Popüler şovmen Sergei Pritula 2019

Popüler şovmen Sergei Pritula 2019
26.08.2019

Popüler şovmen Sergei Pritula 98

Popüler şovmen Sergei Pritula

Pritula Sergey Dmitrievich ilk on'daUkrayna televizyonunun en popüler şovmenleri. Oldukça aktif bir yaşamı ve çeşitli programların yürütülmesinde muazzam tecrübesi var. TV yayınlarıyla paralel olarak, Sergei Pritula'nın gönüllü olması ve doğu Ukrayna'daki savaş çatışmasına karışan kişilere yardım etme zamanı var.

Üniversitede eğitim

Şovmenin küçük anavatanı - Ternopil bölgesi(Ukrayna), burada Sergei Pritula okuldan altın madalyayla başarıyla mezun oldu. Ternopol üniversitelerinden birinde eğitim gören geleceğin sunucusu, yalnızca eğitim sürecinde değil, aynı zamanda üniversitenin kamuya açık yaşamında da etkin rol aldı. Onun hesabına - çeşitli projelere, organizasyonlara, yarışmalara, konuşmalara katılmak. Aynı zamanda, "Yaratıcılar" olarak adlandırılan ve gayriresmi liderleri Sergei Pritula olan bir birlik oluşturuldu. Öğrenci yıllarındaki biyografisi, liderlik yeteneklerinden dolayı çok zengindir. Bununla birlikte, doğuştan mizah duygusu hayatında, yani kariyer planında belirleyici bir rol oynamıştır.sergey pritula

Kariyer büyümesi

1998'den beri Pritula büyüyorkariyer merdiven basamakları. İlk başta, Ternopil radyo istasyonlarından birindeki sunucunun konumu vardı. Daha sonra Sergey, gençlik girişimlerini ve projelerini yürüten üniversitedeki merkezi direktör oldu. Buna ek olarak, ülkeyi dolaşan KVN ekibinin performanslarına da aktif olarak katıldı.

Daha ciddi bir öneri Sergei Pritula2005 yılında başkentteki bir radyo istasyonundan aldı ve burada yaşamak ve çalışmak üzere hareket etti. Birkaç yıldır "Kamedi Kulübü" şovunun Ukraynaca sürümünde başarılı bir performans sergiliyor.

Başlangıçta izleyiciler arasındaki popülerlikPritula'nın Pedan ve Olga Freimut'la birlikte yürüdüğü "Yükseliş" sabah programı sayesinde. Daha sonra çıktığı gibi, bu aynı meslektaşlar ünlüler ve izleyiciler arasında özel bir başarı elde edecek olan "En İyisi Kim" adlı bir eğlence şovu olan "Yeni Kanal" da başka bir proje ile bağlantı kuracaklar. Ayrıca, kaliteli mizah, espriler ve esprilerle dolu bir "Pedan-Pritula-Show" adlı bir TV projesi olacak. Pritula'nın yazar, oyuncu ve yapımcı olarak görev yaptığı en ünlü programlardan biri "Fina Yukraina". Bu, insan hayatından ödünç alınan bir tür kroki gösterisi.

Kişisel hayat

Kural olarak, sunum yapan kişinin perde arkasındaki ömrü neden olmazizleyiciye daha az ilgi, belki de çalışma günlerinden bile daha büyük. Sergei Pritula da istisna değildir. Kişisel yaşamı ve ailesi yön değiştirmeleri uzun zamandan beri gazetecilere saldırıya uğradı. Bildiğiniz gibi, TV sunucusu şu anda ikinci evliliğinde. En son, Donetsk'de dünyaya gelen dükkandaki bir meslektaşı olan Catherine Sopelnik ile evlendi. Yulia Andreichuk Sergei'nin önceki evliliklerinden bir oğlu var. Kendine özgü mizahçının not ettiği gibi, eski eşleriyle normal bir ilişki içindedir ve şimdi ailelerle dost oldukları söylenebilir.pritula sergey özel hayat

İlginç gerçekler

Her sıra dışı insanın hayatındaHayatı tamamen tersine çeviren vakalar. Olağan dışı bir şekilde Sergei Pritula ilk karısını buldu. Bir keresinde, iş yerinde yapılan kafasını yıkamasını istedi. Tutku hemen hemen başladı ve bir süre sonra genç insanlar evlendi.

Pritula sürekli romanlarına atfediyorçeşitli projeler için ortaklar. Özellikle, Ukraynalı televizyon programı Olga Freimut'la ve daha sonra Ekaterina Varnova'nın esprili şovu "Kamedi Vumen" in yıldızıyla olan huzursuz ilişkileri hakkında söylentiler vardı. Bununla birlikte, tüm bu dedikodular Pritula, genel ifadeler ile güvenli bir şekilde göz ardı edildi ve şakalaştı.sergej biyografisi

Şovmen için sağlıklı yiyecekler önemlidir. Ona göre, uzun bir süre Ukraynalı bir borsch olmadan ve genellikle ulusal yemekler olmadan yaşayamayacak. Ayrıca, sadece doğru beslenmeye bağlı kalmayıp, aynı zamanda bir tonusu korumak için bir spor salonuna da katılır. Boş zamanlarında ahlaki olarak dinlenmeyi tercih ediyor: sinemada uyumak ya da ilginç bir film izlemek.

Popüler şovmen Sergei Pritula 2019

Popüler şovmen Sergei Pritula 2019

Related news

 • Sağlık Bakanlığından yaralıların durumuna dair açıklama
 • Nasıl Hazırlanır
 • İşte Türkiyenin obezite karnesi
 • Sabah için Güzellik Rutini Önerileri
 • İkimizin Yerine 92. Bölüm Özeti 8 Aralık Basant Kimin Oğlu Çıkacak Şok

 • Popüler şovmen Sergei Pritula 5

  Popüler şovmen Sergei Pritula


  Popüler şovmen Sergei Pritula 10

  Popüler şovmen Sergei Pritula 52

  Popüler şovmen Sergei Pritula 63

  Popüler şovmen Sergei Pritula 91

  Popüler şovmen Sergei Pritula 18

  Popüler şovmen Sergei Pritula 49

  Popüler şovmen Sergei Pritula 60

  Popüler şovmen Sergei Pritula 59

  Popüler şovmen Sergei Pritula 31

  Popüler şovmen Sergei Pritula 83

  Popüler şovmen Sergei Pritula 25

  Popüler şovmen Sergei Pritula 53

  Popüler şovmen Sergei Pritula 54

  Popüler şovmen Sergei Pritula 55