Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın YoluPripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu


Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 4 03.02.2019, 14:15

Pripyat'a nasıl ulaşabilirim? "Stalker: Call of Pripyat" - quest "Pripyat'ın Yolu"

"Stalker" da oynuyorsun, oyundaBirden fazla düzine görev yapsın ve hiçbir ipucu verilmez. Bazen karakterler sizi hayali ipuçları haline getirecek ve faydalı bilgiler elde etmek zor oluyor. Ancak, size herhangi bir görevde yardımcı olacak bilgi toplama - kesinlikle tüm mevcut karakterlerle konuşun, size söylediklerini dikkatle dinleyin, geliştiricilerin bıraktığı ipuçlarına bakın ve daha sonra görevler sizin için daha kolay hale gelecektir.

Örneğin, pek çok oyuncuyu nasıl anlayamıyorumPripyat'a ulaşmak için. "STALKER: Pripyat Çağrı" - Bu kadar bile bu şehir sizin için ulaşılmaz olmayacak, herhangi bir noktaya ulaşmak mümkün olacak hangi bir oyun. Bu konuya sadece doğru bir yaklaşım için önemlidir, ve açıkça ve dikkatli hareket etmek.

Görevi ele geçirmek

Pripyat'a nasıl ulaşılır Stalker Pripyat'ın çağrısı

Çoğu oyun bu konumu açmaya çalışıyorçok erken, bu yüzden Pripyat'a nasıl ulaşacağınız ile ilgili sorularınız var. "Stalker: Call of Pripyat", açık bir dünyaya sahip bir oyundur; başka bir deyişle, tüm lokasyonlarda istediğiniz yere gidebilirsiniz, ancak her lokasyonun başlangıçta açık olmadığını hatırlamalısınız. Bazen, belirli bir yeri açmanız için belirli bir görevi gerçekleştirmeniz gerekir ve onu serbest modda dolaşabilirsiniz.

Pripyat ile durum tam olarak aynı - sen yokoyunda belirli bir arsa oluncaya kadar oraya gidebilirsiniz. Kaza geçirmiş helikopterin kara kutunun mesajının şifresini dinleme fırsatı bulduğunuzda bu an geliyor. Mesajdan, Pripyat'da bulunan Tahliye Noktası B-28'e gitmeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Şimdi Pripyat'a nasıl ulaşacağınızı düşünmelisiniz.

"STALKER: Call of Pripyat ", hazırlıksız bir oyun için oldukça zor bir oyundur, bu nedenle bu konuma serbestçe girme fırsatı verecek ve" Pripyat'a giden yol "için bir rehber gerektirebilir.

Pripyat'ın yolu

Pripyat'ın stalker çağrısı Pripyat'a nasıl gidilir

Şimdi, sorunun cevabını bulmak için zamanı geldi,Pripyat'a nasıl ulaşılır. "STALKER: Pripyat Çağrı" arsa için önemli olabilir ve minör ve benzeri nadir öğeleri, ek cephane ve elde edilmesi, para kazanmak için tasarlanmış olabilir çeşitli görevleri vardır. Bu görev birinci gruba aittir, bu nedenle her durumda bunu yerine getirmeniz gerekecektir. mesajı dinledikten sonra pilotlar gönderilir Yani, kim şehre çekebilecek bir insan. Toprak taşımak mümkün olmadığından, oraya götüremem ama en azından senin Pripyat giden tüneller gömülü olabilir şeyler hakkında bilgi söyleyecektir.

Toplamak için bitkiye gitmeniz gerekiyorBu tünellerin varlığının kanıtı. Belli bir ürünün Pripyat'a teslimine ilişkin belgeleri toplayın, ancak bu bilgi tünellerin varlığını ispatlamak için yeterli değildir. Bu, onarım atölyesine giderseniz yapılabilir - bu ürünün yere tırmanılması imkansız olduğu ve böylece tünellerle üretildiği açıkça belirtilecek bir mektup olacaktır.

Çernobil'in pripyat stalker gölgesine nasıl girilir?

Tünellerin bir haritasını bulun ve gidin.Pripyat, sadece çeşitli belgeleri toplamak ve yol nedeniyle bir gaz sızıntısı bloke olduğunu keşfetmek için yolda olmak gerekir. Şehre geri gidin ve ve oyunda hedef kentte ileri gidip hangi takımı toplamak "Stalker:. Pripyat Çağrı" Pripyat'a nasıl ulaşırsınız, şimdi biliyorsunuz, ancak daha fazla ayrıntı öğrenmelisiniz.

İlginç gerçekler

Şimdi oyunu geçerken ilerleyebilirsiniz."Stalker: Call of Pripyat." Pripyat'a nasıl ulaşırsınız, zaten biliyorsunuz, ancak örneğin yol boyunca topladığınız belgeleri unutmayın. Hikayeye ihtiyaç duyduğunuz parçaların sadece bir kısmı - çok iyi bir fiyata satabileceğiniz geri kalanlar.

Ayrıca başka bir çöktühelikopter fabrikasında, tünellerin varlığının kanıtı ararken. İhtiyacınız olan tüm bilgi bu sayede Pripyat'a nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz. "Stalker: Çernobil'in Gölgesi" bu arada, bu rehberle hiçbir ilgisi yoktur - sadece "Pripyat'ın Çağrısı" olarak adlandırılan bir bölüm, bu yüzden onları karıştırmayın.

ödül

pripyat stalker'a nasıl gidilir 2

Bulduğun şeyin ödülü ne,Pripyat'a gitmek için? "Stalker: Gizli Yollar 2", bu eylemin çok ilgi gördüğü bir modifikasyondur, ancak "Call of Pripyat" bölümünde ödülünüz bu yeri ziyaret etmek ve hikayeyi daha da ileri götürmek için yalnızca bir fırsat olacaktır.

Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın YoluPripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu

Related news

 • Bitkisel Diş Beyazlatma Yöntemleri Nelerdir
 • Matthew Fox: biyografi, kişisel hayat. En iyi film ve TV şovları
 • Amigurumi Mantar Yapımı Anlatımlı Videolu
 • Kördüğüm 209. Bölüm Özeti 3 Mart Fragmanı Veer Gerçekleri Öğrenir

 • Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 94

  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu


  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 42

  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 59

  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 58

  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 95

  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 93

  Pripyata nasıl ulaşabilirim Stalker: Call of Pripyat - quest Pripyatın Yolu 29