Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 2019

Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 2019
19.09.2019

Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 14

Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler

Perinatal Merkezi (Pskov) çalışmalarına başladıtam bir yeniden yapılanmadan sonra. Modern onarım ve güncellenmiş ekipman, kadınların doğum sırasında ve sonrasında kendilerini rahat hissetmelerine olanak tanır. Jinekolojik hastalıkları olan kadınlar ve gebeliği planlayan aileler de burada tedavi edilmektedir.

Pskov Perinatal Merkezi

Merkezin ve kişilerin özellikleri

Merkezdeki düzenli doğumdan farklı hastanelerin aksinezor gebelikler ve zor doğumlar. Yenidoğanlar ve kadınlar için modern ekipmanlarla yoğun bakım üniteleri bulunur. Bu nedenle, komplikasyonların olması durumunda, emek ve çocuklu kadınlar, gereksiz seyahat ve stres yaşanmadan anında yoğun bakıma gönderilir.

Bu durumda, pozitif sonuçların yüzdesiBirkaç kez yetişir. Perinatal merkez (Pskov), bir kadının kendine güvenen, gebeliği bebeğinin sağlık problemleriyle yönlendiren bir doktor seçme fırsatı sağlar.

perinatal merkez Pskov doktorlar

Merkezdeki zamanlanmış teslimatlar gerçekleştiriliyorBu tıbbi kurumla sözleşme yapmış hastalar için. Diğer doğumhanelerden, ciddi doğum ve bir anne veya çocuğun hayatını tehdit eden durumlarda hamile kadınlar getirilir.

Modern bir kadın danışmanlığı var,nerede gebe kadınları ve genetik problemi olan hastaları izliyorlar. Bölümde, uzmanların kısa sürede sonuçları belirleyen çeşitli modern ultrason cihazları var.

İlgilenen tüm soruların yanıtlarını bulun, tıbbi kurumun resmi web sitesinde listelenen bir danışma için telefonla randevu alın.

Merkezin baş doktoru her Cuma akşam saat 13.00 - 16.00 saatleri arasında toplantı salonunda vatandaşlarla görüşür. Toplantı için ön kayıt yaptırmanız gerekir.

Sağlık sigortası ve poliçeli ücretsiz hizmetler

MHI'ye kayıtlı hastalar perinatal merkeze (Pskov) tam hizmet vermektedir. Bu tıbbi tesis ayrıca bölgedeki hastalara da hizmet vermektedir.

Gerekli muayene belgeleri varsa, uzmanlar tarafından gebelik yapılması, doğum ve hastanede yatış sonrası süre, hastalara ücretsiz olarak verilir.

Pskov perinatal merkezinde

İşgücündeki kadının talebi üzerine, ek olanaklarla birlikte 1 kişilik ücretli bir oda sağlanabilir. Merkezde, hastaların talebi üzerine aktif olarak doğum yapılıyor.

Kayıtsız ve tıbbi bir politikaya tabi olmayan bireylere yalnızca acil tıbbi bakım veya ücretli olarak başka hizmetler verilir.

Ücretli hizmetler

Perinatal merkez (Pskov) bir politikaya sahip olmayan ya da acil olarak gerekli muayeneyi yapmak isteyen kadınlara bazı ücretli hizmetler sunmaktadır:

 • X-ışını çalışmaları (mamografi, vb.);
 • Kadın genital organ ve böbreklerin (700 ruble) ultrason;
 • Yeni doğmuş bir bebeğin beyninin ultrasonografisi (350 ruble);
 • Meme bezlerinin ultrason (550 ruble);
 • jinekolojik hastalıkların tanı ve tedavisi;
 • deneyimli jinekologların danışması (300-600 ruble);
 • Serviks hastalığının tedavisi (350-400 ruble.).

Tanı modern ekipman üzerinde gerçekleşir. Ücretli hizmetleri kullanmak isteyen hastalar kasiyere resmi olarak para yatırırlar.

Perinatal Center (Pskov): yorumlar

Eski binanın yeniden inşasından sonra, sayıolumlu geribildirim önemli ölçüde artmıştır. Kadınlar, koğuşlardaki rahatlıktan ve sağlık personelinin yetkinliğinden memnundur. Bir çocuğun doğumu, herhangi bir kadın için çok önemli bir an, bu yüzden doktor seçimi, yeni doğan ve annenin sağlığı için büyük bir rol oynar.

Her bölümün profesyonel ekibi bir perinatal merkeze (Pskov) sahiptir. Doktorlar sürekli olarak profesyonel becerilerin geliştirilmesine dair kurslar geçirmekte ve hatta yabancı meslektaşlardan gelen tecrübeleri benimsemektedirler.

perinatal center Pskov yorum

Kadınlar hastanede lezzetli yemeklerden memnunlar veoda düzenlemesi. Çeşitli kaynaklarda, ücretsiz anket yapmak için büyük kuyruklar hakkında olumsuz geribildirim de bulabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kadınlardan ücretli muayene yaptırması istenir.

Ayrıca hakkında olumsuz yorumlarla karşılaşabilirsinizKadın danışmanlığı bölümünde kayıt defterinin çalışması. Hastalar, belirli bir süre için bir uzmanla randevu almak için bilet aldıklarından birinin "canlı kuyruk" haline gelmesi gerektiğinden şikayetçidir.

Annelik koğuşu hakkındaki yorumlar çoğunlukla olumludur. Resüsitatörlerin ve neonatologların çalışmaları neredeyse tüm hastalar tarafından "mükemmel" olarak tahmin edilmektedir.

Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 2019

Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 2019

Related news

 • Hayatımızda kullanılan cam türleri
 • Peynirli Dilim Poğaça
 • Boşanmaların Faturasını Çocuklar Ödüyor
 • Dinlenme sırasındaki aktif meslek - paraşütle en yüksek sıçrama
 • Elma Reçeli

 • Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 96

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler


  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 91

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 97

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 51

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 10

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 6

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 7

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 79

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 82

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 81

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 62

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 90

  Perinatal Center (Pskov): hizmetler ve incelemeler 84