Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 2019

Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 2019
24.08.2019

Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 71

Sınırsız İnternet'i "Tele2" ye nasıl bağlayabilirim? Basit, kullanışlı, ucuz!

Modern iletişim cihazları,Internet'e istediğiniz zaman ve neredeyse dünyanın herhangi bir yerinden erişmek için mükemmel bir fırsat. Bilgisayarı olmayan insanlar için, bu, küresel ağı kullanmanın tek yoludur. Bu nedenle, Tele2'nin sunduğu hizmetlerin popülaritesi her geçen gün artıyor.sınırsız Internet'i TV2'ye nasıl bağlayabilirim?

Henüz bağlanmayan birkaç kişimobil İnternet, yanlışlıkla bu hizmetin maliyetinin çok yüksek olduğuna inanıyoruz. Öyle değil. "Korkunç Ucuz İnternet" tarife kullanan aboneler, İnternet "Tele2" nin basit, kullanışlı ve ucuz olduğunu biliyor.

Uygun tarifeler, çeşitli siteleri kolayca ziyaret etmenizi, satın alımlar yapmanızı, çeşitli programlar kullanabilmenizi ve arkadaşlarınızla iletişim kurabilmenizi sağlar.

"Tele2" şirketi oldukça ünlüdür, üniteleri tüm dünyada bulunmaktadır. Son zamanlarda, şirket müşterilere ek bir hizmet - sınırsız Internet sunuyor.

Cep telefonundan İnternet

Mobil trafik herhangi biri için kullanılabilirBir tür eylem: Uygulamaları indirin, içeriği izleyin veya sadece dünya çapında geniş alanlarda "yürüyün". Bu çok uygundur, çünkü İnternet her zaman ulaşabilir olacaktır.

Mobil İnternet nasıl bağlanır?

Şirketin resmi web sitesindekullanıcılar kişisel dolaplar oluşturabilir ve ayrıca sınırsız İnternet'i "Tele2" ya nasıl bağlayacağınızı anlamaya fırsat bulabilirler. Hizmeti etkinleştirmek için kişisel hesabınıza gitmeniz gerekir. Ardından talimatları izleyerek mobil İnternet'i etkinleştirmeniz gerekir.

sınırsız internet tele2

Operatörler ücretsiz olarak 611'i arayarak operatörler ile iletişim kurabilir. Talep üzerine uzmanlar "İnternetten telefonla" hizmeti etkinleştirir.

Etkinleştirmek için şunları kullanabilirsiniz:USSD-komuta. Anahtar kombinasyonu "Tele2" şirketinin web sitesinde bulunabilir. Sınırlı İnternet'i bu şekilde "Tele2" ne nasıl bağlayacağınızı operatörlere sorabilirsiniz, çünkü bu servis tüm bölgelerde mevcut değildir.

Sınırsız Opera Mini

sınırsız internet

Bu tarife planı benzersizdir çünkü"Tele2" bunu sunan tek şirkettir. Güçlü Opera Mini tarayıcısının bir özelliği, verileri sıkıştırmaktır. Bu, trafiği önemli ölçüde azaltır.

Bu tarife kullanılarak, kullanıcı Opera Mini tarayıcısını kullanarak internete erişebilir. Başka tarayıcılar kullanıyorsanız, hizmeti farklı bir ücret ödemeniz gerekecektir.

Bu tarife tarayıcıları Opera Mobile veya Opera Browser için geçerli değildir dikkati çekiyor. Opera Mini'nin uygun bir sürümü doğrudan "Tele2" şirketinin web sitesinde indirilebilir.

Tarife nasıl abone olunur?

Opera Mini tarayıcısı aracılığıyla sağlanan tarife planına aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

 • 611’de operatörle irtibat kurun ve hakkında bilgi verinBu tarife kullanma arzusu. Bu durumda, kullanıcının pasaport verisi gerekli olacaktır, bu yüzden çağrı sırasında ellerinde olduklarından emin olmak için değerlidir.
 • USSD komutunu kullanın. Cep telefonu klavyesinde, sayıların bir kombinasyonunu aramanız ve ara tuşuna basmanız gerekir. Tarife otomatik olarak bağlanacaktır. Bu kombinasyonu şirketin internet sitesinde bulabilirsiniz.
 • "Tele2" web sitesinde hesabınıza giriş yapın ve bu servisi etkinleştirin.

Tele2 tarafından sunulan ana tarifeler

"Tele2" şirketi, kullanıcılara ve gelecekteki müşterilere zamanında, tüm servisler hakkında tam bilgi alabilmektedir. Bu nedenle, site ilgilendiğiniz tüm sorulara cevap bulabilir.

Şu anda, mobil şirket temsilKullanıcıların dikkati oldukça farklı tarifeler ve ek fırsatlar oldukça geniş bir seçimdir. Operatörler tarife planlarını anlamanıza ve belirli bir durumda en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olacaktır.

Hizmet paketi "Ortak".Bu tarife planı bir fırsat sunuyorBu operatörün aboneleri ile ücretsiz iletişim kurabilir. Ev alanından yapılan çağrılar için abonenin tarife paketine dahil olan 3000 dakikalık bir süre için dakika başına 50 kopek ücret alınacaktır.

Içinde bulunan "Tele2" abonesine çağrı yapın.başka bir bölge, dakikalar mevcut olduğu sürece ücretsiz olacaktır. Daha sonra dakikada 50 sente haberleşebilirsiniz. Paket 500 ücretsiz SMS mesajı içerir. Mobil interneti kullanmak çok uygun. Ücret, yalnızca trafik 500 megabayttan fazlaysa ücretlendirilir. Bu tarife paketinin fiyatı 750 ruble.

Avantajlı paket "Uzman" dır.Bunu kullanarak abone anonim çağrılar alırAynı bölgede bulunan tüm Tele2 kullanıcılarının numaralarına (giden ve gelen). Kullanım eşiği 1500 dakikadır. Dahası - 50 kopyada. İnternet sınırlıdır, tam paketin fiyatı 400 ruble.

Sınırsız İnternet - basit ve güvenilir!

Bugüne kadar, daha fazla olan abonelerAğda geçirdikleri sürenin miktarı, sınırsız İnternet içeren tarife paketleri satın alma fırsatına sahipler. "Tele2" tüm müşterilerin ihtiyaçlarını dikkate alır. Bu fark edilmeden gidemez. Daha fazla ödeme yapmak istemeyen kullanıcılar sınırsız İnternet'i "Tele2" ye nasıl bağlayacaklarını biliyorlar.gün için internet

Nasıl bağlanacaksınız?

"Sınırsız İnternet" servisini aktif hale getirmek("Tele2"), şirketin web sitesinde bulunan kişisel hesabınızda çalışmanız gerekir. Bunu USSD isteğini kullanarak da yapabilirsiniz. Bir günlüğüne internet 4.5 rubleye mal olacak. Herhangi bir nedenle, kullanıcı tarife paketini iptal etmek istiyorsa, kişisel hesabınıza gitmeniz ve seçeneği kapatmanız gerekir.

internet tele2Nasıl bağlanacağını bilen kullanıcılar"Tele2" de sınırsız İnternet, ek seçenekleri kullanma fırsatına sahip. Bir modem satın alırsanız, dizüstü bilgisayarınızdan veya bilgisayarınızdan çevrimiçi olarak gidebilirsiniz.

Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 2019

Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 2019

Related news

 • Beş Tepe Mutfak Havlusu Kenar Modeli Yapılışı Videolu Açıklamalı
 • Türkçe Aliexpress Rehberi: Alışveriş Yapmak, Kargo Takip, Güvenli mi, Kuponlar
 • Rom nasıl içilir: gelenekler, tavsiyeler ve önemli puanlar
 • Çok İzlenen Videolar
 • Octenisept ilaç. Kullanım talimatları

 • Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 39

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz


  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 32

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 86

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 80

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 79

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 45

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 53

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 58

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 49

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 7

  Sınırsız İnterneti Tele2 ye nasıl bağlayabilirim Basit, kullanışlı, ucuz 60