Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk

Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk

Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 52 11.03.2019, 05:21

Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk

Tatilde, güzel bir şey pişirmek alışılmışın dışındadır.Tüm konukları beslemek için besleyici besinler. Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk baldırlarının nasıl yapıldığını öğrenmeyi öneririm. Sadece bir saat içinde, lezzetli bir sulu tavuk tamamen hazır olacak.

patates ile fırında tavuk uyluk

Malzemeler

Satın almanız gereken şık bir yemek hazırlamak içinkg tavuk uyluk, aynı patates, dört ampuller, ambalaj karides (300 gram), peynir, tereyağı kaşığı 100 gram bal, tuz, baharat, soya sosu, aynı miktarda. tavaya büyüklüğüne ve kişi sayısını bağlı olarak, ürünlerin hacmi değiştirilebilir. Tat yemekleri değiştirmek ve sonuç olarak patates ile fırında lezzetli bir tavuk uyluk sunmaktadır olmayacaktır.

patates ile fırında tavuk uyluk

Marinayı hazırlamak

Konuklar beklenmedik bir şekilde geldiyse ve hızlıcaBir incelik pişirin, daha sonra tavuk yapabilirsiniz ve turşu yapmayın. Ancak, birkaç saatiniz kaldıysa, biraz hile yapmanızı tavsiye ederim. Marine için, birkaç sarımsaklı karanfil, rendelenmiş, bir kaşık bal, tuz, baharat ve soya sosu karıştırmanız gerekir. Daha sonra, bu karışımı tüm kuşumuzla doldurun, karıştırın ve bir ya da iki saat bekletin. Sonuç olarak, patatesli fırında pişirilmiş tavuk uylukları çok sulu ve hassas hale gelecektir.

fırında tavuk uyluk fotoğraf

Fırında tavuk

Şimdi turşu tavuğu pişirilmelidir. Bunu yapmak için, tavaya zeytinyağı sürün, kalçaları açın ve fırına 200 derecelik bir sıcaklıkta koyun. On beş dakikalığına yaslanın. Şu anda kalan malzemeleri hazırlayacağız.

Patates pişirme

Fırında pişirilmiş tavuk uylukları (fotoğraf)bkz.), taze patatesleri ve soğanları geniş dilimlerle kesin. 15 dakika sonra, bunları fırın tepsimizin içeriğine ekleyin. Şimdi izlemek için ana şey yemeğin yanmış değil. Bunun için her şeyi karıştırmak için fırında birkaç kez fırına göz atabilirsiniz. Patateslerin hazırlanması yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Şu anda tavuk baldırlarını fırında patates ile bırakıyoruz.

Karides ve brokoli ekle

Şenlikli bir yemek hazırladığımızdan berimisafirlerini şaşırtıyorlar. Bunu yapmak için inceliğimize "lezzet" ekleyin. Rolünde karides ve brokoli hizmet edecek. Deniz ürünleri hem temizlenmiş hem de temizlenmiş olarak eklenebilir. Büyük karides satın almak daha iyidir, böylece yemeğin içinde öne çıkıyorlar. Zaman izin verirse, elbette, onları temizlemeye çalışın. Bununla birlikte, her durumda, yemeğin tadı acı çekmeyecektir. Brokoli de eklemenizi tavsiye eder, yemeği renk ve lezzetle zenginleştirecektir. Önceden bunu çiçek salkımına bölmeli ve birkaç dakika kaynar suya batırmalısınız. Karides ve brokoli, pişirilmeden 10 dakika önce tavuğa eklenmelidir.

Peynir serpin

Yemeğin sonunda, rendelenmiş peynirle serpin vepeyniri eritmek için beş dakika fırın. Harika bir yemek pişirmek için tam olarak bir saat sürdü. Artık patateslerin ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uylukları hazır. Hazır yemek hazırlıyoruz, tabakları düzenliyoruz, yeşillikler ile süsliyoruz ve ziyaretçilere hizmet ediyoruz. İnan bana, bu leziz ikram konuklarınız ve tanıdıklarınız tarafından takdir edilecektir. Afiyet olsun!

Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk

Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk

Related news

 • RESİMLİ BOYAMALI MATEMATİK TOPLAMA YAPMA SAYFALARI
 • Emziren bir annede kabızlık: nedenleri ve tedavi yolları
 • Elma Şekeri
 • Karatay Diyeti ile 6 Ayda 30 Kilo Verdim
 • Kalbimdeki Deniz 34.Bölüm Sezon Finali izle

 • Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 20

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk


  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 33

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 83

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 47

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 75

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 62

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 50

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 59

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 93

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 57

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 80

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 73

  Patates ve brokoli ile fırında kokulu tavuk uyluk 11