Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 2019

Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 2019
24.08.2019

Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 29

Rus melodram "İhale çağının krizi". Aktörler, kahramanlar ihale yaşı

"Kriz" adı verilen yeni bir gençlik dizisiihale yaş "- yetişkinlik Bunlar ilk adımlar girmek 17 yaşındaki kız, iyi arkadaşlarından, bir tarih anda yanında büyük ve ciddi ünlü ünlü aktörleri görünüyor kendi sorunları kahramanlarından her biri her zaman kolay veya başarılı değil .. Filmde genç acemi aktörler vuruldu, "kendilerine çok yakın bir zamanda yaşadıkları" ihale yaşı ".

Kısacası arsa hakkında

Aktörler "İhale Yaşı"

Bu gençliğin merkezindekomedi ve melodramatik diziler, yakında 18 yaşına girecek üç arkadaştı. Biraz daha fazla ve Anya, Shura ve Julia yaşlanacaklar, hala önümüzde: aile, çocuk, ev, kariyer ve gerçek yetişkin hayatı. Bu arada, bir deneme ve hata zamanı, bir arama dönemi var. Kızlar kendilerini yeni mesleklerde denerler, gelecekteki mesleğin zor bir seçimini yaparlar, aşık olurlar, kısmi yollar, sözlerini ve davranışlarını cevaplamayı öğrenirler. Ve bazen kendilerini tereddüt etmeden, en umutsuz ve unchildish maceralarına atıyorlar. Kahramanların her birinin kendi hayatı, sorunları ve günlük endişeleri vardır. Dizinin taslağı, modern genç insanların nasıl yaşadıklarını, yaşadıklarını ve her gün yüz yüze olduklarını açıkça göstermektedir. Aktörler "ihale yaşı", karakterlerinin ruh halini ve duygularını hissetmeye çalışmaktan fena değil.

Alexander veya Sashka, Shura, sık sık denirarkadaşlar, tabiki, ondan daha yaşlı olan öğretmenine aşık oldular. 16 yıldır onu görmedim çünkü fazla Sasha Ermakova başka bir sorun, bu, doğum anne ile ilişki kuramaz. Şimdi döndü ve nasıl yaşayacak? Sasha ailesinde ona bir yabancı ne Kozyabinym arkadaşım, yanına taşınmak daha iyidir.

Yulia Kuzmina'nın kişisel yaşamında da sorunları var. Onunla birlikte yaşadığı bir erkeği var ama sürekli olarak değiştiriyor. Kız bu zor ilişkileri durdurmaya ve başka birini bulmaya çalışıyor. Bu sadece o kadar kolay değil.

Üçüncü arkadaşı - Ani Silkina,Hayat, sık sık ruh halinin değişmesi, kafasındaki rüzgâr ve sanrılar için olmasaydı, başarılıydı. Kendisini arar, derslerini, hobilerini ve sürekli ucubelerini değiştirir. Tüm icatlarının babacığından yeterli paraya sahip olması iyi bir şey.

"İhale çağının krizi." Aktörler ve roller

"Gentle age" serisinin aktörleri

"Kriz" serisinin kahramanları ile tanıştıihale yaş", içlerinde genç izleyici kendilerini bulabilirsiniz. başlıca rollerini Maria Poezzhaeva Ksenia Surkov ve Christina Isaikina gibi böyle genç aktrisler tarafından oynanır. Poezzhaeva öğretmen veterinere ve ona aşık okuyor Shura, oynar. Onun kahraman çok hoş bir kız, hangi sürekli hikayeleri çeşitli yapışır ve genellikle kendilerini korumak için. on yıldır kendi karakterinde daha eski Aktris Maria Poezzhaeva. o tanınmış olan film çalışır amacıyla pervasızca yalan, o yüzden sahip aktörün tecrübesi, bulutlar dolaşmaktadır. onların karakterden daha yaşlı ve n diğer aktörler. Bir ihale yaş onlar geçirilebilir, ama bunu unutmadık.

Ani Silkina'ya gelince, zenginlerden kızlarAilesi, daha sonra genç bir kadın olan Xenia Surkova tarafından oynanır (sadece 27 yaşında), ama zaten iyi bilinen bir oyuncu. Kahraman Poizhaeva, romantik doğa, karakter Surkova - aksine ayık hesaplama ile pragmatik bir kişi. Bir sorun, kendini anlayamıyorum. İyi olan birçok şeyi denemek için bir fırsattır.

Julia üç aktrisin en genç oynar, ChristineIsaykin son zamanlarda 20 yaşındaydı. Ona göre eroinine en yakın şey o. Ama onun patlayıcı karakteri, eksantrik, ama çabuk kolayca yatıştırdı. o çalışır halde genç yaşına rağmen, o zaten iyi, en az bir, erkeklerle bırakamayız hovarda ve polis, tanırdı.

Diğer karakterler ve aktörler

"Gentle age", genç aktörlerin genç aktörler tarafından oynadığı bir dizidir.

"Nazik yaş", aktörler ve rolleri

Erkek karakterler arasında özel bir yer yer alıyor.Shura'nın arkadaşı Lesha Kozyabin. Orduya katılmak istemese de, askeri yaşta genç bir adam. O çırpındı, ama bu onu Sasha'nın gerçek bir arkadaşı olmaktan alıkoymadı. Lyosha'nın rolü Alexander Grashin tarafından yapıldı, bu onun ilk rolü. Ve öyle görünüyor ki, onu başardı. Bütün kızlar diğer erkek karakterden memnunlar - Sasha Antipov. Saksofoncu, romantik ama çok prensipli bir adam. Antipova'yı oynayan 23 yaşındaki Nikita Volkov. Onun ekran kahramanı beş yıl boyunca aktörden daha yaşlı. "Gentle age" serisinin aktörlerinin nasıl seçildiğini merak ediyorum.

Dizide oynayan ünlü aktörler

Bu genç resimde iyi bilinen, hatta ünlü aktörler oynadı. Belki de filmde çok fazla ekran zamanı yoktur, ancak onların katılımı tonu şov olarak belirler.

"İhale çağının krizi." Aktörler ve roller

Yani, Ani Silkina'nın ebeveynleri olarak, seyircilerMaxim Vitorgan ve Alice Grebenshikov'u görecekler. Olga Tumaykina, Natalia Iokhvidova, Evgeny Tsyganov, Alexandra Rebenok - diğer projelerdeki tüm tanıdık yüzler. Oyuncular "Gentle Age" dizisi için oldukça büyük. Aktörler ve rollerin hepsi burada değil. Ama asıl olanları anlatmaya çalıştık.

Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 2019

Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 2019

Related news

 • Mor beyaz kolay havlu kenarı
 • Merkez Haberleri: Gri kategoride aranan PKKlı terörist teslim oldu
 • Bahtiyar Bin İbrahim
 • Sanatsal araçlar
 • Sakal

 • Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 80

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı


  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 87

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 99

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 73

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 51

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 70

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 44

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 97

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 84

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 92

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 42

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 20

  Rus melodram İhale çağının krizi. Aktörler, kahramanlar ihale yaşı 75