Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 2019

Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 2019
25.08.2019

Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 30

Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler

Nadiren, modern yazarların hangisinin anlayacağıçeşitli faaliyet alanlarında. Belli, genellikle dar bir odağı seçiyorlar ve bu konuyu hemen hemen tüm eserlerinde geliştiriyorlar. Aksine, Oleg Matveychev, çalışmalarında siyaset, psikoloji ve felsefe temalarını açıklayabilecek tam gelişmiş bir kişilik olarak bilinir. O kim? Ve hangi edebi şaheserleri yazmayı başardı?

oleg matveichev

Oleg Matveichev'in Biyografisi: çocukluk, çalışma

Oleg Matveychev, Şubat 1970’in başında doğdu. Yerli şehri liseden büyüdüğü ve mezun olduğu Novokuznetsk. Daha sonra, sınavları başarıyla geçti ve 1993'e kadar Felsefe Fakültesinde okuduğu Ural'da devlet üniversitesine girdi. Sınıf arkadaşlarının sözlerine dayanarak, Oleg kalabalığın arasından sıyrılmayan mütevazi biriydi. Ancak, o zaman bile başkalarını keskin bir zihin ve bilgelikle şaşırtabilirdi.

Gelecek filozof ve gazeteci çok şey okudu ve ayrıcaçalışılan materyali analiz etmeyi severdi. Onunla herhangi bir konuyu tartışmak ve konuşmayı desteklemek güzeldi. Mirasından insanlar bize haber verirken, Oleg karakterinin bu özellikleri zamanla geçmeyi başardı ve onurla mezun olduğu üniversitede çalışmalarını tamamladıktan sonra bile kurtuldu.

Oleg Matveychev kitabının

Öğretmenin doktora ve başlangıç ​​kariyeri

Üniversitenin hemen ardından, Oleg Matveychev -siyaset bilimcisi, filozof ve gazeteci - yüksek lisans eğitimi için dokümanlar sundu. Daha ileri eğitim, Felsefe ve Hukuk Enstitüsünde gerçekleşti. Kendi sözleriyle, sadece bilgi kazanmak değil, aynı zamanda diğer insanlarla paylaşmak istedi. Bu nedenle, Oleg bir öğretmen ve öğretmenin çalışmasına çekildi.

Rüyalarını takip et, genç ve umut vericiÖğretmen, ortaokul öğrencileri ve Ekaterinburg'un yüksek eğitim kurumlarında elini denemeye karar verdi. Ve bir hayat için para her zaman yeterli olmadığından, ay ışığı, контрольные, derece, kurs ve hatta tez yapmak için işler yapıyor.

1995'in başlarında, ileride İktisat Yüksek Okulu Profesörü olan Matveichev Oleg, hukuk ve siyaset felsefesi üzerine tezini savundu.

matveichev Yüksek İktisat Yüksekokulu Oleg Profesörü

Enstitüde çalışma ve doktora tezi hazırlama

1996 yılında Matveichev birkaç gün içinde başarılı olduÖnceden eğitildiği ve uygulandığı Felsefe ve Hukuk Enstitüsünde boş bir araştırma görevlisi tutmak. Ve o andan itibaren Oleg, çeşitli bilimsel eserlerin ve monografların yazarı olarak dünyaya açıldı. Örneğin, üniversitede araştırma görevlisi olarak "Antipsikoloji" gibi eserler yazdı. Modern insan anlam arayışında "," ruhun egemenliği "ve diğerleri. Toplamda, filozof ve öğretmen kaleminden yaklaşık 50 eser yayınlanmıştır.

Edebiyat kariyeri boyunca, Oleg Matveychev doktora tezi üzerine uzun ve özenli bir çalışma yürüttü ve daha sonra başarılı bir şekilde savundu.

oleg matveichev biyografi

Halka açık bir şekil olarak çalışın

Doktorun savunmasından hemen sonra, Oleg ustalaşmaya başladıBu amaçla toplumdaki bilgilerini kullanır. Böylece, televizyon, siyasi tartışmalar, seçim öncesi kampanya, vb. Dahil olmak üzere çeşitli kamuoyu tartışmalarında aktif bir rol almaya başladı. Bu çalışma onu yaklaşık 12 yıl boyunca meşgul ettiği için o kadar çok etkiledi.

Bu süre zarfında yer almayı başardı.Yerel konseylerin ve cumhurbaşkanının seçilmesi, hisselerin satın alınması da dahil olmak üzere 200'den fazla proje. Aynı zamanda, kamuoyunun hem Rusya'da hem de yurt dışında küçük bir yaşam deneyimi ile çalışması gerekiyordu. Oleg Matveichev bu tür faaliyetlerde bulundu. Biyografisi önemli olaylar ve tarihlerle dolu.

Günlük işler

Oleg gibi insanlar hakkında"Tek ayak üstünde dönüyor". Gerçekten de, bu harika politik bilimci ve filozof her zaman ne yapılacağını ve ne zaman olduğunu bilir. Kendi deyimiyle, tam olarak gelişmiş bir kişi olmaya çalışır, çalışabilir ve para kazanabilir.

Bu arada, Matveichev'inKamusal, politik ve bazen kamusal faaliyetler meyve vermiştir. Sonuç olarak, iyi bir durumu bir araya getirmeyi başardı. Ancak, kazandığı para Oleg Matveichev çoğalmaya devam etmeye karar verdi. Sonuç olarak, 1999 yılında Moskova'ya taşındı ve orada birkaç medya ajansı, fon, danışmanlık ve bilgi şirketi açtı.

 politik bilim adamı

Çeşitli medya projelerine katılım

Aynı zamanda filozof ve siyaset bilimcinin adıBasın ve kitle iletişim araçları temsilcileri arasında talep var. Artan bir uzman ve yorumcu rolüne çağrıldı. Örneğin, editörler kuruluna bir uzman davet etme hakkı için dört bilgi yayını yarıştı:

 • "Uzman";
 • "Kommersant-Vlast";
 • "Vedomosti" ve "Profil".

Skandal ifade ve popülerlik

Birçok gazeteciye göre, bir harikaünlü günü uyandı. Aynı zamanda, bu tür beklenmedik popülerliğin sebebi de Oleg Matveychev'in kitapları değil, kişisel blogunda siyaset bilimcisi tarafından söylenen skandal ifadesiydi. Bu anlamda siyasal teknoloji uzmanı, bir bütün olarak ülkedeki siyasete karşı tutumunu, hükümetin, muhalefet bloğunun temsilcilerinin ve aynı zamanda, bencil motiflerden, sıradan insanlar arasında düzensizliği yaydığı insanlara karşı olduğunu ifade etti.

oleg matveichev anlamları toprakları

Matveichev'in kariyeri

Siyasal teknoloji uzmanının kariyeri artmaya devam etti. Başlangıçta en büyük danışmanlık şirketlerinden biri olan Baxter Grubu'nun müdür yardımcısıydı. Bu pozisyonu 2006 ortasına kadar sürdürdü. Daha sonra Moskova'daki temsilciliğini açan bu organizasyonun direktörlüğüne davet edildi. Bundan sonra, daha önce Stanislav Belkovsky tarafından kurulan Ulusal Strateji Enstitüsü başkan yardımcısıydı.

Dahası MSU ve daha yüksek düzeyde uzun bir öğretim vardı.Ekonomi Okulu, Ulusal Sosyal Bilimler Akademisi üyeliği ve Rusya Federasyonu Başkanı altında İdari Binada "sıcak bir yer". Daha sonra, bir danışman ve daha sonra cumhurbaşkanı altında içişleri için bir danışman atandı. Ve en önemlisi, idare altında sorumlu bir kişi olan Oleg Matveychev, daha önce okumayı başarabildiği Yükseköğrenim Yüksekokulu'nda Felsefe Fakültesi'nde öğretim etkinliklerini kolayca birleştirdi.

Siyasal teknoloji uzmanlarının kitapları ve yazma etkinlikleri

Yüksek sesle söylenemeyen şey hakkında, politik teknoloji uzmanıKitaplarıma yazmaya çalıştım. Bütün bunların hepsi, Oleg Matveichev'in içine koyduğu belirli bir felsefi ve politik anlamla doludur. "Bir kıçını sallayarak kulaklar" - bunun canlı bir örneği. Bu kitap beş bölümden oluşan bir koleksiyon. Her biri aşağıdaki sorunları ortaya çıkarır:

 • politik danışmanlık;
 • kitlelerin ruh halinin manipülasyonu ("renk devrimlerinin" organizasyonunda kullanılır);
 • modern sosyal programlama;
 • seçim öncesi tanıtım ve halkla ilişkiler;
 • siyasal teknolojiler.

bir eşek sallayarak oleg matveichev kulaklar

Kitap ayrıca güncel konuları gündeme getiriyorMevcut Rus yetkililer tarafından izlenen mevcut politika, toplumun fikirlerini nasıl manipüle edeceğine, doğru dalgayı nasıl ayarlayacağına ve uygun kanala nasıl iletileceğine dair tavsiyelerde bulunuyor. Yazım sırasında yazar kendi analitik verilerini ve gelişmelerini, gerçek belgeleri, siyasal teknoloji alanındaki bilgileri, gerçekleri kullanmıştır. "Kıçları sallayarak kulaklar" kitabını okumak, şunları öğrenebilirsiniz:

 • siyaset seçiminde gerçekte ne kadar harcadıkları;
 • İnsanların fikirlerini kim manipüle edebilir;
 • kavramların nasıl bir ikame var olduğu;
 • bir "siyah PR" nedir;
 • "Siyah PR" nin etkisi altına girmemesi vb.

Oleg Matveichev, "Anlamların Bölgesi"

Son zamanlarda, Oleg desteklemeye başladıpolitik olarak aktif gençlik. Örneğin bu yıl “Anlamlar Bölgesi” adlı yeni bir projede yer aldı. Bu, Temmuz başında Klyazma'da başlatılan ve Rusya Federasyonu Kamu Dairesi'nin yanı sıra "Rospatriotsentra" nın desteğiyle düzenlenen yeni bir forum. O zamanki projenin küratörü olarak, Rusya Devlet Başkanı'nın İdaresi altında İç Politika Bürosu.

Etkinlik Zapolsky kampında gerçekleştiGöl, her yedi günde bir grup genç insanın geldiğini. Aynı zamanda, 18 ve 30 yaşları arasında 1000 kadar genç insan orada toplanabilir. Kamptaki ziyaretleri sırasında, forum katılımcıları üniversite profesörlerinin, profesyonel politik teknoloji uzmanlarının, yüksek lisans öğrencilerinin ve öğrencilerin derslerini dinleyebilirler.

Öğretmenler arasında Matveichev vardı. Özellikle, politik olarak aktif insanların bilinçliliğini manipüle etmekten, bir dizi bilgi teknolojisinden araç kullanmaktan bahsettiği heyecan verici bir konferans gerçekleştirdi. Profesör ve politik teknoloji uzmanı yaptığı konuşmasında, her aktif insanın "bilgi savaşında" yer almakla yükümlü olduğunu vurguladı. Aksi takdirde, onun "politik naivete" kendi ilgi alanlarına ilgi duyduğu insanlar tarafından kullanılabilir.

Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 2019

Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 2019

Related news

 • Suç ve Cezaya romanında Raskolnikovun imajı
 • Sıvı bir eyeliner, kalem veya başka bir şey önündeki oklar Hangisi daha iyi
 • Çok İzlenen Videolar
 • Sosyal Kurumlar
 • Köfteli Güveç Tarifi Videosu

 • Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 43

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler


  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 17

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 67

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 4

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 34

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 55

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 11

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 44

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 72

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 58

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 24

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 69

  Oleg Matveichev. Kitaplar. Biyografi ve hayattan ilginç gerçekler 9