Saç Şekilleri 2019

Saç Şekilleri 2019 Saç Şekilleri

Saç Şekilleri

Benzer İçerikler

Yorumlar

1

En İyi Saç Modeline Sahip Olmak İçin 10 Saç Şekli

Bazen, sahip olduğunuzu değerlendirmeniz gerekir. Aynısı saçlarınız için de geçerli. Saç tipinize en çok hangi modelin uyacağını öğrenin ve kötü saç tarzlarına veda edin.

 

Kalın Telli Saçlar İçin

En iyi kesim:New York şehri ünlü saç stilisti Amanda Shackleton 'kalın telli saçlarınız varsa, çok şanlısınız.' diyor.  'Çoğu kadın kalın telli saç uğruna cinayet işleyebilir.' Kısa modellerden uzak durun. 'Saçlarınız çok fazla kesilirse peruk gibi görünür.' diyor. Onun yerine, Jennifer Aniston'un saçı gibi kolay katlı modeli deneyin.

Görünüm:Kuaförünüzün çok kısa kesmesine izin vermeyin, en azından saçlarınız omuz hizasında olsun. Saçlarınızı berbat etmemek için, Shackleton yüz bölgenizde saçınızın bulunması gerektiğini ve bu şekilde daha zayıf görünebileceğinizi söylüyor.

 

Kabarık Saçlar İçin

En iyi kesim:Bazen bilinenin aksine, kabarık saç sizi mükemmel lülelerinizden mahrum bırakmaz. Kısa saçlı, zarif Tyra Banks modelini deneyin.

Görünüm:Kibar Banks görünümü istiyorsanız, bu kısa modele nasıl şekil vereceğinize odaklanmalısınız. Shackleton, kabarık saçınız kuru olabileceğinden, saçlarınızı en az birkaç günde bir yıkamanızı öneriyor. Delikli, yuvarlak, geniş fırçayla kuruttuktan sonra, 425 derecelik düzleştiriciyle saçlarınızı düzleştirin. İki ve üçüncü günler, krem sürerek ya da küçük parıltılar ekleyerek diplerden uçlara doğru hızlıca düzleştirin. Shackleton 'bu şekilde yapmak yıpranmış saçlarınıza seksi görünüm verecektir.' diyor.

 

 

Sıkı Kıvırcık Saçlar İçin

En iyi kesim:Jada Pinkett Smith gibi doğal saçlarınızı omuz hizasında, hacimli ve dalgalı şekilde kullanın. Moore Saç Tasarım Merkezinin sahibi Megan Moore 'Smith modelinin anahtarı saç kesim tarzında.' diyor. Yüzünüz açılır ve göz ve elmacık kemiklerinizi belirginleştirir.

Görünüm: Kuaförünüze saçınız kuruyken kesmesini söyleyin. 'Bu şekilde, saçınızın hatlarını daha detaylı görür ve gerektiğinden fazla kesmez.' diyor Moore. Diğer bir nokta; çene bölgesinden gittikçe incelen üçgen model tarz, yüzünüzün daha sevimli ve olduğundan küçük görünmesini sağlar.

 

İnce Telli Saçlar İçin

En iyi kesim:Shackleton ince telli saçların kısa süre içinde cansız ve ölü durabileceğini söylüyor. Jodie Foster gibi kısa, kabarık saç tarzı, saça hacim ve canlılık katar.

Görünüm:Shackleton 'amacınız ince telli saçlarınızı olduğundan kalın göstermektir.' diyor. 'Bu saç tarzında kat vermek olmazsa olmazlardan.' Saçınıza şekil verirken, üstte kalan kısımlara maşa ile şekil verin. Bu yöntem, saçınızı olduğundan daha çokmuş gibi göstererek göz algısı yaratır.

 

 

 

Kabarık Dalgalı Saçlar İçin

En iyi kesim:Marisa Tomei gibi orta uzunlukta katlı model, saçınızın kabarık dalgalarını dindirir ve böylece saçınız yüzünüzü kapatmaz. Tomei genelde saçlarını düzleştirirken, düzgün bir kesimle, saçlarının çok da güzel durduğunu bize kanıtlıyor.

Görünüm:Kabarık, dalgalı saçlar uzadıkça; daha çok görünürler. Mane Güzellik Salonu sahibi Kendall Ong 'kabarık ve yüzünüzü kapatan saçlarınızın doğal görünümünüzü bozmaması için kuaförünüze danışın.' diyor.

 

Kıvırcık Saçlar İçin

En iyi kesim:Andie Macdowell gibi kıvırcık saçlarınızı uzun, katlı şekilde kullanın. Ong 'bu şekilde kullanım, buklelerinizi daha uzun gösterir ve saçlarınız daha düzgün görünür.' diyor. Saçlarınızın kısayken ölü gibi görünmesini de engeller.

Görünüm: 'Saçlarınızın görünümünü olabildiğince küçültün çünkü kıvırcık saç saçı olduğundan çok gösterir.' diyor Ong. Kuaförünüze saçlarınızı içten biraz kırpmasını söyleyin.

 

Düz Kabarık Saçlar İçin

En iyi kesim:Kesim tek bir uzunluktuysa, kabarıklık çok büyük ve geniş görülebilir. Neyden bahsettiğimizi biliyorsanız, Salma Hayek'in tarz kitabını inceleyin.

Görünüm:Belirsizce bir kesim, saçı ensede çok bırakabilecek, üçgen modele sebep olur. Fazladan bir etki de saçınızı olduğundan banal gösterir. Kesiminiz fazlasıyla kat içermeli.

 

İnce Düz Saçlar İçin

En iyi kesim:Moore 'Helen Mirren'in çene boyundaki saç kesimi, saçı hacimli gösterebilecek mükemmel bir model.' diyor. Saç görünümünü canlandırmak için kahküller eklemek de diğer harika bir çözüm.

Görünüm:Kuaförünüze saçınızı olduğundan kalın gösterecek olan katsız, kısa bir model sorun. Ustura ve makastan uzak durun. Yüzünüzün etrafındaki küçük saçlar güzel bir görünüm verir. Saç tepenize hacim vermesi için yuvarlak bir fırça kullanın.

 

İnce Kıvırcık Saçlar İçin
En iyi kesim:
Saçınıza güçsüz bir görünüm verecek modelden uzak durun. Meg Ryan gibi saçınızı kısa ve katlı bir model kullanarak saçınızı hacimlendirin.

Görünüm: 'Bu tarzla doğal duruşunuz ön plana çıkacak. Katlar, buklelerin ortaya çıkmasına neden olacak.' diyor Ong. Uzun saç saçınızı iri göstereceğinde, kısa ya da çene boyunda bir model kullanın.

Saç Şekilleri 2019

Saç Şekilleri 2019

Related news

 • 2019’ün Rengi Seçildi
 • Çikolatalı Bisküvili Pasta Tarifi
 • Oyun için hangi işletim sistemi daha iyi Öneriler
 • TRAKYA KAHVALTI SOSU TARİFİ
 • Çocuğunuz sürekli kusuyorsa

 • Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri

  Saç Şekilleri