Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 10 18.02.2019, 06:44

Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime

Plastik kart sahipleri uzun takdirkullanımlarının avantajları. Büyük miktarlarda para taşımanız gerekmediği için kartlar mağazalarda ödeme yapmaya elverişli, başka ülkelerde çalışıyorlar. ATM'leri kullanarak, her zaman gerekli miktarda nakit alabilirsiniz. Ama plastik kartın parası bittiyse? Tasarruf Bankası kartını bu makaleden nasıl yenileyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Bir tasarruf bankasının kartını nasıl yenileyebilirim?Kart hesabını yenilemek içinbirçok yönden. Yapabileceğiniz ilk şey şahsen banka şubesine gitmek ve kart hesabına para yatırmaktır. Transfer prosedürü oldukça basittir: banka kasiyerine plastik kart, pasaport ve nakit ile temasa geçin. Bankanın çalışanları, Sberbank'ın kartını nasıl yenileyeceğinizi ve size nasıl transfer yapacağınızı açıklayacak. Banka binasından ayrıldıktan sonra plastik kart güvenle kullanabilirsiniz. Örneğin, uzun bir yolculuk planlıyorsanız, bu yöntemin avantajları vardır. Yanınızda az miktarda nakit ve plastik kart alabilirsiniz.

ATM'leri de kullanabilirsiniz.bir kasa sistemi ile donatılmıştır. Bunun için Tasarruf Bankası'nın plastik kartı ATM'ye eklenir. Daha sonra terminal ATM'de görünen talimatları izleyin, orada ayrıntılı olarak Tasarruf Bankası kartının nasıl yenileneceğini açıklar. Nakit giriş cihazından para kazanın ve işlemin bitmesini bekleyin.

tasarruf bankasının plastik kartKart hesabınızı nakitsiz olarak yenileyebilirsiniz.banka hesabınızdan havale. Bunu yapmak için sadece banka ile iletişime geçin ve gerekli tavsiyeleri alın. Transfer, Sberbank'daki kasiyer yoluyla yapılır. Bu durumda bulunan belgeler hala aynı - pasaport ve plastik kart.

Eğer varsa aynı işlem yapılabilirbankada bir depozito yapılır. Teminatınızın, fonların kısmen veya tamamen geri çekilebileceği şartlarda verilmesi tavsiye edilir. Tahakkuk eden faizi kaybetmemek önemlidir. Bu noktayı belirtin, banka ile yapılan sözleşmede belirtilmelidir. Ardından, mevduat yöneticisine başvurun ve Tasarruf Bankası kartını depozitoyla nasıl yenileyeceğinizi öğrenin. Belgelerden banka ile para yatırma ve pasaport açmak için bir anlaşmaya ihtiyacınız olacaktır.

Kartı da yenileyebilirsiniz.İnternet bankacılığı yoluyla Sberbank. Bunu yapmak için, bu sistemin kayıtlı bir kullanıcısı olmanız ve İnternet'e erişiminiz olmalıdır. Aynı sistem mobil bankacılık sistemine sahiptir.

Tasarruf Bankası kartının yenilenmesiÖdeme sistemlerini kullanarak çeviri (YandexPara, WebMoney, Qiwi). Bu sistemlerde bir kayıt varsa ve elektronik bir cüzdan varsa kişisel bir sertifika almak için teklif edilecektir. Ödeme sisteminin tüm özelliklerini kullanmanızı sağlar. WebMoney sisteminde transfer yapmak için, sadece pasaport verisini belirten resmi bir sertifika almak yeterlidir. Bir süre sonra, size resmi bir sertifikanın verilmesiyle ilgili bir mektup alacaksınız. Aktarım bedeli ile ödeme sistemlerinden birinden bir transfer yapın. Kart hesabına yapılan fonlar bir süre sonra gelir ve bankanın kontrol etmesi gerekir. Bu işlem için küçük bir komisyondan kaldırılacaksınız.

Sberbank'ın başka bir bankanın terminallerinden kart hesabına ödeme kabul etmediği de dikkate alınmalıdır. Sberbank'ın sahip olduğu nakit depozito için bir ATM seçin.

Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelimeGoruntuler resim Fotograf galeriler

Related news

 • TÜLLÜ KENARLARI SATEN KURDELELER İLE YAPILAN ÇİÇEK
 • Trump sonrası Ankarada stratejik sessizlik’
 • İyi Bir Yalan Fragmanı
 • Bir kıza şaşkınlık yaratacak bir davetiye nasıl yapılır

 • Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 98

  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime


  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 10

  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 3

  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 28

  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 27

  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 24

  Sberbank kartını nasıl yenileyebileceğine ilişkin birkaç kelime 29