Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 73 11.02.2019, 04:16

Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir

"Su filtresi nasıl seçilir?"Bizim zamanımız için çok acil bir konu var. Sağlığımızın içme suyunun kalitesini belirlediği herkes için bir sır değildir. Bir yıl boyunca yemek pişirmek için kullanarak, ağır metallerin, kumların, klorların ve milyonlarca her çeşit bakteri ve mikropun kilogram tuzlarını "yiyeceğiz". Arıtma sistemleri sistemlerinin başa çıkamaması, bağırsak hastalıklarının genel mevsimsel enfeksiyonları olması gerçeğidir.su arıtma için bir filtre nasıl seçilir

Birçok tüketici bunun farkındadırKentsel atıksu arıtma tesisleri,% 100 saf su sağlayamazlar - sistemler çoğu durumda eskimez ve su boruları uzun paslanmışlardır. Bu nedenle, gündelik hayatta evrensel su arıtma sistemleri zamanımızda çok popüler ve talep haline gelmiştir.

Su arıtımı için bir filtrenin nasıl seçileceği hakkında düşünürsek, birçok potansiyel kullanıcı öncelikle ana teknik özellikleri değerlendirir. Bunlar şunları içerir:

 • güvenilirlik ve temizlik kalitesi;

 • kullanım kolaylığı;

 • Filtrenin maliyeti ve değiştirilebilir aksesuarları.

Sunulan modeller en çok olabilirgörünüş olarak farklı ve ek temizleme seçeneklerine sahiptir, örneğin, gümüş ile filtre elemanlarının zenginleştirilmesi, moleküller veya ultraviyole sterilizatörlerin yapılandırılması için bir sistem.

Ama hala su arıtma için bir filtre seçmek, tüketici için optimal ve kullanımda güvenilir?apartman için su filtresi

Birçok kişi kartuş filtrelerinin daha modern ve güvenilir olduğuna inanıyor. Doğrudan su ana üzerine monte edilirler ve çeşitli saflaştırma safhalarına sahip olabilirler.

Her biri mevcut silindirik tanklarKendi filtre elemanları seti ile donatılmış olan, aşamalı temizlik için izin verir. Bu sayede temiz suyun nerede temizlendiğini ve nasıl temizlendiğini düşünmeden kullanabilirsiniz.

Su arıtma işlemi için bir filtre seçinters ozmoz süper arıtılmış su seçmek demektir. Ancak, bazen bu tür modelleri tercih etmek hem tüketici hem de ekonomik açıdan mantıksızdır. Böyle bir temizlik teknolojisini kullanmanın karşıtları, suyun "ölü" hale geldiğini ve yemek yemenin tavsiye edilmediğini iddia ediyor. Ek olarak, bu tip filtrelerin, kartuşların ve çıkarılabilir bileşenlerin değiştirilmesi için oldukça kayda değer bir maliyeti ve ek maliyetleri vardır.

su arıtma için en iyi filtreÇoğu tüketici hala tercih ediyorsürahi - su arıtma için bir filtre. Bir daire için bu mükemmel kabul edilebilir bir seçenektir. Bu modelin seçimi en çok maliyetini belirler. Çok katmanlı filtre elemanı sayesinde, bu model klor, metalik, organik ve mineral katışkılarını azaltır. Bununla birlikte, az sayıda kullanıcı halihazırda saflaştırılmış su içeren bir kapta, patojenlerin ve mikroorganizmaların aktif bir şekilde geliştiğini anlamaktadır. Buna ek olarak, kirlenmiş suyun su borusundan nasıl geldiğini bilmeden, filtreyi değiştirme zamanı geldiğinde kimse anlayamaz. Muhtemelen, üreticinin iddia ettiği gibi birkaç gün içinde, takas cihazının güvenli servis ömrü - yaklaşık üç ay.

Birçok tüketici için en iyi filtre olduğuna inanıyoruzsu arıtma mutlaka pahalı olmalı, birileri ucuz cihazlarla oldukça rahat. Bununla birlikte, sadece laboratuar testleri kalite ve güvenilirliklerini onaylayabilir veya onaylayabilir. Bu nedenle, su arıtma için bir filtre seçerek merak, en uygun seçeneği belirleyerek, tüm artılarını ve eksilerini tartmak.

Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilirFotograf galeriler Goruntuler resim fotograflar

Related news

 • Berotek inhalasyonu için aerosol. talimat
 • Fırında sebzeli kabak mücveri
 • Burcunuza Göre Film Öneriyoruz

 • Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 29

  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir


  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 38

  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 99

  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 33

  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 58

  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 38

  Sağlığınızı korumak için su arıtma filtresi nasıl seçilir 73