Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 2019

Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 2019

Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 37 19.02.2019, 00:14

Sağlıkta "GTA: San Andreas" ın kodu sonsuzdur

"GTA: San Andreas "inanılmaz başarılı bilgisayar oyunları serisinin en popüler parçalarından biridir. “San Andreas” a eşitlik ve başarı açısından eşitlik sağlamayı başaran, dünyada “GTA 5” ortaya çıkana kadar en iyisi kabul edilen bu bölümdü. Oyun yıllar önce görünse de, şimdiye kadar pek çok oyuncu bunu oynamaya devam etmekten mutlu. Birisi arsa görevlerinden geçiyor ve birisi sadece en inanılmaz isyanları yaratabilecek lüks bir açık dünyaya sahip oluyor.

Ve genellikle bu durumda, kullanıcılar çevirirBu eğlenceyi daha canlı ve renkli kılan kodları hile yapmak. Örneğin, bu makalede ele alınacak olan "GTA: San Andreas" üzerinde bir kod vardır. Daha kesin konuşmak gerekirse, bu türden birkaç kod vardır: bazıları doğrudan sağlığa etki ederken, diğerlerinin ikincil göstergeler üzerinde etkisi vardır. Genel olarak, sağlık üzerindeki "GTA: San Andreas" daki kodu nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yere geldiniz.

sağlıkta GTA san andres kod

Neden sağlığa kavuşmak?

Oyunda "GTA: San Andreas'ın karakterinin hasarı aldığında azaltılan belirli bir sağlık sigortası var. Buna göre, sağlık rezerviniz tükendiğinde, karakter ölecektir, bu yüzden kayıtlı oyunu yüklemeniz gerekir. Ya da bu "ölüm" yorumlanabilir, böylece karakteriniz sadece bilinci kaybeder ve hastaneye gider. Bu yüzden kaydedilen oyunu yükleyemezsiniz, ancak sadece en yakın hastanenin yakınında canlanmaya devam ederek oynamaya devam edebilirsiniz. Bununla birlikte, sahip olduğunuz tüm silahların, tasarrufların etkileyici bir kısmının yanı sıra ele geçirileceğini anlamalısınız.

Buna göre, kesinlikle dikkat etmelisinizsağlığın restorasyonu. Oyunda böyle benzeri, belirli nesneler için arama alakalı karakterlere sağlık, ulaşım stokunu yenilemek ve formda dönmek için çeşitli yollar vardır. Fakat tüm bu yöntemler, uygulamak için zaman ve çaba gerektirir. Bu nedenle, pek çok kişi sağlık konusunda "GTA: San Andreas" daki kodu soruyor. Neyse ki doğru makaleyi buldun. "GTA: San Andreas" Burada kodunu girmeniz gerekir nasıl kesinlikle her şeyin öğreneceksiniz sağlığa, stok sağlığını etkileyen bazı hileleri ile biten vardır.

GTA san andreas sonsuz sağlık kodları

Hileleri nasıl girersiniz?

Doğal olarak, genel olarak nasıl başlamaya değerdir"GTA: San Andreas" da kodların girilmesi gerekiyor. Sonsuz sağlık, birçok oyuncuyu çeken şeydir, ama hile yapmaya nasıl başlayacaklarını bilmeden, faydasız olacaklardır. Birçok bilgisayar oyununda, belirli bir tuşa basarak aramanız gereken özel bir konsol bulunur. GTA'da: San Andreas, böyle bir konsol yok ve çoğu zaman oyuncuları karıştırıyor. Bu oyunda oyun sırasında kodu doğrudan girmeniz gerektiği ortaya çıkıyor. Görevi başarıyla yönetirseniz, kod işlevleri etkili olur. Değilse, tekrar denemek zorundayım. Metin doğru bir şekilde girdiğinizde ekranda görmenin mümkün olmadığı gerçeği, bu yüzden son derece dikkatli olun.

Ayrıca F tuşunaStandart kontrol ayarları, karakterin araca girip çıkmasını sağlamaktan sorumludur. Yani bu mektubunuzda kodunuz varsa, araba sürerken bunu yazmamalısınız.

Şimdi, hileleri nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz, bu yüzden GTA'da sağlık için hile kodunun ne olduğunu düşünmenin zamanı geldi: San Andreas.

 sağlık üzerinde gta san andreas hile kodu

Sağlığın restorasyonu

"GTA'da dikkate alınacak ilk hile: San Andreas ", - maksimum sağlık için kod. Eğer girerseniz, karakterinizin sağlığı anında maksimum işarete ulaşır. Bu, gücü geri yükleyen öğeleri ve karakterleri aramak için kritik bir durumda zaman kaybetmemenize ve anında yapmanıza izin veren çok kullanışlı bir koddur. Bunu yapmak için HESOYAM hile girmelisiniz.

Lütfen bu hile sadecesağlığını geri yükler. Bununla birlikte, karakterin zarar görmesini ve 250 bin dolarlık masrafları koruyacak tam bir zırh rezervini veriyor. Buna göre, bu kod son derece kullanışlıdır ve sağlığınız iyi olduğunda bile kullanabilirsiniz, ancak çanta aniden boş. Ancak, bu sağlık ve zırh için sadece bir kod. "GTA: San Andreas" size birkaç ilginç takım getiren bir oyundur.

 Maksimum sağlık için GTA san Andreas kodu

Sonsuz Sağlık

GTA'da başka hangi tematik kodlar var? San Andreas "? Sizin için tam sağlık zaten mevcut, ancak şimdi sağlığınızın ölçeğinin hiç azalmadığından emin olmanın nasıl olduğunu öğrenmenin zamanı geldi. Bunu yapmak için, kısmi ölümsüzlük sağlayan BAGUVIX koduna ihtiyacınız vardır. Neden kısmi? Gerçek şu ki, bu kod karakterinizi çekim, grev ve patlamalardan kaynaklanan hasarlardan, yani doğrudan doğruya yönelik tüm eylemlerden korur. Fakat bu oyunda kendinize zarar vermenin birçok yolu vardır, örneğin, bir yükseklikten düşmek veya boğulmak. Bu yüzden, bu hile üzerinde her derde deva sayılmaz.

sağlık ve zırh GTA san andreas kod

Su altında nefes alma

CVWKXAM doğrudan bir koddurBir önceki paragrafta açıklanan durumlardan birini ifade eder. Suya düştüğünüzde, yeterli oksijen yoksa karakteriniz boğulabilir. Buna göre, ölmemesi için mümkün olan en kısa zamanda toprağa dönmelisiniz. Ne ilk ne de ikinci kod bu konuda size yardımcı olacaktır, bu yüzden şimdi bahsettiğiniz hileyi kullanmalısınız. Sınırsız bir hava kaynağı sağlar ve istediğiniz kadar su altında kalmanızı sağlar.

GTA san andres tam sağlık kodları

açlık

Bu oyunda ölmenin başka bir yolu da açlıktır. Ve karakterinizin yiyecek eksikliğinden ötürü ölmesine izin vermeyen hileyi bilmelisiniz. Yani, karakterinizin vücutta belirli miktarda yağ vardır, bu da arka arkaya üç gün boyunca yemek yememeniz durumunda yanmaya başlar. Vücudundaki bütün yağlar yandığında, kahramanınız açlıktan ölmeye başlar ve buna bağlı olarak sağlığı kaybeder. İlk kutuyu kullanarak geri yükleyebilirsiniz, ancak karakterin sonsuza dek doyurulmasını sağlayan AEDUWNV kodunu kullanmak çok daha uygundur. Bu, vücudundaki yağın yakılmayacağı anlamına gelir (en azından yiyecek eksikliği nedeniyle).

adrenalin

Eh, ve buna atfedilebilecek son hilegrubu, MUNASEF. Savaşta sağlığınızı hızla kaybetmeye başlarsanız, adrenalin rejimini kurtarabilirsiniz. Bu, zaman içinde yavaşlayan atıcıların popüler bir modudur ve daha sakin bir şekilde durumla başa çıkabilir ve rakiplerle başa çıkabilirsiniz. Üstelik bu oyunda bu mod size inanılmaz bir güç sağlıyor. Ancak, kullanımı için, çok kolay olmayan bir adrenalin stoku biriktirmeniz gerekir. Bu nedenle, kritik bir durumdaysanız, kaydedilmek için bu hile kullanabilirsiniz. Ya da sadece eğlenmek için kullanabilirsin.

Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 2019

Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 2019

Related news

 • Ender saraç zayıflama önerileri
 • Yeni Yıla Özel Parfüm Önerilerimizi Keşfedin
 • SOS Sınıf arkadaşları yı hackledim Sayfayı geri yüklemek için ne yapmam gerekir
 • Tamanne Ayçiçeği Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Putin’in Ruslara yeni yıl çağrısı: Biz bir ekibiz, yardım edecek birileri hiç olmadı, olmayacak

 • Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 29

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur


  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 72

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 19

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 48

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 44

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 6

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 71

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 33

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 17

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 70

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 93

  Sağlıkta GTA: San Andreas ın kodu sonsuzdur 5