20.06.2019

Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 94

Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi

Manganez, her ilaç dolabında bulunur;Eski çağlardan beri her ev. Yaraların tedavisinde, gargaralarda, küçük çocuk banyosu yapmakta vb. Kullanılır. Ancak burada soru soruluyor, neden elde etmek bu kadar zor oluyor, çünkü her yerde ve kesinlikle doktorun reçetesine göre satılmıyor. Potasyum permanganat sağlık için tehlikeli mi? Manganez kendinize zarar vermemek için nasil seyreltebilir? Bu ve diğer sorulara makalemizde cevap verilecektir.

Yüzme için manganez

Bütün genç anneler, banyo yaparken çocuk,özellikle yenidoğanlarda potasyum permanganat çözeltisi ile maliyeti düşer. Ancak deneyimsiz aileler, banyoya potasyum permanganat üreterek bebeğe zarar vermemek için hep merak ediyorlar.

potasyum permanganatın seyreltilmesi

Çocuk doktorları ne öneriyor? Önce, su ısıtıcısını kaynatın. Şeffaf bir cam alın ve (tahıllara değmeden) birkaç kristal dökün. Döküntü yalnızca dik kaynar sudur, böylece tahıllar suda daha iyi çözülür. Karıştırdıktan sonra, camın içine hafifçe bakın, alt kısımda bir tortu olmadığından emin olun, bebeğin cildi yanmasına neden olabilir. Bak, camda mor bir çözüm olmalı, biraz şeffaf. Eğer her şeyi yapmışsanız, o zaman çözeltiyi bir banyoya dökebilirsiniz. Sonuç olarak, su soluk pembe bir ton koymaktadır.

Bu nedenle, göbek bağı olmayan yorgancı bezlerin yıkanması önerilir. Potasyum permanganat'ı hemen banyoda seyreltmeyin, böylece kalan tahılları fark etmeyeceksiniz.

Yara tedavisi için potasyum permanganat nasıl üretilir?

yara tedavisi için bir manganez nasıl yetiştirilir?Potasyum permanganat iyi bir yardımcıdır.dezenfeksiyon ve yara iyileşmesi. Solüsyon operasyon sonrası eklemlerin tedavisinde kullanılır. Ancak yarayı doğru tedavi etmek için potasyum permanganat üreterek, az insan biliyor. Şimdi bu karmaşık konuya geçelim. Yaraları bir çözümle tedavi etmenin tüm artılarını ve eksilerini not ediyoruz.

Bir yarayı tedavi etmeniz veya yanmanız gerekiyorsa vemümkün ve operasyon sonrası dikiş, soluk pembe bir solüsyon ile yapılmalıdır, daha fazla kendinize zarar vermemek için, tahılların tamamen çözülmesi için dikkatle izleyin. Tahıllar tamamen çözülmezse, birkaç kez iki veya üç katmanlı gazlı bez veya bandajla sıkın. Bir bardak su için birkaç tane yeterlidir. Ayrıca bir hastalıkla gargara yapabilirler.

zehirleme

Bildiğiniz gibi zehirlenmenin en iyi yolu gastrik lavajdır. Çoğu zaman, bu konuda potasyum permanganatın faydaları hakkında tamamen unutmak bir saline solüsyonu kullanın.

Önceki paragraflarda olduğu gibi, nasıl analiz edeceğizZehirlenerek mide yıkamak için potasyum permanganat. Bir bebeğin yıkanması ya da yaraları yıkamak için bir çözümde olduğu gibi, mide durulama suyu pembe olmalıdır, çözülmemiş kristaller olmamalıdır. Mide lavajı için potasyum permanganat nasıl seyreltilir, şimdi biliyoruz, yine başka bir soru analiz edeceğiz

Birçok kişi içtikten hemen sonra inanıyorumPotasyum permanganat çözeltisi, kusmayı uyarmak için gereklidir. Bu böyle değil! Manganez işlevini midede yapmalıdır. Üretime gelince, büyükannenin gözü tarafından yapılan metot (su litresi başına üç veya dört tane) hala oldukça etkilidir.

Manganez ve bahçecilik

işleme için potasyum permanganat nasıl sulandırmakBitkiler için Potasyum permanganat sadeceiyi dezenfektan, aynı zamanda mikroferilizatör. Her evde kuru formda hazır bir güçlü potasyum permanganat veya tahıl çözeltisi bulunmalıdır. Bitki tedavisinde potasyum permanganat nasıl seyreltilir?

Kullanılacak bir çözümün hazırlanması için çok uygundurşeffaf kavanoz ve kürdan. Kavanoza gerekli miktarda su dökün, kürdanın ucunu nemlendirin ve birkaç kristal alın. Çözüm biraz pembeleşmeli. Sadece tamamen çözüldükten sonra, sulama veya püskürtme için bir sıvı kullanabilirsiniz.

Jinekolojik amaçlar için KMnO4 çözeltisinin uygulanması

yüzme için potasyum permanganat nasıl yetiştirilirYeni biriyle korunmasız cinsel ilişkiye girmiş olsaydınızpartner, dezenfeksiyon için ilk yardımcısı aynı potasyum permanganat olacaktır. Genital tedavi ve douching için potasyum permanganat nasıl? Hepsi aynı, çözüm soluk pembe olmalıdır, tahıllar kimyasal yanıklardan kaçınmak için deri ve mukoza alınmamalıdır.

İhtiyacın olan herşeyi yaptıktan sonra,Herhangi bir enfeksiyon veya hastalık olmadığından emin olmak için doktora başvurduğunuzdan emin olun. Potasyum permanganatın birçok mikrop ve enfeksiyonla mücadelede yardımcı olmasına rağmen,% 100 garantör değildir. Kontrasepsiyon kullanın, o zaman sorun olmayacaktır.Related news

 • Pet Şişeden Mumluk Yapımı
 • Kadınların Korkulu Rüyası Sistit Nedir, Belirtileri Nelerdir
 • Fatih Terim çok sinirlendi
 • 2019 Örgülü Saç Modelleri
 • Sarhoş Yolu Şaşırdı Örgü Modeli Yapılışı

 • Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 11

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi


  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 76

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 5

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 64

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 100

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 59

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 99

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 1

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 77

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 90

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 36

  Permanganatın doğru kıvamda seyreltilmesi 98