Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum 2019

Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum 2019 Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

St. Petersburg en büyük şehirlerden biridirÇok sayıda farklı kurumda yoğunlaşan Rusya. İhtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz: restoranlar, alışveriş merkezleri, ofis binaları, eğlence parkları ve daha fazlası. Sonuç olarak, kendinizi St. Petersburg'da bulursanız, o zaman bir seçim probleminiz olabilir. Nereye gitmeli? Ne görmeli? Şehirde çok sayıda olmasına rağmen, istediğiniz tüm önemli yerlere yürüyerek gidebileceğiniz seyahat programlarını her zaman indirebilirsiniz.

Peki ya restoranları? Sonuçta, her gezgin sadece bu tipteki en iyi restoranları ziyaret etmek istiyor. Yerliler bile ülke çapında ünlü olan restoranı ziyaret edeceklerdir. Fakat böyle birçok kurum var. Ne seçilir? Bu makalede, restoran Royal Beach (St. Petersburg) hakkında ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz gibi, bu soruyu yanıtlamanıza yardımcı olacak. Bu şehirdeki en ilginç, lüks ve çekici yerlerden biridir, bu yüzden kesinlikle buna dikkat etmelisiniz.

Yani, restoran Royal hakkında bilmeniz gerekenlerPlaj (St. Petersburg)? İlk olarak, yeri ve çalışma süresi. İkincisi, size yemeklerden neler sunabileceği. Üçüncü olarak, bu kurumu ziyaret etmek isteyip istemediğinize karar verebileceğiniz müşteri geri bildirimi.

adres

restoran kraliyet plaj spb

Zaten anlayabileceğiniz gibi, restoran Royal Beach(St. Petersburg) St. Petersburg'da yer almaktadır, ancak bu şehir çok büyüktür. Bu nedenle, onun adresini açıklığa kavuşturmak için hala gereklidir. Yani, restoran Krestovsky Adası'nda ve Güney Yolu olarak adlandırılan caddede. Tam adres hakkında konuşmak gerekirse, şu şekilde görünüyor: Güney yol, 14.

Haritaya bakarsanız, görebilirsiniz.Restoran doğrudan Petrovsky Fairway'e bakan sahilde yer almaktadır. Böylece, nerede olacağınızdan çok keyif alacaksınız. Ama hatta yiyeceklerden bile bahsetmedik! Ama sonuçta, restoran Royal Beach (SPb) gerçekten ona sahiptir. Ancak, şimdilik, bu kurum çalıştığı zaman, daha ilginç bir noktaya dikkat etmek gerekir.

Oraya nasıl gidilir?

metro adası

Bu restorana gitmeye karar verirsenizNe zaman çalıştığını bilmelisin. Doğal olarak, önce ona ulaşmalısın. Adresi zaten biliyorsun. Ancak, bazı yararlı talimatlar verebilirsiniz. Her şeyden önce, doğrudan adanın kendisine ulaşmanız gerekir ve bunu örneğin metroyu kullanarak yapabilirsiniz. "Krestovsky Adası" metro istasyonundan çıkmanız gerekiyor. Ve orada iki seçeneğin olacak.

İlk olarak, Ryukhin caddesinde güneye gidebilirsin.adanın güney sahiline doğru ilerleyin ve Krestovsky Stadyumu yönünde ilerlerken Krestovsky Prospekt'e dönün. Bir noktada, Krestovsky Prospekt Güney yoluna geçiyor ve zaten bu caddede bir restoran olduğunu biliyorsunuz.

Ama ayrıca metro istasyonunda inebilirsiniz"Krestovsky Adası" ve hemen yaya Pil yolu boyunca Seaside Zafer Parkı üzerinden stadyumun yönünde gidin. Bu yol bittiğinde, soldaki tenis caddesine dönmelisiniz ve doğrudan restorana gideceksiniz. Şimdi oraya nasıl gidileceğini ve oraya nasıl gideceğini biliyorsun. Royal Beach restoran çok uygun ve kullanışlı. Ve kısmen bunun yüzünden o çok popüler.

Çalışma modu

restoran kraliyet sahil menüsü

Bir sonraki önemli nokta, çalışma şeklidir.restoran Royal Beach. Ziyaretçiler, kapalı kapılarla karşılaşmamak için kuruma ne zaman gelebileceklerini bilmek önemlidir. Neyse ki, bunun olasılığı çok küçüktür, çünkü kurum on iki saat çalışır. Ve eğer kahvaltı yapmıyorsanız, o zaman bu restoranı kolayca ziyaret edebilirsiniz. Gerçek şu ki, çalışmasına öğleden sonra saat 12: 00'de başlıyor. Ne kadar uzun sürdüğü göz önüne alındığında, zaten gece yarısı kapanacağı sonucuna ulaşabilirsiniz. Buna göre, mutlaka ziyaret etmek için yeterli zamanınız olmalı.

Müşteri Desteği

restoran kraliyet plaj yorumlar

Odaklanmamayı tercih edersenizreklam metinleri ve bu müşterilerin gerçek değerlendirmeleri için, o zaman bu restoran kesinlikle sizi memnun edecektir. Gerçek şu ki, ağdaki Royal Beach restoranıyla ilgili hemen hemen tüm incelemeler olumludur, bu nedenle bu kurumda müşterileri neyin cezbedeceğini tam olarak öğrenebilirsiniz. Doğal olarak, her zaman web üzerinde incelemeler bulabilir ve bunları tamamen okuyabilirsiniz, ancak bu makalede, bu kurumda gerçek müşterilerin neleri takdir ettiği hakkında kısa bir açıklama bulacaksınız.

Birincisi, birçok insan dışarıdanRestoran çok lüks görünüyor ve pek çok ziyaretçinin içeri girip girmeyeceği konusunda şüpheler var, çünkü pahalı olacağından korkuyorlar. Gerçekte, fiyatlar kabul edilebilirden daha fazladır, bu yüzden üzerinde bir servet harcamadan yiyebilirsiniz.

İkincisi, hemen hemen tüm mutfakların yüksek kalitesini, yani sıradan standart yemekleri ve şefin kendisinin hazırladığı enfes özel yemekleri kutlamak.

Üçüncü olarak, insanlar çok dikkatsadece restoranın içinde değil, dışarıda da (örneğin taksi çağırırken) size yardımcı olabilecek nazik, kültürlü ve profesyonel personel. Ayrıca, insanlar restoran Royal Beach'in konumunun rahatlığını not eder. Bu kurumun adresini hatırlamak gerçekten çok kolay ve restoranın bulunması çok kolay ve ona ulaşmak zor değil.

Genel olarak, bu gerçekten bir kurumdurSt. Petersburg'da yaşamak ya da iş için buraya gelmek veya rahatlamak durumunda dikkatinizi hak ediyor. Ancak, restoranda hangi yemeklerin servis edildiğini size söylemezseniz, inceleme yine de eksik kalacaktır.

Salata ve aperatifler

 restoran kraliyet sahil

Restoranda Royal Beach menüsünde gerçektenOndan fazla farklı bölümden oluştuğu için etkileyici. Doğal olarak, bunlar makalede anlatılmayacaktır, ancak en popüler olanları tanımak ve aynı zamanda orada en uygun ve en lüks yemeklerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yani, salata ve aperatifler hakkında konuşursak, o zamanBu bölümdeki en ucuz yemek sıcak füme ördek ile olivandır. Bu incelikten bir porsiyon için sadece 350 ruble verecektir. Ama daha lüks bir şey istiyorsanız, o zaman bu restoranın en sıra dışı yemeklerinden biri olarak kabul edilen sığır bonfile, kiraz domates, mini biber ve patates salatası, sizin için idealdir.

Gördüğünüz gibi, restoran Royal Beach'teki fiyatlarkabul edilebilir, ve seçim menzili ile ilgileniyorsanız, o zaman gerçekten etkileyici. Salatalar ve aperatifler bölümünden iki yemek öğrendiniz, ancak onlardan sadece on tane var.

çorbalar

Çorbalar için de tadabilirsinizçok farklı yemekler. Çok fazla para harcamak istemezseniz, sadece 280 rubleye mal olacak, ev yapımı erişteleri olan basit ama çok lezzetli bir tavuk suyuna dikkat edebilirsiniz. Ama eğer lüks istiyorsanız, o zaman 600 ruble ödemeniz gereken karidesli tom-yam sipariş edebilirsiniz.

sıcak

restoran kraliyet plaj fiyatları

Tabii ki, bu bölüm deHerhangi bir ziyaretçi için en önemli. Ve hatta burada, örneğin, taze sebzeler, peynir tortilla, fındık sosu ve domates salsa ile pişirilmiş bir tavuk gibi en pahalı yemekleri bulamayacaksınız. Bu etkileyici yemek için, en pahalı çorba veya salata, yani 650 ruble gibi ödeyeceksiniz. Ama özel ve inanılmaz bir şey sipariş etmeye hazırsanız, o zaman kesinlikle genç patates ve tartar soslu bir füme sterlet fileto seçmelisiniz.

Soğuk marşlar

Şey, ana menü öğeleri zaten göz önünde bulunduruldu.Yani şimdi daha az popüler, ama yine de soğuk atıştırmalıklar gibi oldukça topikal bölümlere bakabilirsiniz. Basit ve lezzetli bir öğle yemeği isterseniz, her zaman salamuralı soğan ve sıcak haşlanmış patates ile ringa balığı filetosu alabilirsiniz. Ancak lüks seçenekler de mevcut. Örneğin, 850 ruble için incir reçeli ve fındık ile çeşitli peynirler sipariş edebilirsiniz.

tatlılar

kraliyet sahil restoranı

Doğal olarak, her bir kişi ilgileneceksadece temel yemekler değil, aynı zamanda tatlı, bu restoranda da tatlı bir şey sipariş edebilirsiniz. Sadece 80 ruble için biraz reçel sipariş edebilirsiniz, ve çok fazla zevk var. Ve gerçek bir gurme iseniz ve bu incelik için 420 ruble vermeye hazırsanız, bir fıstık cheesecake alabilirsiniz.

Çocuk menüsü

Bu restoranı ayrıca çocuklarla da ziyaret edebilirsiniz.çünkü, özellikle en küçükler için tasarlanmış on farklı yemek bulabileceğiniz ayrı bir çocuk menüsü vardır. İsterseniz, herkes için geçerli olacağından, basit bir tavuk suyu siparişi verebilirsiniz, çünkü porsiyon başına sadece 190 ruble maliyeti vardır. Eğer çocuğunuzu şımartmak istiyorsanız, o 380 ruble olduğunu iki katı kadar harcama yapabilirsiniz, ancak çocuğunuz pike-levrek fileto, buğulama sonucu almak ve bir sebze püresi ile servis olacaktır.

En pahalı çanak

Eh, sonunda neye bakabilirsinYemek tüm menüde en pahalı ve ne kadar maliyeti. Yani, bu sebze salatası ve ardıç meyveleri soslu biftek "Ribay" dir. Çok lezzetli ve oldukça egzotik geliyor, değil mi? Ama bu zevk için 2,200 ruble ödemeniz gerekecek. Hala lüks restoranların çoğu kadar değil, ancak akşam yemeği için buraya gitmeden önce farkında olmanız gerekiyor. Ve şimdi biliyorsunuz ki, burada yüzlerce ila iki bin ruble arasında değişen çeşitli yemekler bulacaksınız.

Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum 2019

Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum 2019

Related news

 • Tavan için spot ışık: seçim ve kurulum özellikleri
 • 10 kasım ile ilgili şiirler
 • Elma Sirkesi Kilo Verdirir Mi: Elma Sirkesiyle Zayıflama
 • Vavin Giyim Elbise Modelleri
 • Banyo için görünmez kapaklar

 • Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum


  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum

  Royal Beach Restaurant, St. Petersburg: adres, menü, çalışma modu, yorum