fotograflar resim Goruntuler Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor
Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 53 16.02.2019, 00:38

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor

Türkiye’deki bütün ilköğretim öğrencilerinin katılımına açık olan PINAR Kido İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması’nda jüri değerlendirmesi sonucunda seçilecek 22 resmin sahibi, 15 – 19 Haziran 2009 tarihleri arasında Hüsamettin Koçan ve ekibi yönetiminde İstanbul’da gerçekleştirilecek Sanat Haftası’na katılma hakkına sahip olacak.

Öğrencilerin resim becerisini ortaya çıkarmayı ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefleyen yarışma, sürpriz hediyeleriyle de, hevesli ve yetenekli küçükleri sevindirecek. Sanat Haftası’na katılma hakkı kazanan 22 öğrencinin her birine dizüstü bilgisayar hediye edecek olan PINAR, yarışmaya katılan ve en çok sayıda resmi gönderen 10 okula da, masaüstü bilgisayar hediye edecek.

Çocukların yaratıcılığını ön planda tutmaya her zaman özen gösteren PINAR, konunun serbest olacağı resim yarışmasında jüri değerlendirmesi doğrultusunda seçilecek 3 adet resimle de, 10 milyon adet PINAR Süt kutusunun süslenmesini sağlayacak.

PINAR’ın hediyesi olan profesyonel resim malzemeleri ile gerçekleştirilecek resim atölyesi çalışmalarının yer alacağı Sanat Haftası’nın sonucunda çocuklara katılım sertifikası verilecek. Ayrıca atölye çalışmalarının gerçekleştirileceği Sanat Haftası boyunca öğrenciler İstanbul’da düzenlenecek gezilere katılarak ilköğretim yılının yorgunluğunu üzerlerinden atacak, İstanbul’u yakından tanıyacaklar.

En geç 15 Mayıs 2009 tarihine kadar bireysel olarak veya ilköğretim okulları tarafından gönderilebilecek resimlerin ön elemesi, konusunda uzman beş kişilik bir seçici kurul tarafından yapılacak. Mayıs 2009’da finale kalacak resimlerin belirleneceği yarışmanın sonuçları, 02 Haziran 2009 tarihinden itibaren, yarışma ile ilgili detaylı bilginin de yer aldığı, www.pinar.com.tr sitesinde yayınlanacak.

Pınar Kido Resim Yarışması başlıyorFotograf fotograflar Goruntuler

Related news

 • Ağrınız ya da incinirken ağlamamak nasıl öğrenilir. İstersen ağlamaya ne dersin
 • Çok İzlenen Videolar
 • Vekalet Nasıl İptal Edilir
 • İran yeni nesil Fateh Mobin kısa menzilli balistik füzesini tanıttı

 • Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 53

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor


  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 96

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 64

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 29

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 82

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 96

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 19

  Pınar Kido Resim Yarışması başlıyor 58