı, zaten sıkı ve kalıcı olarak az bilinen ama umut verici bir doktorun ismi var. Mütevazı hastane bölümünün 20 yatağının güçlü ve birinci sınıf bir klinik haline gelmesi yıllar alacak ama Wagner'in uzaktaki ellilerden gelen büyük ve cesur düşüncelerinin doğuşu zaten onun halefini buldu.

1983'te Sergei Sukhanov adayı savunuyor,ve on yıl sonra ve doktora tezi. Biraz daha zaman geçti ve Permien öğrenci rüyası gerçek oldu - PGMA profesörü sonra adını verdi. Akademisyen EA Wagner. S. Sukhanov, bir arzunun olması halinde uygulanması için zamanın olacağı bilinen prensibi teyit eder.

Sukhanov Sergey Germanovich ölüm

İlklerin arasında ilk

O, şu gerçeğine rağmen, okumayı bırakmaz:onun pratiği hala ulaşılamayacak kadar zirve noktasına ulaştı. muazzam uygulama İsviçre meslektaşları çekilen yeni yöntemleri, test miyokarddaki Sonsuz kapalı operasyonlar, - cerrahi destekli-C'de İsrailli profesör Aram Smolinski kontrolü altında miyokardı açmak için - tüm bu Kasım 1995 yılında dünya önemi Perm olay gerçekleşti gerçeğine götürür Sukhanov'un.

Bu unutulmaz operasyon,Rus kalp cerrahının gelişmesinde insan hayatını kurtarmak için yeni, karmaşık bir yöntem olan bir temel taş. Böyle bir planın bağımsız operasyon evresi hızlı, benzersiz bir başarıya başlar - yalnızca Perm Bölgesi'nde sadece 17 yıl sonra, açık miyokarda 25.000 operasyon gerçekleştirildi. Bu zamana kadar Perm Enstitüsünün şöhreti Rusya Federasyonu sınırlarının çok ötesine yayılmış durumda, Sergei Sukhanov adı tıp dünyasında bir haneye dönüşüyor.

Içinde en yaygın pratik cerrah olmakDünyaca ünlü bir doktor olan Rusya, aktif bir politikacının hayatını da yönlendiriyor. Cumhurbaşkanı V.Putin'in bir emri olarak seçmenlerin bölgesel karargahlarının liderliğini ele geçirdi ve Putin'e oy verenlerin sayısını halkın mevcut hükümete sadakatinin iki katı önceki rekor düzeye getirdi.

Sergey Sukhanov

Yolun sonu

Ölüm nedeni Sergey Sukhanovonkolojik bir hastalık olarak yayınlandı, 62 yaşında öldü. Binlerce defa insan hayatının atışını uyandıran cerrah, emekli, eğitimli ve ölümüne kadar sınırsız çalışmayı bırakmadı. Olay 24 Temmuz 2015, dünya kayıtsız sarsan öncü Sukhanov'a çağının sonuna gelindiğini denilen - erkek-doktor, insan-sanatçı, avucunun içinde bir kalp tutan bir adam.

Sergey Sukhanov: palmiye yürek 2019

Sergey Sukhanov: palmiye yürek 2019

Related news

 • Kışın başarılı balıkçılık
 • KOLAY İÇLİ KÖFTE
 • Tunusta 2019ten bu yana süren olağanüstü hal bir ay daha uzatıldı
 • Balıktan Gelen Lezzet
 • MMSin Tele2 üzerinde nasıl otomatik olarak yapılandırılacağını ve el ile yapılıp yapılamayacağını nasıl

 • Sergey Sukhanov: palmiye yürek 42

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek


  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 78

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 51

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 37

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 46

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 13

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 61

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 34

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 90

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 83

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 48

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 67

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 52

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 90

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 77

  Sergey Sukhanov: palmiye yürek 53