20.06.2019

Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 57

Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası

Birçok ev hanımı, çoğunlukla,Bu sürpriz ve konuklar ve ev için böyle bir aşçı olurdu. Krep ile İtalyan salatası, hem şenlikli bir masa hem de doyurucu ve olağandışı bir akşam yemeği için uygundur. Dahası, hazırlamak o kadar zor değildir.

Kreplerle İtalyan salatası

Hızlı Tarif

İtalyanlar çok hassaspişirme, ancak mutfaklarında hızlı atıştırmalıklar vardır. Özel eğitim gerektirmezler ve bu nedenle popülerdirler. Ve bir salata (bir İtalyan tarifi), zorla dahil edilen krepler de istisna değildir. Bunu gerektirir:

 • hazır ince krepler (dondurulabilir);
 • füme jambon;
 • yumuşak peynir;
 • çukurlar zeytin;
 • yaprakları;
 • soğan.

Tüm malzemeler şeritler halinde kesilir. Peynirin yanı sıra. Haşhaş kırıntılarına kesip küp haline getirmek tercih edilir. Yeşiller ince doğranır, ayrılmış soğanlarla karıştırılır. Bir pansuman olarak, mayonez, sos veya limon suyu kullanabilirsiniz. Krep ile İtalyan salatası daha çok ve Rus festival masalarında görünmeye başladı, ancak biraz farklı pişiriyorlar.

 marul, İtalyan tarifi, krep

Rus adaptasyonu

Bu tarife şunlar gerekecek:

 • beş çiğ tavuk yumurtası;
 • patates nişastası (slayt olmadan 5 çay kaşığı);
 • Sarımsak tadı;
 • elma sirkesi (1 çay kaşığı);
 • soğan;
 • tütsülenmiş tavuk jambonu.

Birçok ev hanımı, krep pişirmeyi tercih ederbağımsız bir şekilde,. Özellikle onlarla birlikte yemekler daha lezzetli olduğundan. Rus yorumunda krep bulunan İtalyan salatası, krep pişirmeyle başlar. Bu kadar zor değil.

Salata için krep

Yumurta çırpma veya karıştırıcı kadar yendigüçlü köpük oluşumu, sonra yavaş yavaş nişasta tanıtmak. Kütle durmazken karıştırın, aksi takdirde krep kolay ve havadar görünmez. Lezzet için biraz baharat veya tuz ekleyebilirsiniz. Krepler, birkaç saniye boyunca sıcak tavada pişirilir, diğeri ise diğeriyle yapılır. Daha sonra soğumaya bırakılırlar, sonra sadece şeritler halinde kesilirler.

Krep ve sucuk İtalyan salatası

Marinovka yayı

Krep ve tavuk İtalyan salatası elde edilirÖnceden marine edilmiş soğan ise, özellikle ihale ve baharatlı. Bu oldukça basit bir şekilde yapılır. İlk olarak soğan yarım halka halinde kesilir, daha sonra tuz ve elma sirkesi ilave edilir. Marinovka'nın daha hızlı olmasını sağlamak için elinizle her şeyi hafifçe çarpabilirsiniz. Sadece 5-10 dakika yeterlidir, ve soğan ıslatılır, yumuşak, sulu ve tatlı bir lezzetle olur.

Yemek aperatifleri

Hazırlık bittiğinde devam edebilirsinizdirekt pişirme Krep ve füme jambon şeritler halinde kesilmiş, onlara soğan ekleyin. Sarımsak bir rende ile ovulur. Bazen ev hanımları tercihlerine bağlı olarak salataya yeşil ekşi elma veya yeşillik ekliyorlar. Bazıları ayrıca ek bir bileşen olarak konserve mısır kullanırlar. Bir pansuman olarak tartar ya da peynir sosu idealdir. Krep ile İtalyan salatası istediğiniz gibi - meyve bile pişirilebilir!

Krep ve tavuk İtalyan salatası

Tatlı meze

Çoğu zaman bu tarif pişirme için kullanılırçay, kahve, likör veya köpüklü şarap için tatlı. Çok miktarda meyve suyu (narenciye meyveleri) vermeyen herhangi bir meyveye ve yukarıda tarif edilen yönteme göre pişirilebilecek kreplere ihtiyacınız olacaktır. Malzemeler karıştırılır, daha sonra yoğurt veya ekşi krema ile terbiyelenir. Bazıları yoğunlaştırılmış sütleri bile tercih eder, ancak bu bir lezzet meselesidir.

Tavuk ve jambon nasıl değiştirilir?

Her mutfak her zaman sigara içilmezbacak veya yağlı jambon. Ama krep ve sosisli bir İtalyan salatası var! Bu durumda, hem haşlanmış hem de tütsülenmiş çeşitleri kullanabilirsiniz. Özellikle bir salatada her iki çeşit de bir arada. Pişmiş sosislerin önceden kızartılmış olması ve ince şeritler halinde kesilmesi dikkat çekicidir. Füme çeşitleri de aynı şekilde parçalamak daha iyidir. Tuz ve baharat eklenemez.

Krep ile İtalyan salatası olabilirherhangi bir garnitür ve sıcak için hazırlanır, ancak özellikle iyi haşlanmış patates ve haşlanmış et ile kombine edilir. Buna ek olarak, tabak oldukça tatmin edici oluyor, bu yüzden büyük bir aile için bile büyük miktarlarda pişirmek gerekli değildir. Bazı tecrübeli ev hanımları, füme jambon ile reçete bir nar taneleri ekliyor, böylece salata sadece lezzetli değil, aynı zamanda yararlı.Related news

 • Dereotu neelre iyi gelir dereotunun faydaları
 • Yatak Odası İçin Dekoratif Ayna Modelleri
 • Tavşanlar pislikçi - dev evcil hayvanlar
 • Muhtemelen Siz Bu Grubu Tanıyorsunuzdur Ama Hâlâ Keşfetmeyenler İçin Devicsden Birbirinden Muhteşem Şarkılar
 • Esnemeyi tetikleyen diğer faktörler

 • Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 6

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası


  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 94

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 56

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 71

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 10

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 97

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 31

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 39

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 53

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 42

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 64

  Rus yorumunda kreplerle İtalyan salatası 18