Satış ön sözleşmesi

Satış ön sözleşmesi

Tecrübeli olmayan insanlarbir dairenin satışı genellikle şaşırtıcıdır ve alıcı önceden bir satış ön sözleşmesi imzalamak için, hakların tescili öncesinde birkaç hafta önceden sorar endişe verici olduğunu. Bu belgenin özü nedir ve bunun nedeni nedir?

Aslında, bu bir niyet sözleşmesidir: bir taraf mülk satın alacağını vaat ediyor, diğeri ise satmayı vaat ediyor. sözlü anlaşma aksine, hatta tanıkların, ev, arsa veya daire satışı bir ön sözleşme yasal bir belgedir ve işlemin sonlandırılması için tarafların yükümlülük gerektirir. Bu belge, mülk ve paranın devredildiği tarihi belirlemekte ve işlemin gerçekleşeceği koşulları açıklamaktadır.

Satış ön sözleşmesi, örnek

Aşağıda imzaları bulunanlar:

Ardından: satıcının tam adı, örneğin, Abdulov Boris V., numarası, seri ve belgenin verildiği tarihten ile yaptığı pasaport verileri, doğum ve kayıt (oturma izni) yerine tarihi, bundan böyle "Satıcı" olarak anılacaktır ve Bezrukov Valentin G., doğum tarihi, belgenin veriliş tarihi ve bundan sonra "Alıcı" olarak anılacak kişiyi tescil eden adres, aşağıdakileri yayınlayan bir ön satış sözleşmesine girer:

Alıcı, satın almayı taahhüt eder ve Satıcıbir (bütün) tek odalı daire satmak ul kısmında bulunan (apartmanda hisse durumunda olan ilgiyi belirtilmiştir). Acil oda 22 (yirmi iki) sq M. 34, beşinci katta 32.9 metrekare toplam yaşam alanı olan on panel ev. m.

Bu dairede ayrıca belirtilmiştir.Satıcı tarafından ve bağış sözleşmeye dayanarak örneğin neye dayanarak, üzerinde sahip olunan sonra sonucuna ... ya satın alma sözleşmesinin temelinde sonucuna doğruladı karşılık gelen bir giriş №HHH, ne var, (sözleşme yapılması tarihini, kurumun adı anlaşma yapmak) UUU'nun devlet kaydı üzerine bir belge.

Ardından, ön satış sözleşmesinin imzalandığı şartları getirin.

 1. Dairenin fiyatını gösterir (rakamların ilk rakamı ve sonra kelimeler).
 2. Ödeme sırası belirtilir, örneğin:
 • 20 bin ruble (yirmi bin ruble) tutarı, sözleşme depozito olarak imzalanır imzalanmaz satıcıya derhal aktarılacaktır;
 • 312 bin ruble (üç yüz oniki bin ruble) tutarı, ana sözleşmenin kaydileştirilmesinden sonraki 4 gün içinde satıcıya devredilecek;
 • 800 bin ruble (sekiz yüz ruble) miktarıSberbank Rusya'nın 965 sayılı Kuzey Şubesi tarafından sağlanan kredi fonları hesabına satıcıya devredilecektir, bundan böyle Borç Verici olarak anılacaktır (satın alma işlemi bir ipotek kredisinin uygulanması ile gerçekleşirse)

3. Ayrıca, Satıcının Alıcı'ya daireye uygulanan herhangi bir tutuklama ve kısıtlama bulunmadığını bildirdiği ve Alıcının Satıcının Sberbank'a rehin verileceği konusunda Satıcıya bildirdiği belirtilmektedir.

4. Belgelerin toplanması ve işlenmesi için son tarih belirlenir ve eski sahibin daireden ayrılması gereken süre belirtilir.

5. Ön satış sözleşmesi aşağıdaki maddeleri içerebilir:

Eğer işlem, Satıcı'nın kusurundan kırılırsa, depozitoyu iki kez iade etmekle yükümlüdür ve Alıcının kusurundan dolayı depozito, satıcı ile birlikte kalır.

6. Alıcı ve satıcı, sözleşmenin özünün tam olarak farkında olduklarını, işlemin özüne müdahale eden ve vesayet veya vesayet altında olmayan hastalıklara maruz kalmadıklarını onaylarlar.

Genel olarak, ön satış sözleşmesi, işlemin tarihini ve değerini düzeltir ve son dakikada kırılmayacak bir tür garantördür.

Satış ön sözleşmesigaleriler Fotograf resim Goruntuler

Related news

 • Nişastalı Pastane Poğaçası Tarifi
 • Chupa Chups Grubu (Chupa Chups) şirketinden bir yenilik - bir çikolata kap
 • Paskalya Çöreği Tarifi
 • Bronchorus (tabletler): kullanım talimatları, incelemeler, analoglar, preparatın tarifi
 • 16 Yıl Düğün, Yıldönümü

 • Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi


  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi

  Satış ön sözleşmesi