Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 2019

Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 2019
19.09.2019

Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 63

Restoran "Old Town" Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar

Krasnodar en ilginçlerinden biri.Rusya Federasyonu şehirleri. Bu yerellik oteller, pansiyonlar, restoranlar, barlar, kafeler çok sayıda yanı sıra diğer heyecan verici yerleri değildir den fazla 850 bin ev. İnsanlar ve net bir avantajdır. Bu durumda, gerçekten iyi bir beslenme yerleri bulmak için son yıllarda bazı inanılmaz zorlaşır, ama merak etmeyin, bugün Krasnodar birkaç dakika vardı çünkü ve itiraz nereye çalışmak bir kurum ayrıntılı olarak tartışmak değil sadece yetişkinler için değil ve çocuklar.

Restoran "Eski Şehir" (Krasnodar)

Restoran "Eski Şehir" (Krasnodar) -uzun yıllar bu şehirde yemek için gerçekten harika bir yer. Burada modern iç mekan, kusursuz servis seviyesi, yüksek kaliteli yemekler ve aynı kabul edilebilir fiyatlarla. Bu arada, bunlar sadece kelimeler değil, bu restoranın müşterilerinin söylediği şeylerin pratik olarak tırnakları. Bu nedenle, bu makalede, bu lokanta hakkında ayrıntılı olarak konuşacağız, menünü tartışacağız, incelemelerin yanı sıra diğer yararlı bilgilere de değineceğiz. Şimdi başlayalım, hemen şimdi!

Temel Bilgiler

Çalışma restoranı "Eski Şehir" (Krasnodar)müşterilerine yemek teslim hizmeti vermek için ofislerine veya evlerine hizmet veren kuruluşların sayısına aittir. Ayrıca, bu kurumun ana avantajlarından birinin, bu durumda 2500 ruble arasında değişen ortalama fatura olduğunu da belirtmek gerekir.

Bu arada, kompozisyonda söz etmek de önemlidirBu tesis, bir sıcaklık ve konfor atmosferinin olduğu küçük ama oldukça rahat bir verandaya sahiptir. Bu sayede herkes harika zaman geçirebilir ve rahatlayabilir. Restoran "Old Town" (Krasnodar) oldukça büyük bir binada faaliyet gösteriyor ancak bu, Wi-Fi'nın neredeyse her köşesinde mevcut olmasını engellemez.

"Eski Şehir" (Krasnodar, restoran, Machugi)

Ayrıca bu restoranı ya da restoranı ziyaret etmek içinOrada ne tür bir mutfak deneyebileceğinizi anlamanız gerekiyor. Bu durumda, özellikle Kafkasya yöneliminin klasik ve modernize edilmiş tariflerine göre hazırlanan mutfak şaheserleri hakkındadır.

Konum, rehber, çalışma takvimi

Ve hangi caddenin "Eski" olduğunu biliyorsun.şehir "(Krasnodar, restoran)? Machugi, bu yazıda tartışılan ve yeni ziyaretçilerin her zaman hoş karşılandığı yerin bulunduğu bu güzel şehrin caddesidir. Kısacası, halka açık lokantaların tam adresi şu şekildedir: Machugi Sokağı, ev No. 111.

Bu arada, bu restoranda herkes yapabilirçeşitli kitle etkinliklerini tutun. Burada bir doğum günü, bir düğünü kutlayabilir, mezunların yanı sıra diğer kutlamalar için bir toplantı düzenleyebilirsiniz. Ancak, öncelikle tüm nüansları bu kurumun yöneticisi ile tartışmak gerekiyor. Yönetici ile konuşmak, herhangi bir bilgiyi açıklığa kavuşturmak ve sahip olduğunuz tüm soruları sormak, kurumun resmi web sitesinde belirtilen telefonla, güncel çalışma takvimine uygun olarak yapabilirsiniz.

Мачуги, 111 (Krasnodar): Restoran "Eski Şehir"

Sokak adresine gelmek için sabırsızlanıyorumMachuga, 111 (Krasnodar)? Restoran "Old Town" hızlı bir şekilde bulabilir, ancak açılış saatlerini ilk fark ettiğinizden emin olun. Bu durumda, kurum her gün sabah 11'den gece yarısına kadar açıktır.

Ana avantajları

Bunun birçok avantajı arasındaRestoran, tercihen açık bej tonlarında sunulan modern iç mekanı vurgulamaya değer. Buna ek olarak, bu kuruluşun ana ayırt edici özelliği, herhangi bir müşterinin hanedan aslanını fark edebileceği logo olarak düşünülebilir. Bu hayvan Ermenistan'daki en tanınmış görüntülerden biridir. Cesaret, asalet ve güç sembolüdür. Kısacası, "Eski Şehir" (Krasnodar, restoran, Machugi, 111) gibi bir kurumun tüm konsepti sadece Kafkasya halklarının zengin tarihine dayanmaktadır.

Anladığınız kadarıyla, insanlar bir lokantaya gelmiyorSadece dinlenmek için değil, aynı zamanda modern bir yemek lezzetli yemekleri tatmak için. Bu durumda, Kafkas misafirperverliği, büyük bir deneyim personeli ve şık iç tasarımı, buraya gel ve unutulmaz vakit geçirmek için sadece bir sebep kusursuz biçimde birleşen mutfak, sevgiyle hazırlanan en lezzetli ve hatta eşsiz yemekler tadı.

menü

Restoran "Eski Şehir" (Krasnodar), fotoğrafBu makalenin ana bölümlerinden biri, ziyaretçilerine modernize ve klasik tariflere göre hazırlanan çeşitli yemek pişirme eserlerini sunmaktadır.

Restoran "Eski Şehir" (Krasnodar): fotoğraf

Yani, bu durumda bunu vurgulamak önemlidir.yemekler sunulan salatalar, soğuk meze, ilk kursları, sıcak meze, ana yemekler, mezeler, yemekler ızgara, tatlılar ana kart ve doğru bir şarap, votka, konyak, viski, rom, cin, tekila belirlemektir aralarında çeşitli içecekler, pelin ve vermut.

salata

Bu lokal catering yerine geldiysen,Bir ısırık almak için, o zaman kesinlikle salatalardan birini sipariş etmelisiniz. Bu durumda, işletmelerin müşterileri 280 ruble için dilden et salatası, 250 ruble için cevizli bir dana salata ve 650 ruble için deniz ürünleri ile sıcak bir salata yemeyi tercih ederler. Ayrıca, 330 ruble 370 ruble veya tavuk için karides / somon ile "Caesar" anında dikkat edilmelidir.

Aynı zamanda "Balık düdüğü" gibi bir yemekBirkaç çeşit balıktan pişirilmiş, burada 330 ruble maliyeti, ancak klasik salata salatası size 280 ruble mal olacak. Diyet yapıyorsanız, taze sebze salatası denediğinizden emin olun, bunun maliyeti sadece 200 ruble.

Ve şimdi menünün diğer bölümlerini daha ayrıntılı olarak tartışalım!

garnitürler

Bu makalenin bir fotoğrafı olan "Eski Şehir" (Krasnodar, restoran, Machugi) bir garnitür olarak, aşağıdaki listeden yemek pişirmek için başyapıtlar sipariş etmenizi sağlar:

 • 60 ruble için kaynatılmış pirinç;
 • 160 ruble için yabani pirinç;
 • 60 ruble için patates püresi;
 • 60 ruble için otlar ile haşlanmış patates;
 • 130 ruble için mantarlı patates kızartması;
 • 80 ruble için ızgara sebzeler;
 • 80 ruble için patates kızartması;
 • 310 ruble için ıspanak;
 • 250 ruble için kuşkonmaz;
 • 160 ruble için pancar üstleri.

Gördüğünüz gibi yemekler klasikama onlar benzersiz bir tadı nitelikleri var, bu yüzden müşterileri en sıra dışı yemekleri denemek için buraya geri geliyor, tadı inanılmaz bir seviyede!

tatlılar

Neredeyse her şey gibi tatlı yemekler. Tabii ki, tatlılar, daha iyi alabilirsiniz, ama o yardım basitçe imkansız olduğunu çok lezzetli. Yani, Krasnodar gelirse, restoran "Eski Şehir" (cadde. Machugi ev numarası 111), sen gitmek için zaman bulacaksınız ilk yerlerden birini ziyaret etmelidir burada çünkü herkes 80 ruble için tarçın rulo sipariş edebilirsiniz, 170 ruble tatlı "Kuş sütü"., pasta 160 ruble "Napolyon". ve 200 ruble elma tatlısı.

"Eski Şehir" (Krasnodar, restoran, Machugi): fotoğraf

Ayrıca, hemen dikkat240 ruble için çikolatalı kek gibi ilginç yemekler, 250 ruble için bir pasta "Manastır kulübe", 160 ruble dolusu bir fındık ile bir turta, mousse 150 ruble ve bir çikolata cheesecake 250 ruble ayırmak için. Ayrıca 150 ruble için bir çikolatalı rulo sipariş edebilirsiniz. ve dondurma, maliyeti 160 ruble.

Böylesine ilginç yemekler, sadece yetişkinlerin değil, çocukların da harika vakit geçirebilecekleri Krasnodar'daki "Eski Kent" restoranı tarafından sunulmaktadır.

yorumlar

Bu kurumdaki kullanıcı yorumlarıçok olumlu Bu restoranın modern iç mekanı, dekorasyonu gibi insanlar. Çoğu kez, ziyaretçiler yüksek bir hizmet seviyesine ve aynı zamanda kurumun kabul edilebilir bir fiyat politikasına dikkat çeker. Ayrıca dikkat çeken şey, menüdeki yemeklerin seçiminin çok büyük olması ve kalitesi ve tadı inanılmaz derecede yüksek bir seviyede olmasıdır.

Krasnodar, restoran "Eski Şehir" (Machugi Sokak)

Genel olarak, burada "Eski Şehir" restoranını (Krasnodar) ele aldık. Şimdi herkes buraya gelip unutulmaz bir zaman geçirebilir, yemek pişirmenin çeşitli başyapıtlarını denedi.

Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 2019

Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 2019

Related news

 • Ameliyat Sonrası Beslenme Önerileri
 • Kodes Sarkıları Listesi
 • Resmi iş tarzı türleri ve çeşitliliği
 • Nuxe’ten çizgiler üstünde çalışan kalem roll-on: Aroma-Vaillance Express
 • Pembe Giyim ve Moda

 • Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 76

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar


  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 44

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 93

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 64

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 71

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 27

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 16

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 95

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 67

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 40

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 5

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 5

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 1

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 39

  Restoran Old Town Krasnodar: adres, fotoğraf ve yorumlar 6