Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 2019

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 2019

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 15 02.02.2019, 06:57

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor

Türkiye’deki bütün ilköğretim öğrencilerinin katılımına açık olan PINAR Kido İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması’nda jüri değerlendirmesi sonucunda seçilecek 22 resmin sahibi, 15 – 19 Haziran 2009 tarihleri arasında Hüsamettin Koçan ve ekibi yönetiminde İstanbul’da gerçekleştirilecek Sanat Haftası’na katılma hakkına sahip olacak.

Öğrencilerin resim becerisini ortaya çıkarmayı ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen yarışma, sürpriz hediyeleriyle de, hevesli ve yetenekli küçükleri sevindirecek. Sanat Haftası’na katılma hakkı kazanan 22 öğrencinin her birine dizüstü bilgisayar hediye edecek olan PINAR, yarışmaya katılan ve en çok sayıda resmi gönderen 10 okula da, masaüstü bilgisayar hediye edecek.

Çocukların yaratıcılığını ön planda tutmaya her zaman özen gösteren PINAR, konunun serbest olacağı resim yarışmasında jüri değerlendirmesi doğrultusunda seçilecek 3 adet resimle de, 10 milyon adet PINAR Süt kutusunun süslenmesini sağlayacak.

PINAR’ın hediyesi olan profesyonel resim malzemeleri ile gerçekleştirilecek resim atölyesi çalışmalarının yer alacağı Sanat Haftası’nın sonucunda çocuklara katılım sertifikası verilecek. Ayrıca atölye çalışmalarının gerçekleştirileceği Sanat Haftası boyunca öğrenciler İstanbul’da düzenlenecek gezilere katılarak ilköğretim yılının yorgunluğunu üzerlerinden atacak, İstanbul’u yakından tanıyacaklar.

En geç 15 Mayıs 2009 tarihine kadar bireysel olarak veya ilköğretim okulları tarafından gönderilebilecek resimlerin ön elemesi, konusunda uzman beş kişilik bir seçici kurul tarafından yapılacak. Mayıs 2009’da finale kalacak resimlerin belirleneceği yarışmanın sonuçları, 02 Haziran 2009 tarihinden itibaren, yarışma ile ilgili detaylı bilginin de yer aldığı, www.pinar.com.tr sitesinde yayınlanacak.

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 2019

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 2019

Related news

 • Kilo Aldıran Müthiş Formüller
 • White Collar 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı izle
 • Her Şey Yolunda 23. Bölüm Final izle
 • Doğal Taşlar Ve Kristaller Hakkında Bilinmeyenler
 • SDS-Max puncher: sahiplerinin tanımı, özellikleri, türleri ve yorumları

 • Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 40

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor


  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 57

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 20

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 100

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 45

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 89

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 59

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 14

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 4

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 51

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 98

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 73

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 6