Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri

Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri

18.04.2019

Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 46

Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri

Olga Drozdova, biyografisi sunulacakBu makalede, film endüstrisinin diğer önemli isimlerinden farklı olarak, bir aktrisin mesleğini hiç hayal etmemişti. Dahası, Rusya Federasyonu'nun onur sanatçısı olmayı planlamamıştır. Ama kader kendi yoluna karar verdi.

Olga'nın Drozdova Biyografisi: Çocukluk ve ergenlikpamuklu yosun biyografisi

Gelecek yetenekli oyuncu 1965 yılında doğduNakhodka kasabasında 1 Nisan. Olga'nın babası Boris Fyodorovich Drozdov, Rus yoksulların soylularının soyundan gelen uzun bir yolculuğun kaptanıydı. Anne, başlangıçta bir çingene ailesinden gelen Maria Ivanovna Drozdova, bir ziraatçı olarak çalıştı. Babam sık sık evden uzakta olduğu için annem kızımı büyütüyordu. Olga'nın hatırladığı gibi, genellikle ona karşı çok katıydı. Okulda kız dans, spor, vokal ile uğraştı, bir drama kulübünde oynadı. Ancak, aktrisin mesleği hakkında ciddi bir düşünceye sahip olmadı, bir arkeolog olmak istedi. Ancak bir gün Khabarovsk'dan dramatik bir tiyatro Nakhodka'ya bir tur düzenledi. Gerçek aktörleri gören, kız için bir çeşit uzaylı olan, bir noktada o bir oyuncu olacağına karar verdi.

Olga Drozdova'nın Biyografisi: eğitim ve ilk rollerOlga drozdova biyografi

Altın madalya ile okuldan mezun olduktan sonra, OlgaVladivostok'a gitti ve orada Sanat Enstitüsüne girdi. Ama bir yıl sonra üniversiteden ayrıldı ve “yaşam deneyimi kazanmak için” fabrikaya gitti, çünkü sınıf arkadaşları Olga'nın görünmesi için enstitüye başvurduğuna ve yetenek için değil, ona inandığını söyledi. Yakında Olga bunun aptalca bir fikir olduğunu fark etti ve çalışmalarına Sverdlovsk Tiyatro Enstitüsü'nde devam etmeye karar verdi. İyi eğitim aldı, ikinci yıldan itibaren filmlerde rol aldı ve iki tiyatro sahnesinde oynadı. Fakat bu Drozdova için uzun sürmedi, uzun zamandır Moskova'da düşünüyordu. Yakında başkenti fethetmek için gitti, Shchepkin'den sonra adı verilen okula girdi. 1989'da birçok tiyatro tiyatro mezunu davet etti, ancak Sovremennik'deki seçimini durdurdu ve hızlı bir şekilde baş rollerinde buldu. Böylece profesyonel kariyeri oyuncu Olga Drozdova başladı.

Biyografisinin her ikisinde de onlarca rol var.tiyatro ve sinemada. Öğrenci yıllarında çekildi, ancak Drozdova'nın ilk albümü 1991 yılında çıkarılan "The Pet" adlı film olarak kabul edildi. Olga Borisovna pek çok rol oynamıştır, ancak hiçbiri dinleyicilerin ilgisini çekmemiştir. Henüz "Banditsky Petersburg" ekranlarında görünmedi.

aktris Olga Dorodzova biyografiOlga Drozdova Biyografisi: Gerçek başarı

Şehrin suç tarafı hakkında bir filmPetersburg, Drozdov'u halkın gerçek favorisi haline getirdi. Buna rağmen, "Bandit Petersburg-2" oyuncu çekilmek reddetti. Bunun üzerine iki sebebi vardı: Birincisi - "Contemporary" de çalışma ile yüklendi, ikincisi - filmin devamı başka bir yönetmen tarafından çekildi. Drozdova'nın ikinci zafer çalışması, "Talep Üzerine Dur" filminde Irina'nın rolü oldu.

Olga Drozdova Biyografisi: kişisel yaşam

Oyuncuya göre, çok erkekleri vardı. Evlenmeyi başaran ilk kişi, çok kısa yaşadıkları Borovikov Alexander'dı. Drozdova'nın ikinci kocası İsviçre Stash'dan yönetmen olmaktı, ama beklenmedik bir şekilde hayatında Dmitry Pevtsov ortaya çıktı. Düğünü iptal etti ve yeni romanına daldı. Her şeyden önce, Olga'nın ilişkilerini resmiyetle resmileştirmeyi kabul etmesi için Dmitry'ye çok zaman ve enerji harcadı, duygularının bir aile kurmaya yetecek kadar güçlü olmadığından korkuyordu. 2007 yılında çiftin oğlu Elisha doğdu. Ve bir yıl içinde ortak yaşamın yirmi yıldönümünü kutlayacaklar.

Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri

Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri

Related news

 • KABAK OTURTMASI Enfes Yemek Tarifleri
 • Zeynep Cemali Edebiyat Günü, 28 Eylül Cumartesi Günü Gerçekleşti
 • Rüzgârın sesini bir de burada dinlemeli: Alaçatı
 • Londrada bir araç kalabalığın arasına daldı: 11 yaralı
 • Yeni başlayanlar için yoga dersleri. Bu ne için

 • Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 74

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri


  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 30

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 86

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 84

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 70

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 17

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 87

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 31

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 83

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 57

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 5

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 63

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 34

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 41

  Olga Drozdova Biyografisi: Kaderin ilginç dönüşleri 69