Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 2019

Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 2019

Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 66 15.01.2019, 00:42

Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir!

Ten rengi, herhangi birinin özel bir özelliğidir.kişi. Birisi doğaya muhteşem bir görüntü verirken diğerleri her türlü kusuru ortadan kaldırarak sürekli acı çektirir. Sarı yüz cildi, kronik yorgunluğu veya iç organların bazı hastalıklarını gösterebilir. Yorgunluk ya da uyku eksikliği ile ilgili bir şey varsa, dinlenmek, canlandırıcı bir duş almak yeterlidir ve yüzünüzün nasıl parlayacağını ve renginin doğal ve sağlıklı bir görünüm haline geleceğini göreceksiniz!

cilt rengi

Cilt rengini değiştirmek için?

Bu soru birçok kadın tarafından soruluyoradil seks. Cevap oldukça basit: Doğru seçilmiş makyaj cilt rengini değiştirebilir ve tüm görünür kusurları gizleyebilir. Renk eksikliği ile yüz kremi, allık ve toz kolayca baş edebilir. Bu kozmetik renk seviyesine ve yüze sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, bu yanaklarda doğal ve sağlıklı bir allık için savaşmanızın gerektiği anlamına gelmez. Sonuçta, cildin rengi bile sağlıklı bir şekilde kaplıdır ve bakımlıdır!

Donma ve soğuk cildin ana düşmanlarıdır

Kötü hava, gürültülü rüzgar ve don tenekesiyalnızca sağlığınızı değil aynı zamanda cilt durumunu da olumsuz etkilemektedir. Aynadaki yansımanızın gözü hoşuna gitmediğini farketmekten şaşırdıysanız, aksine, umutsuzluğa mı sebep olur? Gözlerinin altında tehlikeli çuvallar göründü, yüzü soyulmaya ve cildinin renginin donuklaşmasına ve grileşmesine neden oldu. Bununla birlikte, umutsuzluğa kapılmayın ve panik içinde yenilmeyin. Durum düzeltilmesi kolaydır. Cildin donukluğuyla başa çıkmak, basit ve uygun fiyatlı araçlara yardımcı olacaktır.

sarı cilt

Kozmetik ürünleri

Bir sürü kozmetik mağazasıCildin rengini bile dışarı çıkarıp parlaklığına kavuşturan bakım ürünleri. C vitamini, antioksidanlar ve amino asitler içeren bu kozmetik ürüne yalnızca tercih yapmak yeterlidir. Aynı zamanda ışığı yansıtan parçacıklar cildin parlamasına yardımcı olur.

Ekspres demektir

Kendinizi farklı maskeler, cildiniz ile şımartınteşekkür ederim. Göz altında yorulma ve siyah daireler ile başa çıkma, bir saatin dörtte biri için uygulanması gereken sert kaynatılmış çaydan losyonlara yardımcı olacaktır.

Doğru sıcaklık seçimi

Sabahları serin canlandırıcı suyla yıkayarak başlayın. Sıcak su böyle bir prosedür için uygun değildir.

cilt rengini değiştirmek nasıl

Cildin yenilenmesi hakkında unutma

Nekrotik soyulma gibi bir prosedürCildin hücreleri, ona parlak bir görünüm kazandıracak. Haftada iki kez temizlemek için çeşitli peeling veya peeling kullanın, sonra sıkıcı ve mat bir ten renginden kurtulacaksınız.

En az dekoratif kozmetik

Makyajı akıllıca uygulayın. Yüzdeki kozmetiklerin fazlalığı herhangi bir görünümü bozabilir. Sedefli tozların yanı sıra, ışık yansıtan parçacıklar ile yüksek kaliteli bir kapatıcı ve astar elde etmek en iyisidir. Bu ürünler cilde sağlıklı ve doğal bir görünüm kazandırır.

Vitaminleri tüketin ve meyve yiyin

Vitaminler ve takviyeleri sadece enfeksiyonlara karşı koruma sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda cildi taze ve sağlıklı tutacaktır.

Yeşil çay tercih

Sabahınıza doğal bir antioksidan ve gençliğin kaynağı olan bir fincan yeşil çay ile başlayın.

Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 2019

Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 2019

Related news

 • Genç Futbolcu Mustafa Kapı, Milli Takım Forma Tanıtımına Damga Vurdu
 • Dolar, yönünü aşağı çevirdi
 • Omsk Bölgesi Gölleri: en popüler rezervuarlar

 • Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 58

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir


  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 20

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 85

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 99

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 53

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 94

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 40

  Sağlıklı bir cilt rengi, güzelliğin ve sağlığın garantisidir 8